האם ספקים של SeaSonic אמינים או לא? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ספקים של SeaSonic אמינים או לא?

פולי הקנטאור

Recommended Posts

צודקים. הם יכולים לייצר ספק טיטניום מהרכיבים הטובים ביותר, בשם עצמם או עבור חברה נחשבת שהזמינה, או לייצר ספק אפור מהרכיבים המינימליים עבור מחשבים מורכבים.

עדיין, יש להם שם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Rockstatement10

אם תשאלו אותי מדובר בספאם.

לא ייתכן שהוא מכיר חברות כמו קורסייר ועל סיסוניק הוא לא שמע, שזו החברה מהטופ של הטופ בספקי כוח.

דווקא אני חושב כי מדובר בשאלת תם :) 

לא יפתיע אותי כלל - בסופו של דבר הפרסום עבור מוצרי seasonic בארץ הוא לא מהמושקעים ביותר (בלשון המעטה).

גם אני כנראה הייתי מוצא את עצמי מתייעץ עם הפורום אם לא הייתי מכיר את החברה המדוברת.

יותר מזה - ראה כמה התשובות מגוונות! יש כאלו אשר ממליצים בפה מלא, ויש כאלו אשר מסייגים זאת בהתאם לדגם הספציפי.

מדובר בשיח חיובי אשר תורם לכולם, והוא מבורך כאן בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

הטופ של Corsair לא מיוצר ע"י seasonic.

אתה צודק.

סדרת ה-AX שלהם (הטופ) הייתה מיוצרת ע"י SEASONIC.

היום השם שונה ל-AXi והיצרן הוא FLEXTRONICS שגם רמה מעל SEASONIC, אבל SEASONIC עדיין ספקים טובים. 

ציטוט של דרובו

אם כבר נכנסנו לזה כל כך, יש ל-EVGA גם למשל את GQ הטובים ו-G1 הפחות טובים, שמיוצרים ע"י FSP.

נכון, בגלל זה ציינתי רק את הדגמים של SUPERFLOWER, מה ששווה קניה מהאופציות של אבל לצערי לא ראיתי בארץ. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אם לסכם את הדברים , זה פחות או יותר כמו מערכון הישראבלוף של הגשש.

זה לא קורסייר, זה בעצם ....X, Y, Z וזה לא אנטק אלא .....

שורה תחתונה, מומלץ לבחור ספק שעונה על דרישות המערכת ו"להגדיל ראש"

ולחפור לעומקם של הדברים לגבי "החתן" המיועד.

ואחרי כל שלושת העמודים המאלפים האלה, יש לזכור שעדיין מדובר ברכיב אלקטרוני / חשמלי

מעשה ידי אדם, ולא לעולם חוסן .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Rockstatement10

אם תשאלו אותי מדובר בספאם.

לא ייתכן שהוא מכיר חברות כמו קורסייר ועל סיסוניק הוא לא שמע, שזו החברה מהטופ של הטופ בספקי כוח.

יש 4 חברות שמומלצות תמיד בפורומים שהן: , , Seasonic, EVGA

השאלה לגיטימית לחלוטין, זה שבארץ הם נורא זולים יחסית לחברות אחרות לא אומר כך שבארה"ב ובמקומות אחרים הם זולים יותר. לדעתי אנחנו הרווחנו שהמותג הזה מככב אצלינו במחיר שפוי לחברות אחרות.

אישית הייתי קונה בגלל אחראיות של 10 שנים על דגמי Gold הבעיה שלא נמכרים בארץ ואם כן אז לא ברשתות הגדולות שהן Ivory / KSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה היא כן ולא, זה מאוד תלוי בדגם של הספק, מאוד ייתכן שבסדרה מסויימת של ספקים חלק מהספקים יהיו מאוד איכותיים והאחרים מאוד גרועים.

היום הרוב המוחלט של החברות אשר מייצרות ספקים הם למעשה ספקי מדבקה, לעיתים ספק מסויים יופיע תחת שתי חברות שונות תחת שמות שונים אבל בפנים הם יהיו זהים אחד לאחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@k534d

ברור שמוצר מדבקה במקרה הזה לאומר אומר שהוא "רע" או "ג'נרי" כמו מוצרי מדבקה "סיניים" (למרות שגם הספקים הללו מיוצרים בסין)

כמו שאמרת - צריך לבדוק ברחבי הרשת את הביקורות וחוות הדעת לגבי הדגמים הספציפים, וכך לתת תשובה טובה יותר.

רק חשוב שאנשים ישימו לב - זה שמוצר מיוצר על ידי חברה שנחשבת לטובה (seasonic) לא אומר שכל המוצרים שלהם טובים. זה גם לא אומר שכל המוצרים רעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

@k534d

ברור שמוצר מדבקה במקרה הזה לאומר אומר שהוא "רע" או "ג'נרי" כמו מוצרי מדבקה "סיניים" (למרות שגם הספקים הללו מיוצרים בסין)

כמו שאמרת - צריך לבדוק ברחבי הרשת את הביקורות וחוות הדעת לגבי הדגמים הספציפים, וכך לתת תשובה טובה יותר.

רק חשוב שאנשים ישימו לב - זה שמוצר מיוצר על ידי חברה שנחשבת לטובה (seasonic) לא אומר שכל המוצרים שלהם טובים. זה גם לא אומר שכל המוצרים רעים.

בדיוק, בגלל זה נמנעתי מלתת שמות של חברות\ספקים\סדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון בנושא.

דעתי שלא קונים בעיקר לפי ביקורות כי רוב מי שמרוצה לא מגיב ומי שלא מרוצה כן, אתה לא תדע את היחס האמיתי, האתר גם די מוטה כי הבעלים עובד שם, לזכותו הוא נשמע מאוזן, הוא הרבה פעמים מבקר את החברה שלו ומשבח אחרים.

http://www.jonnyguru.com/forums/showthread.php?t=14095

שימו לב לתגובה בסוף שהרבה סדרות שלהם יוחלפו השנה.

http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page678.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

דעתי שלא קונים בעיקר לפי ביקורות כי רוב מי שמרוצה לא מגיב ומי שלא מרוצה כן, אתה לא תדע את היחס האמיתי, האתר גם די מוטה Corsair כי הבעלים עובד שם, לזכותו הוא נשמע מאוזן, הוא הרבה פעמים מבקר את החברה שלו ומשבח אחרים.

http://www.jonnyguru.com/forums/showthread.php?t=14095

שימו לב לתגובה בסוף שהרבה סדרות שלהם יוחלפו השנה.

http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page678.htm

האתר ג'וני גורו נחשב על ידיד רבים בעל שם בכל הנוגע לספקים, בספקים אין מרוצה או לא מרוצה זה או שהספק בנוי מרכיבים טובים או שלא.

מעבר לזה זה מה רמת הפינוק שלך מודולרי, מאוורר שקט מאוורר שלא פועל עד עומס מסויים.

יש ספקים עם רכיבים טובים יותר פחות טובים יש את רשימת הtiers הידועה לא יודע עד כמה היא מעודכנת, אני אישית פחות אוהב את הרשימה.

אבל אם לא קונים לפי ביקורות (ספק) אשמח לדעת לפי מה כן קונים? כי אין לך שום דרך לדעת את טיבו של הספק חוץ מלשמוע חוות דעת ולקרוא ביקורות רציניות ולא של ילדים ב fxp כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם קראת את הדיון שקישרתי.

הבחור שאל על ספק עם כמה ביקורות לא טובות של קונים בnewegg, אני מדבר על ביקורות כאלה לא של אתרים כמו ג'וני גורו, טומס וכו', מעבר לזה שרוב האתרים עם ביקורות טובות כמו של ג'וני גורו, חסר להם חלק מהציוד כדי לבדוק transient response ומשום מה הם לא בודקים הגנות. Ari's שבודק עבור טומס ועוד אתר עושה בדיקה מקיפה יותר, גם זה קשה להחליט לפי ביקורות מקצועיות כי כל אחד רואה חלק מהדברים אחרת.

קח דוגמא את הcx550m תראה את הביקורת פה ובאתרים אחרים, משתמש מצוי לא יוכל להחליט אם לקנות את הספק הזה או לא.

http://www.hardwareinsights.com/wp/corsair-cx550m-farewell-group-design/

מה אתה חושב על הg550W שעליו פתחו את הדיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...