הטוב מכל העולמות? הפרטים המרכזיים אודות ה-LG G6 נחשפים - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטוב מכל העולמות? הפרטים המרכזיים אודות ה-LG G6 נחשפים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

בהחלט מכשיר לשקול אם הוא אכן מאפשר החלפת . וכן, זה אפשרי ליצור מכשיר ממוגן מים ואבק עם נשלפת. זה יותר מסורבל ופחות עמיד, אבל אפשרי. מעבר לכך, יש היום טכנולוגיות המאפשרות התזת חומר עמיד במים כדי להפוך מכשירים שאינם עמידים לעמידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DAC של V20 הוא לא איכותי בשמיעת מוסיקה דרך או שירים מוקלטים ברמות שונות . V20 נחמד עם פחות בעיות מדגמים בעבר אבל לא מוסיקה כל הבוסט שלהם לא שווה כלום בלוטוס שלהם בינוני מאוד ושם אין בוסט או איכות מינימאלית רצינית . הרבה מילים יפות על חומרה למוסיקה אבל אין שום תוכנה רצינית ליישם את החומרה כי לוקח אנרגיה ! ולכן רק פריירים נופלים למלכודת הזאת . מי שרוצה רק G5 גם זול וגם רציני במוסיקה וכן זולל חשמל , מה לעשות להפיק איכות צריך אנרגיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שיעורי בית ? כל ואתרים שכותבים איכות חומרה מושחתים מאיפה מגיע אילהם כסף לנסיעות לתערוכות ? בתי מלון ? מ- , סמסונג , ועוד חברות סיניות . אתר hometheater הפך את זה ליחצנות במיליונים . LG משלמת על נסיעות לתערוכות , בתי מלון ,אחסניות . פירסומים באתר תשלום על כל ביקורת מוצר , , אפילו מכונת כביסה . אפילו קנו פורום בשם באתר hometheater שכל תלונה על מסך נמחקת או האדם שמעיז לרשום תלונה נמחק . דרך הגב קונה ומשלמת גם בחו"ל באותה שיטה כך שאנשים חכמים לא יראו את העובדות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" איכות אודיו – מכשירים כמו הv20, 10, וoneplus כוללים איכות טובה משמעותית מכל מעבד אודיו מובנה הקיים במכשירים הסיניים הזולים. " לא מדוייק יש לי V20 לא טוב בסאונד של שירים או כן טוב להקלטות שיחות , מדהים כי יש לו עד כמה שזוכר 132DB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לי זה עובד" זה לא טיעון טוב...

אני לא יודע איך הG4 והG3, אבל הG5 הוא איום ולו רק בגלל השטויות שLG מוסיפים לו במערכת הפעלה. מבחינת החומרה הוא סבבה לגמריי...

וזה שSAMSUNG עושים מכשירים מתפוצצים או שהם יותר גרועים לא הופך את הLG לטוב עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...