מנהל הרשת חסם את הגלישה באינטרנט אבל הרשת מחוברת לאינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנהל הרשת חסם את הגלישה באינטרנט אבל הרשת מחוברת לאינטרנט

a04

Recommended Posts

שלום,
ברשת המחשבים שלנו אין גישה לגלישה באינטרנט, אבל ידוע כי הם כן מחוברים לרשת האינטרנט בכדי לעדכן את תוכנת האנטיוירוס על המחשבים. אנחנו יכולים לראות שתוכנת האנטיוירוס (ESET) מתעדכנת.
לפי הידוע לי, מנהל הרשת חסם את הגלישה באינטרנט באמצעות הגדרות בנתב.
האם ניתן איכשהו לקבל גישה לגלישה באינטרנט? אולי לעשות שימוש במה שמיועד לתוכנת האנטיוירוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה חלק מארגון בו מנהל רשת חסם מסיבות ופרודוקטיביות גישה לאינטרנט באופן/ולמי שלא זקוק ליותר מכך לצורך עבודתו.

ואתה מבקש לפרוץ את החסימה הזאת, ולעשות דברים שאתה לא אמור לעשות, אז אתה בעצמך וירוס.

אם יש לך שימוש באינטרנט שלדעתך לגיטימי, וכרגע חסום, פנה לADMIN ונמק את בקשתך.

במידה ואתה צודק יש מקום לשקול פתיחת גישה מותאמת לצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של a04

שלום,
ברשת המחשבים שלנו אין גישה לגלישה באינטרנט, אבל ידוע כי הם כן מחוברים לרשת האינטרנט בכדי לעדכן את תוכנת האנטיוירוס על המחשבים. אנחנו יכולים לראות שתוכנת האנטיוירוס (ESET) מתעדכנת.
לפי הידוע לי, מנהל הרשת חסם את הגלישה באינטרנט באמצעות הגדרות בנתב.
האם ניתן איכשהו לקבל גישה לגלישה באינטרנט? אולי לעשות שימוש במה שמיועד לתוכנת האנטיוירוס?

כן! אתה מבקש שהמשתמש שלך לא יהיה כלול ב Group Policy של כל הדומיין.

הייתי משחד את מנהל הרשת שלך - תברר מה הוא אוהב D: 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות.
מכל התגובות אני מבין שזה אכן אפשרי, רק שאף מנהל לא אוהב שישחקו לו ברשת... טוב זה מובן.
לא יודע מה זה בדיוק מנהל רשת ארגוני ומה המשמעות של SYSADMIN. אצלי מנהל הרשת הוא בסה"כ טכנאי מחשבים חיצוני שמוזמן מפעם לפעם לטיפול בתקלות במחשבים/ברשת, החסימה לרשת לא נעשית מסיבות ופרודוקטיביות. זה לא מקום עבודה. לדעתי זה חששות יתר בשיקולים הקשורים לחינוך...

על כל פנים, איך בדיוק לקבל גישה לאינטרנט, אני לא מתכוון פה להמשיך לשאול. (למרות שאני אשמח אם מישהו ייתן מידע בפרטי).
אבל כן ארצה לשאול ולקבל מידע על הצד של מנהל הרשת:
מה הוא כבר יכול לראות?
איך הוא יודע שמישהו משחק ברשת?
מה מקובל לבדוק?
ועד איזה רמה זה מגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אתה בבית ספר ורוצה לגלוש בפייסבוק בזמן השיעור... אני עדיין לא מבין מה אתה כלכך צריך במחשב במקום פשוט להיות בטלפון כמו כולם..

מה אתה מנסה להוריד שזה לא מספיק לך? טורנטים של ומשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...