AMD ממשיכה לבייש את אינטל במעבדים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD ממשיכה לבייש את אינטל במעבדים

tomitcdan

Recommended Posts

אינטל שלא חידשה כלום 4 שנים 

מתגלה שיש לה יקרים וחלשים .

עפ"י מבחן מעבד AMD 5 1600X  כמעט ברמה של Core i7 6800K

http://www.guru3d.com/news-story/amd-ryzen-5-1600x-cinebench-r15-score-clse-to-intel-core-i7-6800k.html

זה עלוב בשביל אינטל שמעבד לא הכי חזק של במחיר 250$ מול 434$ של אינטל 

AMD לא הוציאה מעבדים עם חדשה  4 שנים  

אינטל פשוט נראית כמו עושקת לקוחות עם חומרה בינונית 

95W של מול 140W של אינטל 

אני לא מדבר אפילו על הלוחות היקרים של אינטל 

4 ערוצי זכרון -פי 2 מ- ( שלא תורמים כלום , חוץ מלקחת עוד כסף )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tomitcdan

עפ"י מה החלטת זאת ?

לא הבאת כלום כהוכחה .

אמרתי ככל הנראה כי יש הרבה זיופים שרצים באינטרנט כרגע בכל הנוגע לבנצ'ים של רייזן, המוני clickbait למיניהם אני אישית מאוד מקווה שזה אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיו שיפור 40% לעומת מעבד FX מחמש שנים, קרובים מאוד בביצועים לזה של אינטל אבל לא ברמת או KABYLAKE במיוחד IPC...

המטרה של זה לא לנצח אלא להיות תחרותי שוב בזה  להציע מוצר טוב במחיר טוב. 

Ryzen-7-1700X-Cinebench-Benchmark.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tomitcdan

AMD RYZEN 7 1700X CPU gets benchmarked

Performance close to Core i7-5960X

http://www.fudzilla.com/news/processors/42920-amd-ryzen-7-1700x-cpu-gets-benchmarked

שוב אינטל דופקת אותכם בלי חשבון !

לוחות יקרים 

4 זכרונות ולא 2 

ועל מה ? 

זאת בדיוק אותה כתבה שאני הבאתי, אין מה להתלהב כרגע יש לחכות למבחנים של משתמשים ואתרים ידועים.

אני לא מנסה לבאס או משהו אני רק חושב שכרגע כל התלהבות היא מיותרת ויש לקוות שamd באמת יאתגרו את על מנת שנראה קפיצה אמיתית בשוק המעבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעניין אותי יותר זה השילוב של מעבד 8 ליבות פיזיות במחשבים ניידים או AIO, יש כבר מחשבים ניידים מיוחדים עם מעבדי 7700K/6700K שולחני, אז מעבד 65W מתומן של לא יהיה בעיה ואז נקבל תחליפי דסקטופ אמיתיים בלי לשלם מחיר דימינו למעבד מקביל של .

עריכה: אם אכן הביצועים יהיו תחרותיים , מה זה יגיד על שילוב במוצרי APPLE? הרי כבר כמה שנים הם מאוד אוהבים את כרטיסי המסך שלהם, יהיה טיבעי יותר לשלם הכל יחד ולעשות אופטימיזציות כמו שאפל יודעת לעשות.

כעת זה רישמי, ה1800X מיתחרה ראש בראש עם ה6900K:

http://www.guru3d.com/news-story/amd-ryzen-goes-preorder-today-info-and-event-benchmark-videos.html

כעת אפשר להבין מה החוסר בתחרות עלה לנו, שחטה אותנו במחירים לעומת הביצועים שהציגה בכל שדור חדש, מזל שהסוף של השחיטה הזו הולך וקרב :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tomitcdan

ביררתי מול פלונטר את העניין - זה בגדול מה שהם אמרו:

- ל- אין בארץ יבואן רשמי כבר כמה שנים. החנויות אומנם מכרו באופן יחסי הרבה מעבדי כדי להצדיק יבואן בארץ (בתקופה שהם היו סבבה) אבל היבואנים סבלו והחליפו את עצמם כל שנה-שנתיים. בגלל זה העסק עבר הרבה מיד ליד, בעיקר כי לטענתם בעבר שירות ההחלפות של היה אסון וזה יצר להם כאב ראש.

- כרגע הם טוענים שהם לא יודעים מאיפה המעבדים יצוצו (אישית לא כל כך מאמין למילה שלהם אבל ניחא), הם בכלל לא יודעים מה יקרה עם זה או מה יקרה בכלל עם בארץ, ואני מסיק שבגלל זה הם לא פועלים להביא בעצמם (טעות חמורה כי אני מאמין שהמלאי מצומצם, אבל כנראה אני לא מבין בתחום) 

- הם עוד הוסיפו שבדר"כ TMS ו-K.S.P מייבאות את רוב המוצרים שלהן בעצמן ואולי זה מה שיהיה עם AMD 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה יבוא ברגע שיתחילו מכירות שהן לא הזמנה מוקדמת. אז כבר יהיו מבחני ביצועים אמיתיים שיראו מה באמת שווה המעבד מה שייצור דרישה. השוק הישראלי תמיד היה עדר ולכן גם פה מעדיפים אני לא מצפה מרוב החנויות להמר ולהזמין סטוקים לפני שיהיה יותר מידע על המעבדים.

דרך אגב תריץ בפלונטר חיפוש על המילה אתה תראה שכבר ישנם שני לוחות, ואפילו המעבדים אך ללא תג מחיר עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

יהיה יבוא ברגע שיתחילו מכירות שהן לא הזמנה מוקדמת. אז כבר יהיו מבחני ביצועים אמיתיים שיראו מה באמת שווה המעבד מה שייצור דרישה. השוק הישראלי תמיד היה עדר ולכן גם פה מעדיפים אינטל אני לא מצפה מרוב החנויות להמר ולהזמין סטוקים לפני שיהיה יותר מידע על המעבדים.

דרך אגב תריץ בפלונטר חיפוש על המילה AM4 אתה תראה שכבר ישנם שני לוחות, ואפילו המעבדים אך ללא תג מחיר עדיין.

כן זה בגלל שהמון חבר'ה (כולל אני) חפרו להם על הנושא עד שהם סיכמו שהם ישימו את המוצרים באתר וברגע שיהיה להם מלאי (שהם עדיין לא יודעים מאיפה יגיע) הם יעדכנו מחירים. בכל מקרה כמו שאמרו פה, מספקת את המוצרים האלה לארץ כולל משלוח ומיסים (אין מכס על מוצרי אלקטרוניקה יותר על-פי הבנתי), ככה שגם אם תקנו בארץ המחיר יהיה זהה או אפילו זול במעט לכיוון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

המון שנים אין מכס על מוצרי מחשב, לא יודע מתי היה, יש מע"מ.

מרוב מדינות אירופה המע"מ המקומי יורד.

הבעיה היא לעניות דעתי, לא ניתן לפרוס תשלומים בקנייה באמאזון, אם היה אפשר אז היה באמת שווה לבצע קניית חלקים למחשב.

לדוגמא ראיתי מקרים שניתן לקנות מעבד באמאזון ב100 או 200 שקל פחות (כולל משלוח והכל), אז נניח ןיש מספר חלקים שקונים למחשב וניתן לקבל אותם ב100 200 שקל פחות, ניתן לחסוך המון בקנייה מאמאזון וזה נהיה אפילו משמעותי כשמשווים את המחיר הכולל באמאזון לעומת מה שמזמינים בארץ (ברוב המקרים)

אני אתן דוגמא נוספת, המסך של benq240hz 

באמאזון איטליה או גרמניה (לא זוכר באיזה מהם בדיוק), ניתן להזמין אותו בסביבות 2450 כולל משלוח והכל, בעוד שבארץ בtms ראיתי באתר לא מזמן שהוא עולה 2800 (מחיר סביר), באייבורי אין בכלל על מה לדבר, מחיר מופרז ומוגזם בסביבות 3400 או משהו כזה.

מה שהופך את הקנייה בtms ליותר נוחה היא פריסת התשלומים שבאמאזון לעניות דעתי בלתי אפשרי.

בכל מקרה למי שמבצע את הקנייה ללא תשלומים אז זה בהחלט משתלם לקנוץ דרך .

זו דעתי כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...