כתיבת אתר שיתוף קבצים - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתיבת אתר שיתוף קבצים

Peithesthai

Recommended Posts

אהלן

אני מחפש מפתח שיכתוב  לי אתר שיתוף קבצים מסוג ביטטורנט, 

כולל הכל : קוד + גרפיקה (ממשקים וכו')

אני אצטרך גם לוי ראשוני - הרצה על השרת, וזמינות במצבים של בעיות טכניות. (זמינות טלפונית)

רצוי מישהו עם איזהשהוא נסיון בתחום הנ"ל או לפחות בהקמה של דטה-בייסם

אני חסר נסיון לחלוטין (פעם תחזקתי בי.בי.אס וכתבתי קצת בפסקל אי שם בשנות ה-90...) וכל הערה\הארה הכוונה תתקבל בברכה!

תודה

אסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי קצת באתרים, וקיבלתי הצעות רבות, בעיקר מהודו

הקטע זה שאני לא סגור על איזה קישורים צריך להיות למפתח, 

ממה שנראה לי, לא מספיק השילוב המשולש של ג'אווהסקריפט סי.אס.אס ו ג'יי-קווירי, צריך גם שפה כלשהיא לדטה-בייס,

בקיצר אני ממש אשמח אם מישהו יוכל להגדיר לי איזה כלים אני צריך לחפש אצל המפתח לבנייה של אתר ביטטורנט מ א ועד ת

תודות רבות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שיהיה ברור שלהפעיל אתר כזה זה משהו שאפשר להגיע בגללו לבית משפט ולחטוף קנסות של עשרות אלפי שקלים ואפילו מאסר, אישית הייתי ממליץ לך לוותר על הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Peithesthai

חיפשתי קצת באתרים, וקיבלתי הצעות רבות, בעיקר מהודו

הקטע זה שאני לא סגור על איזה קישורים צריך להיות למפתח, 

ממה שנראה לי, לא מספיק השילוב המשולש של ג'אווהסקריפט סי.אס.אס ו ג'יי-קווירי, צריך גם שפה כלשהיא לדטה-בייס,

בקיצר אני ממש אשמח אם מישהו יוכל להגדיר לי איזה כלים אני צריך לחפש אצל המפתח לבנייה של אתר ביטטורנט מ א ועד ת

תודות רבות!!!

1. אל תקח בחיים מפתח מהודו , הם חפרים ולא מקצועים. שונא לעבוד איתם.

2. לגבי צד שרת ,זה תלוי איפה אתה הולך לאחסן את האתר שלך. זה יכול להיות IIS ואז אתה צריך .NET , זה יכול להיות apache או דומיו ואז זה JAVA, זה יכול NODEJS ואז זה JAVASCRIPT ,זה אפילו יכול להיות RUBY או פיתון. לגבי DB זה גם תלוי איפה אתה מאחסן את האתר - יש גם המון אופציות חלקם בתשלום כמו או אורקל או חינמים כמו MYSQL או postgres (ועוד הרבה אחרים). אני מניח ש MYSQL הוא עדין הפופלארי ביותר לבנית אתרים. בעיקרון SQL בסיסי כנראה יספיק אבל לכל שרת DB יש שפת SCRIPT משלו. באופן עקרוני כל שילוב אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

רק שיהיה ברור שלהפעיל אתר כזה זה משהו שאפשר להגיע בגללו לבית משפט ולחטוף קנסות של עשרות אלפי שקלים ואפילו מאסר, אישית הייתי ממליץ לך לוותר על הרעיון.

נערך ביום לפני 2 שעות על-ידי etal

תראה החוק בארץ הוא כזה  שבוורסט קייס  יורידו תאתר, ויחרמו תשרת (חשבתי לאכסן על שרת פשוט שאקנה אבל אני כבר לא בטוח לגבי זה) ואני יצטרך לחתום שאני לא יעשה את זה שוב, (על תנאי)

החזון שלי זה אתר ביטורנט בלי פורנו ואלימות,  ככה שיש מצב שהדבר הזה כן יוכל לרוץ תקופה ארוכה עד שיורידו, ואז אולי יהיה אפשר להעביר אותו הלאה - נניח להודו

ואפשר גם לעשות הצגה קטנה  בסגנון של המשפט של הפיירט ביי, ובסופו של דבר לא יעשו כלום, כי בארץ כל עוד השימוש הוא לא מסחרי, אי אפשר לעשות לי כלום, 

כשאנשים מורידים תוכנה לא חוקית מאתר כזה, בארץ זה נחשב לשימוש פרטי, והמדינה לא יכולה לעשות כלום, זה כמו להעתיק קסטות לשימוש פרטי, שמותר בחוק הישראלי

בכל מקרה אני ימשוך אש רק עם לאתר יהיה המון טרפיק, כשזה יקרה סביר להניח שהחזרתי את ההשקעה שלי והרבה יותר מזה

אבל הקטע הוא ליצור אלטרנטיבה נקייה לאתרי ביטטורנט שמלאים פורנו ואלימות, שדוחים המון משתמשים פוטנציאלים (כמוני למשל)

ועכשיו לIOMPY קודם כל תודה רבה, אני פחות או יותר מבין את הטרמינולוגיה וזה מה שאחפש, אבל לא יותר בטוח שרת פרטי שפועל נניח מהבית, שבשביל להוריד סופית צריך לנתק אותו פיזית, (אני יכול לשנות כתובות כל עוד השרת רץ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Peithesthai

תראה החוק בארץ הוא כזה  שבוורסט קייס  יורידו תאתר, ויחרמו תשרת (חשבתי לאכסן על שרת פשוט שאקנה אבל אני כבר לא בטוח לגבי זה) ואני יצטרך לחתום שאני לא יעשה את זה שוב, (על תנאי)

החזון שלי זה אתר ביטורנט בלי פורנו ואלימות,  ככה שיש מצב שהדבר הזה כן יוכל לרוץ תקופה ארוכה עד שיורידו, ואז אולי יהיה אפשר להעביר אותו הלאה - נניח להודו

ואפשר גם לעשות הצגה קטנה  בסגנון של המשפט של הפיירט ביי, ובסופו של דבר לא יעשו כלום, כי בארץ כל עוד השימוש הוא לא מסחרי, אי אפשר לעשות לי כלום, 

כשאנשים מורידים תוכנה לא חוקית מאתר כזה, בארץ זה נחשב לשימוש פרטי, והמדינה לא יכולה לעשות כלום, זה כמו להעתיק קסטות לשימוש פרטי, שמותר בחוק הישראלי

בכל מקרה אני ימשוך אש רק עם לאתר יהיה המון טרפיק, כשזה יקרה סביר להניח שהחזרתי את ההשקעה שלי והרבה יותר מזה

אבל הקטע הוא ליצור אלטרנטיבה נקייה לאתרי ביטטורנט שמלאים פורנו ואלימות, שדוחים המון משתמשים פוטנציאלים (כמוני למשל)

ועכשיו לIOMPY קודם כל תודה רבה, אני פחות או יותר מבין את הטרמינולוגיה וזה מה שאחפש, אבל לא יותר בטוח שרת פרטי שפועל נניח מהבית, שבשביל להוריד סופית צריך לנתק אותו פיזית, (אני יכול לשנות כתובות כל עוד השרת רץ...)

מהבית זה יעבוד מאוד מאוד לאט כשיהיו הרבה משתמשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Peithesthai

לא פרקטי להחזיק שרת בבית מהרבה סיבות

1. זה לא יזוז אלא אם תשלם על חיבור עיסקי עם רוחב פס גבוה - יעלה לך לא מעט כסף כל חודש

2. כנראה צריך גם ציוד קצה נורמלי , אתה לא יכול להשתמש ברואטר של 100 שקל אחרת יהיו לך כל הזמן ניתוקים.

3. אתה צריך לקנות מחשב שרת שיהיה מסוגל להתמודד עם התעבורה - שוב עולה כסף.

4. אתה צריך לתחזק את השרת שלך בצורה שוטפת ולדאוג לבעיות בשרת.

5. האתר שאתה מדבר עליו ,גם אם לפי החוק הוא חוקי עלול לעשות לך הרבה בעיות. עדיף לאחסן בשרת בחול שאי אפשר לקשר אליך.

וזה רק מה שעולה לי כרגע בראש , יש עוד הרבה...

בקיצור הרבה יותר הגיוני למצוא שרת בענן שתומך בתצורה שאתה רוצה ולאחסן עליו. אתה תשלם לפי תעבורה שהאתר שלך מושך והעלויות יחסית נמוכות.

דרך אגב אם אתה מחפש תכנתים מחול אז תחפש במזרח אירופה (אוקראינה למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קי

צריך למצוא שרות כזה שנמצא במדינה שלא ממש מעניין אותם אתרי ביטטורנט, אחרת יסגרו אותו מהר, כמו נניח בארה"ב קנדה מערב אירופה, ואולי גם אוסטרליה?

בגלל זה חשבתי לשים אותו פיזית פו על שרת שלי

יש שרתים חביבים ולא יקרים מידי לשלב ראשוני, אבל כן, כל המכלול כולל הפיתוח יכול להגיע לסכומים גדולים, הוסטינג בעלות חודשית יכול להוזיל משמעותית,

וגם פחות בעיות לתפעל בשוטף.

אוקראינה - נשמע טוב, סביר שיהיה יותר זול ממערב אירופה וארה"ב, אבל לא פחות מקצועי

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Peithesthai

צריך למצוא שרות כזה שנמצא במדינה שלא ממש מעניין אותם אתרי ביטטורנט

אין להם יכולת משפטית לסגור אתר שנמצא בשרתים בחול , נראה לי שהם מקסימום יכולים לבקש מספקיות לחסום את האתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קי אני יבדוק את הקטע של האכסנה על שרת בחו"ל לעומק, אני יודע שבמקומות מסוימים אין להם שום סבלנות לדברים כאלה,

זאת אומרת שמוחקים אותך בלי להשאיר זכר,  אני גם לא בטוח שכל חברה שמציעה שרתי תרצה להתעסק אם אתר מסוג כזה.

מצאתי שרשור ב QUORA שעוסק בבנייה של אתר ביטטורנט, וזה אכן עושה רושם של מורכב, בעיקר בגלל המנוע חיפוש (שזה בעצם רוב האתר)

https://www.quora.com/What-would-it-take-to-build-a-BitTorrent-client-similar-to-uTorrent

יכול להיות שיש טמפלטים מוכנים של מנועי חיפוש ביטטורנט נניח כמו skytorrents שאפשר ליישם באתר במקום  לפתח מנוע חדש מאפס, ולחסוך כסף(וזמן)?

בתכל'ס אין סיכוי שבתקציב הפעוט שלי, אני יוכל לשלם על פיתוח של מנוע חיפוש שיהיה ברמה של מנועים פופולרים שרצים כרגע, ומזה הגעתי למחשבה של לנסות ליישם מנוע קיים,

ואז מה שנשאר פחות מסובך משמעותית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של bjnhv

אני לא בטוח למה אתה מתכוון.

יש אתרים לחיפוש טורנטים כמו PB

יש את התוכנה (client) שזה Utorrent  או bittorrent.

ויש אתרי הורדה ישירה.

מה אתה בדיוק רוצה לבנות?

אני מדבר על אתר ביטוטורנט בדומה ל pirate bay,  Kat וכו'

והחלק המרכזי באתר הזה ממה שהבנתי הוא המסד נתונים והמנוע חיפוש, הממשקים זה פחות סיפור (אני טועה?)

בתכל'ס יש מלא קבצים של טורנט, ולכל אחד יש דף\דפים שמתארים אותו, וכולם מסודרים לפי קטגוריות

והטורנטים שלך צריכים איכשהוא לקפוץ כשבן אדם מחפש טורנטים במנוע חיפוש טוררנטים כלשהוא נניח ב skytorrents או torrentz colorask

אחרת אף אחד לא יגיע אליך, והאתר יגדל נורא לאט.

הרעיון היה לבנות אתר כזה ללא פורנו ואלימות, לעשות משהו טוב, (אני יודע שלא כולם יסכימו שזה משהו טוב ואתייחס לזה מייד) ולהרוויח כמה גרושים.

אבל, לאחר שהתייעצתי עם כמה אנשים מהתחום, וחשבתי קצת הבנתי שבעצם יש בעייה רצינית אם אתר כזה,

אתר כזה מכניס כסף מפרסומות לפחות בשלב ראשוני, ( אחרי תקופה אם האתר מוצלח, אפשר לנסות להכניס תשלום  למשתמש פרימיום)

אם האתר נקי (ללא פורנו ואלימות) גם הפרסומות נקיות, זה מצמצם בצורה דרסטית את הקשת של הפרסומות שאפשר לשלב באתר.

גם אם האתר נקי אף עסק לגיטימי לא יפרסם בו, כי זה עדיין שיתוף קבצים.

הועלתה גם טענה שאם אני יוצר אתר שיתוף קבצים "נקי" אני נותן לגיטימציה למשתמשים  מאוד צעירים (שעד היום לא אופשרה להם גישה לאתרים כאלה)

להוריד דרך אתר כזה מה שמתחשק להם, כי זה אתר נקי ונחשב "בטוח", ובעצם מה שקיבלת זה ילדים קטנים שמפתחים התמכרות להורדה בחינם של כל דבר שמתחשק להם -  לא טוב בכלל

אני יודע, שקפצתי פו קצת לפילוסופיה של המוסר, אבל אני רוצה לבחון את כל הצדדים של העניין לפני שאני אישית עומד מאחורי משהו כזה...

IOMPY אתה צודק טעות שלי,  קצת טיפשי מצידי, אבל לא נורא, אני יסלח לעצמי  מתישהוא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...