אוזניות לשימוש כללי- 600 ש"ח אבל עדיף לחסוך ככל האפשר - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות לשימוש כללי- 600 ש"ח אבל עדיף לחסוך ככל האפשר

פולי הקנטאור

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Liad344

למה M40X ולא M50X?

ציטוט של Roy.T

הן כבדות יותר מהסוני, אבל לא כבדות במיוחד באופן כללי. אם הייתי צריך לבחור הייתי נשאר עם ה-M40X, ה-50 מעולות אבל נחשבות יותר אנליטיות ודוקרות.

הן טובות יותר בפן המקצועי, לדעתי פחות לטובת הנאה, הרבה מתלוננים שקשה להאזין להן לטווחי זמן ארוכים כי הן מעייפות, קח בערבון מוגבל את הדעה

האישית שלי כי שמעתי אותן רק באופן מזדמן ולא תדיר, אבל ממה שיצא לי לבחון יש בזה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאונד זה עניין מאוד סובייקטיבי,  אין פה נכון או לא נכון,  יש כאלו שמחזיקים את ה-M50x למעלה כאילו הן הגביע הקדוש ויש כאלו שלא מסוגלים בכלל להאזין להן.  

בלי קשר הוגדר תקציב והעדפות,  לכן אם חריגה מתאפשרת,  וממילא האוזניות ירכשו בארץ,  שווה לתת קפיצה לאחת החנויות שמאפשרות האזנה של הדגמים הנ"ל, אני זוכר שישנם מספר חנויות כאלו באיזור המרכז. גם אם הן לא הכי זולות בזאפ,  שווה לשלם עוד כמה שקלים בשביל השירות שהן נותנות ומנגד לקבל ביטחון מלא בקניה. 

עניין הפדים לא ישתנה מכוון שגם ה50 לא נוחות לשימוש ארוך,  והפדים של הסוני יתאימו גם להן. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

קניתי היום והן נשמעות נהדר וגם נוחות (יחסית לקודמות, הפדים שהזמנתי עדיין לא הגיעו).

הכבלים המצורפים קצת ארוכים מדי והיה נחמד אם הם היו נראים יפה יותר אבל אפשר לקנות כאלה אחרים.

האטימה טובה וגם הסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה עניין הנוחות פחות מורגש כי אתה מרוכז יותר באיך שהן נשמעות, לאחר שתתרגל

ותאזין לזמן ממושך סביר שתרגיש את חוסר הנוחות. 

לשימוש הכבל בהחלט לא מציאה, הכבל המסולסל כבד ולא נוח וכבל הישר ארוך מידי.

זו אופציה חלופית זולה ונחמדה:

http://www.ebay.com/itm/1-5M-Cable-Remote-Mic-For-Audio-Technica-ATH-M50x-ATH-M40x-signature-PRo-3-5mm-/401072996065?hash=item5d61d03ee1:g:aRMAAOSwwpdW-3-F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיהיה פסימי..

אם אכן מדובר בפדים שהזמנת מהקישור בעמודים הקודמים, אל תפחד על הפדים, פשוט תמתח אותם עם כל הכוח לתוך החריץ מסביב ל-CUP.

זה בוודאות יכנס כי השתמשתי בדיוק באותם הפדים עם אוזניה עם בית דרייבר גדול בהרבה.

(הלבשתי את הפדים לאוזניה מימין, אתה יכול לראות את ההבדל בגודל מול ה-M50X)

fostex_t40rp_t50rp_02.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...