האם ספקים של SeaSonic אמינים או לא? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ספקים של SeaSonic אמינים או לא?

פולי הקנטאור

Recommended Posts

האם SeaSonic הינם חברה אמינה בכל הנוגע לספקים? כיוון שהם זולים יחסית לחברות אחרות (corsair וכו') אני שוקל להשתמש בספקים שלהם (במחשב מתוכנן) ולכן אני רוצה לדעת אם הם אמינים או שהם חברה גנרית והספקים אינם אמינים? כי מבחינתי ספק אמין זה חובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של פולי הקנטאור

האם SeaSonic הינם חברה אמינה בכל הנוגע לספקים? כיוון שהם זולים יחסית לחברות אחרות (corsair EVGA וכו') אני שוקל להשתמש בספקים שלהם (במחשב מתוכנן) ולכן אני רוצה לדעת אם הם אמינים או שהם חברה גנרית והספקים אינם אמינים? כי מבחינתי ספק אמין זה חובה.

LOL זולים יחסית? לא יודע על מה אתה מדבר ועל אילו דגמים אתה מסתכל אבל הם שווי ערך לאיכות של , , , FLOWERPOWER, FSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה נחשבת מאד אמינה, כן.

למעשה, אאל"ט, הספקים שנחשבים הכי טובים אצל EVGA ו- מיוצרים ע"י סיסוניק.

לא נכון.

יש הבדלים גדולים בספקים של החברה הזאת, להכליל את כל הספקים שלהם זה כוללני מדי.

סה"כ ספקי הכניסה שלהם סבירים.

הכל תלוי בשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@none77

מסכים אתך בנושא.

ברשותי 2 ספקים סיסוניק (S12-620 II) שהחליפו ספקי toughpower שהפסיקו לעבוד אחרי 6 שנים.

מבחינת מתח - מצויינים. הריצו לי בזמנו CF של HD5850 (גם הtoughpower לא התקשה במיוחד)

מבחינת רעש - משמעותית יותר רועשים. ספקי הבסיס של סיסוניק מרעישים כאשר נצרך יותר מתח (למרות שבמקרה הנוכחי אין באמת צורך - מבחינת טמפרטורה הם שואבים אוויר קר מבחוץ). הטמפרטורה היא כמעט ולא פקטור כאן - אלא הצריכה.

הפתרון הוא כמובן להשקיע בסדרת הGOLD שלהם (שיקרה יותר כמובן) - אבל שהיה לי את הtoughpower במארז הישן כאשר הוא שאב אוויר חם - הוא לא היה מרעיש ככה. וזה לא חריג אלא תקין - משהו סביר מבחינת רעש עבור ספק שכזה.

בפעם הראשונה הרעש היה באשמתי - לאחר ניקוי פילטר האבק הרעש פחת משמעותית. אבל אחרי זה, גם בלי פילטר אבק - זה הרכיב המרעיש ביותר במערכת שלי.

בנוסף - צריך לציין שנשבר לי חיבור SATA מהספק כוח הנ"ל. אני לא יודע אם זה קרה באשמתי או לא אבל זה עדיין הפתיע אותי.

אין לי משהו אישי נגד סיסוניק - פשוט כנראה אבחר בחברה אחרת פעם באה (או שלפחות אשלם את האקסטרה לספק מסדרה שקטה יותר/מודולרית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רבותי המלומדים !

אנא מכם, תתחשבו בהדיוטות שגם קוראים את הדיונים באתר.

ציטוט של none77

ספקי הכניסה שלהם סבירים

תן סדרה שלהם, שנדע למה הכוונה.

מה נחשב לרמת כניסה, מה נחשב לטוב וכו'.

ככה יהיה יותר ברור לכולם.

זה מתייחס לכל המגיבים, כמובן.  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@askme

אשמח לסייע

הספקים הבסיסיים ביותר - סדרת הOEM (שגם נחשבת לBronze/Gold) - לדוגמא: SS-600ET, SSP-550RT

ספקי הכניסה ה"סבירים" - סדרת הBronze - לדוגמא: S12II-620, M12II-620 EVO

הספקים שנחשבים "טובים" - סדרת הGold - לדוגמא: G-650, X-650, PRIME-650

ספקים מצויינים - סדרת הPlatinum - לדוגמא: Platinum 660

ספקי Overkill - סדרת הTitanium - לדוגמא: Prime 650W Titanium

חוץ מהנצילות שמשתפרת, נוספים פיצ'רים נוספים כמו כיבוי המאוורר כאשר אין צורך (אפילו חוסר במאוורר), מודולריות, אחריות מורחבת (5 שנים) וכמובן יותר כוח.

אם עשיתי טעות כלשהי בניתוח שלך @none77 אשמח אם תתקן אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ה-S12II אלו אחלה ספקים, מאוד תמורתיים למחיר שלהם. אני לא חושב שיש אופציה טובה יותר בארץ במחירים שלהם. 

יש לי עד היום S12II-430 שעובד יופי עם 6950 ו-i5 2500, ובשקט. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה פגם ביצור

SEASONIC בדרך כלל מהטובים אם לא החברה הטובה שיש כבר משנת 1982 

חברות כמו - בתחילה היו רק מעצבים את הספק אבל לא מיצרים אותו אלא SEASONIC הייתה מיצרת עבור חברת אחרות..

אבל עכשיו לא יודע אם זה נכון או החברות החליטו ליצר בעצמם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן. למשל ידוע לי שבין 80+ Gold של , דגמי ה-GS מיוצרים על ידי Seasonic ואילו דגמי ה-G2/G3.. מיוצרים על ידי Flower, וטובים אף מעט יותר.

מביקורות נראה שלפעמים יש ל-Seasonic הלחמות גרועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהכל ( אצל יצרנים מוכרים ) מסתכם במחיר / רמת המוצר.

עדיין, בתשובה לפותח הדיון, אפשר לומר ללא היסוס - כן, אלה ספקים טובים ואף טובים מאוד.

עריכה:

עקב ההערה של  אור כהן השלישי ,

בהתאם למה שפורסם על ידו לעיל -

כלומר רמות של סדרות ספקי כח בתלות ביצרנים. ( בעמוד הקודם ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...