מחשב חדש לא עולה יש צפצופים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש לא עולה יש צפצופים

IlanF

Recommended Posts

טוב באמת שאין לי כותרת יותר טובה :P

אחי קנה מחשב חדש הרכבנו אותו וכל מה שקיבלנו הוא 5 צפצופים ארוכים

זה המפרט

i7 7700

gigabyte ga-h170-d3hp

corsair cmk 16gx4m2a2133c13r (8GBx2)

antec vp650p

gtx 760 (נשאר מהמחשב המוחלף, ישודרג מתישהו בעתיד)

משום מה אין פירוש לצפצופים לא בחוברת של הלוח אם ולא באתר של גיגהבייט אבל מחיפוש באינטרנט נראה שהדעות חלוקות בין שלא יושב טוב או תקלה במעבד

הזיכרון נראה שיושב כמו שצריך, ניסיתי להושיב אותם מחדש בתצורות שונות, בבודדים ושום דבר

מעבד פירקתי ובדקתי פינים נראה שהכל בסדר

עכשיו הדבר היחיד שנראה לי שקורה זה שהמעבד הזה לא מופיע ברשימת התמיכה של הלוח ואני חושש שדרוש עדכון ביוס אבל לצערי אין לי מעבד אחר במקום זה כדי לעדכן איתו. יש מה לעשות עם זה? לא נראה שהלוח תומך בעדכון ביוס ללא מעבד (גיגהבייט קוראים לזה q-flash plus)

יש המלצות מה לנסות מעבר ללקחת אותו לחנות בחזרה לעדכון/החלפה של הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח תומך במעבדים מדור 6 כך כתוב באתר היצרן בדף הלוח ->

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5521#ov

אבל מצד שני כתוב על ביוס הבטא F20B המעודכן ל-12/12/2016 שהוא אמור לטפל במעבדים מהדור הבא, כנראה הכוונה לדור 7.

על-מנת לעדכן את הביוס במצב הנוכחי חייבים מעבד שעובד עם הלוח, כלומר באחד המעבדים הנמצאים ברשימה ומתאימים לגירסת הביוס F1 ->

http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?pid=5521

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון

לקחנו את הלוח לחנות, הם התלוננו שלא יכולים לקבל אותו בחזרה בגלל כמה שריטות ("נזק פיזי") אבל עדכנו את הביוס בלי בעיות

חזרנו הביתה והכל עובד מצוין בינתיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא הייתי מצפה מ- KSP לעזור לי פה... זה Welcome

אבל כן אלה לא היו שריטות מיקרוסקופיות, אם כי זה נראה רק שרק הציפוי של הלוח נפגע. לא משהו שאמור לפגוע בפעולה של הלוח, אבל כן יכול להיות בעייתי מבחינת אחריות.

מתברר שכן היה קצת אלימות בנסיון הכנסה של הלוח למארז. למה לא בדקנו מחוץ למארז? שאלה טובה... נראה שאח שלי למד עכשיו שזה מה שצריך לעשות לפני הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש להעיר בהקשר הזה - אני נמנע מחיברו חומרה בצורה פרוביזורית - לדעתי יכול להגרם יותר נזק (חשמל סטטי למשל) בהפעלת חומרה בצורה כזו

אין ספק אגב - שללמוד מנסיון - Priceless

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...