חולני, זוג מבוגרים רוצים להביא תינוק מבנם המת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חולני, זוג מבוגרים רוצים להביא תינוק מבנם המת

Milford Cubicle

Recommended Posts

ציטוט
אירית שחר פורצת בבכי קורע לב. ארבע שנים וחצי אחרי שבנה - סרן עמרי שחר, קצין מצטיין בחיל הים - נהרג בתאונת דרכים וארבעה חודשים אחרי שבית המשפט פסק שניתן להביא לעולם ילד מזרעו, ואישר לה ולבעלה אשר בפסק דין תקדימי לגדל אותו בעצמם, העולם שלהם חרב שוב.
"המדינה עירערה לבית המשפט המחוזי, והוא הפך את ההחלטה ופסק שלא נוכל לעשות שימוש בזרע של עמרי. הרגשתי ששוב הרגו אותו. שרוצים להשמיד אותו, את הזרע שלו, ואני לא אתן למדינה לרצוח לי שוב את הילד. אחרי ארבע שנים וחצי של שיברון לב, היתה לנו תקווה בלב שתהיה המשכיות לבן שלנו, שנגדל את הילד שלו באהבה ענקית, והנה שוב מעכו אותנו. שוב העצב הבלתי נתפס".

....

"אנחנו לא נוותר. ונמשיך להילחם. ואני אומר לך - אם נקבל את הזרע של עמרי, ניקח אותו ונעזוב את הארץ. נגדל את הילד בחו"ל. אם המדינה כל כך נלחמת בנו, אנחנו מוכנים לא להיות כאן". 

...

בסוף חודש יוני 2012 יצא עם קצינים נוספים לתל אביב, כדי לחגוג סיום של אימון מוצלח. בשתיים בלילה אמר עמרי לחבריו שהוא עייף, וביקש שקצין אחר ינהג ברכב הצבאי שלו. בדרך חזרה לבסיס באשדוד, ליד מחלף חולות, איבד הנהג שליטה במכונית. הרכב פגע בגדר הפרדה ובמשאית והתהפך. עמרי ופקודו, סגן רפאל בובליל, נהרגו. שני קצינים נוספים נפצעו. 
"היה לנו נס קטן אחד", אומרת אירית. "בשעה הכי קשה בחיים שלנו, הבנתי מייד שאנחנו חייבים המשכיות מעמרי, חי ממנו. לא אנדרטה. קיבלנו אישור מבית המשפט, ובהליך כירורגי שאבו את הזרע ואיחסנו אותו בבית החולים אסף הרופא".

...

"על פי הידוע לנו, זו הפעם הראשונה שהורים בארץ ביקשו להביא ילד מהזרע של בנם המת ולגדלו בעצמם", מסביר שיבר, מומחה לדיני משפחה ומרצה בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר־אילן ובמרכז האקדמי פרס ברחובות. 
זה היה מסע ארוך, קשה ומייסר. היועץ המשפטי לממשלה התנגד. חברי כנסת שאיתם נפגשו אירית ואשר סירבו להירתם לבקשה. גם מומחים בנושאי פסיכולוגיה, ילדים ושכול העדיפו לא לגעת בנושא. אבל הם לא ויתרו. בין המומחים שהגישו חוות דעת לבית המשפט ותמכו בעמדת ההורים היו פרופ' אסא כשר (תחום האתיקה), פרופ' שמשון רובין (פסיכולוגיה קלינית והתמודדות עם אובדן ושכול) ופרופ' אביעד הכהן (משפט עברי).  

....

המדינה התנגדה בבית המשפט לבקשת ההורים. בתסקיר השירות למען הילד נכתב כי "הבקשה אינה עולה בקנה אחד עם טובת הילד. התובעים מתקשים להשלים עם אובדנם ולהפריד רגשית בין הילד החי לילד המת ובין הצורך בהמשכיות לבין הצרכים הבסיסיים של הילד. לתובעים אין יכולת להתמודד עם המצב המורכב והמיוחד. מדובר בילד שייוולד ללא הורים ביולוגיים אלא לתוך מצב מבלבל שבו סבו וסבתו הם למעשה הוריו" .
המדינה, באמצעות עו"ד קרן יוסט (דון יחייא), מנהלת המחלקה המנהלית בפרקליטות מחוז ת"א, ועורכות הדין גילה מאור והילה גורדון, הגישה ערעור לבית המשפט המחוזי בלוד. עיקר טענתה היה כי "שגה בית המשפט באפשרו שימוש כה חריג בזרע של נפטר באופן בו הילד שייוולד ינותק עם היוולדו מאמו הגנטית ולמעשה יגיח לעולם כיתום מאביו ומנותק מאמו אותה לא יכיר לעולם".

לכתבה המלאה:

http://www.israelhayom.co.il/article/449223

מי לעזאזל הם חושבים שהם? תלמדו לשחרר! זה שהוא הבן שלהם לא אומר שהם יכולים לשחק בו כאילו זה בובת ברבי. זה בן אדם, לא חפץ ולא חית המחמד שלהם, מה נראה להם? מישהו שאל אותו אם הוא רוצה שיגנבו ממנו זרע בשביל ליצור ילד שנוצר מבן אדם מת? זה פשוט חולני.

מי אתם שתגזרו על הילד המסכן הזה שעוד לא נולד כאלה חיים של אומללות? ילד שעוד לפני שנולד ידוע מראש שיהיה יתום מאב ומנותק מאימו הביולוגית. למה להביא ילד לחיים כאלה שמראש ידוע שלא יכיר את אבא שלו ואת אמא שלו, ויגודל ע"י שני אנשים בני 54, ובגיל 18 במקום ללכת לצבא הוא יצטרך להישאר בבית ולהחליף להם טיטולים. וכל זה כי הם רוצים שתהיה "המשכיות" לבן שלהם.

דבר אחר הוא אם היו הולכים על מציאת אישה שתהרה את הילד ותהיה לו לאם, והם יהיו בקשר עימה ועם הילד, שיהיה הנכד שלהם. העובדה שהם רוצים לגדלו במנותק מהאם הביולוגית, מצביע על כך שהילד נועד מראש להיות אנדרטה חיה לבן ששכלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חוסר אנשויות. למה שלא יביאו ילד? כמעט כל מפגר ומפגרת רוצים להביא ילדים לעולם. למה זה לא חולני להביא ילדים לעולם בעולם שיש בו מילארדים של בני אדם?

בעולם הרע והמנוקר הזה אתם מתנקלים לזוג הורים שאבדו את בנם.

אם אתם כאלה קשוחים אז המדינה צריכה לעשות רישיון ללהביא ילדים לעולם. או לפחות צריך לחסל את הסוציאליזם ומי שלא מסוגל להביא אוכל לשלוחן שהוא והילדים שלו יגוועו למוות.

למה אנשים עושים ילדים שהם לא יכולים בכלל לגדל אותם כראוי? שלא יכולים לספק להם ילדות מאושרת?

אז ייאלה, די לסוציאליזם... המדינה היא לא הבייבי סיטר של האזרחים. מי שלא שורד זה בעיה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגמרי

איכשהו עוד היה בי טיפת סולידריות לגבם, בכל זאת שכלו את בנם

אבל לאחר מכן קראתי בכתבה שיש להם עוד כמה ילדים , אז הבנתי שזה ממש ילד הנצחה 

מסכן יהיה ילד שיבוא לעולם על תקן מצבה מהלכת לאביו המת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רק לאימו היתה מכונת זמן...

סצנות מבוססות על כך:

!GO!

TRAILER 1:

בעולם בו בעתיד תומצא מכונת זמן.

נער מתבגר מגלה שטישואים וקונדומים משומשים ממשיכים להיעלם לו.

TRAILER 2:

באמצע היום בבית הספר גרסה עתידית של אימו מופיעה עם ספל.

אין זמן!!!

CUM WITH ME IF YOU WANNA LIVE

מאוחר יותר באחוות הסטודנטים Magna Cum Laude דמות מסתורית נראית מוסרת מעטפות לסטודנטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהטיעונים של בתי המשפט הם בילבולי מוח מנוסחים יפה.

אז מה הם אומרים בעצם, שאסור לאנשים לגדל ילדים אם הם לא ההורים הביולוגים שלהם? אז אסור גם לאמץ ילדים? אסור לאנשים מבוגרים מדי לגדל ילדים?

כאילו, נראה לי "טובת הילד" זה תירוץ מטופש שתמיד משתמשים בו כשאין מה להגיד.

נראה לי שמישהו יעדיף להיוולד במקום לא להיוולד...

השופטים במדינה הזו זה פשוט אוסף של חולרות שצריך להחליף. בגלל שיטת המיוניים המפאייונרית של בתי המשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק טובת הילד.

וכן, לזוג סבא וסבתא אף אחד לא יתן לאמץ ילד. אתה לא יכול לאמץ ילד סתם כי בא לך, צריך לעבור ועדה בשביל זה ולקבל אישור. זה לא כלב.

ההורים לא בריאים בנפש (הם בפוסט טראומה) והם רוצים להתעלל בילד בשביל ההזיות החולניות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

54 זה לא כזה מבוגר. האם לגבר בן 54 אסור לעשות יותר ילדים(עם סורגייט) כי הוא זקן מדי?

אסור לזוג בני 50 לאמץ ילד?

אוליי גם אסור לזוג צעיר בני 20 לעשות\לאמץ ילדים כי הם לא מבוססים כלכלית?

זה נשמע לי אבסורד שלזוג שיש אמצעים כלכליים ועדיין יש להם לפחות 20 שנה לחיות אי אפשר לתת להם לאמץ ילד.

כאילו, יש כל כך הרבה מיקרים של אנשים שעושים ילדים סתם והם בכלל הורים גרועים אבל רק בגלל שהם עשו את הילד בשירותים של המועדון בכוחות עצמם אז זה פתאום הופך אותם להורים לגיטימים.

הדבר שאני יכול להתחשב בו זה שבאמת אין את האישור של הבן מה לעשות עם הזרע שלו... מצד שני נרמז שלאלמנה מותר לעשות שימוש בזרע של בעלה... אז למה לאלמנה מותר ולהורים אסור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה נכון, לאלמנה יש סמכות על הזרע אבל לגבר אין סמכות על הביצייות של אשתו נכון?

ולכן, זה לא מוסרי לשלוח צעירים בני 18 לצבא, צריך לחכות לגיל מאוחר יותר כי אין להם הזדמנות לעשות ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה רוצה.

מבחינה חוקית יש קשר בין זוג נשוי, ואין קשר בין הורים לבנם ברגע שהוא עבר את גיל 18.

אם הוא ימות למשל ואין לו צוואה, הרכוש ילך לאלמנתו ולא להורים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשר הוא שזה לא מוסרי לשלוח בן 18 לצבא מהשיקולים שיש סיכויים טובים למות בצבא וסיכויים קלושים לעשות ילד לפני שסיים את הצבא.

כאילו, גוזלים מבחור בן 18 את הזכות לעשות ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...