2016 הייתה שנת הביטקוין, מה הביטקוין צופה לנו השנה? - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2016 הייתה שנת הביטקוין, מה הביטקוין צופה לנו השנה?

Leos Media

Recommended Posts

עדכון קטן: זה הולך ומחריף.

חלק מהכורים, הפסיקו לכרות ביטקוין(הקבוצה הסינית,שאחראית על 30%~ מכוח הכרייה ועברה לביטקאש).

בעקבות הפיצולים הקרובים, כנראה שהביטקוין יאבד כורים נוספים, מה שיגרום לזמן אישור עסקה להתארך משמעותית ולעלות העברה לעלות ,

מה שייתכן ויגרור אחריו ירידת מחיר.

בנוסף,

כורים אולי ינסו לחבל בבלוקציין (הנחה תאורטית שייתכן ותקרה) .

וקיים סיכון נוסף, שינבע מחוסר הבנה ושליחת מטבעות מסוג 1,שהתכוונת למטבעות מסוג אחר.

אני כרגע מחוץ לכל הבלגן של הביטקוין.

ישנם עוד מטבעות.

בהצלחה.

https://medium.com/@heyrhett/1-000-bitcoin-fees-could-bitcoin-cash-take-over-in-november-ef7939c5052d

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

ועכשיו חוזר לנקודת השיא שלו..
מגרד את ה 11K..

אתם רואים בעיתיות

אני רואה אנשים חדשים שנכנסים ולכן הנפח עולה ולכן התגובה החריפה (שלא הייתה כזו כבר הרבה זמן)

הם נבהלים מוכרים, חלקם מפסידים, חלקם מרוויחים ואז המחיר חוזר לעצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Second Edition

ועכשיו חוזר לנקודת השיא שלו..
מגרד את ה 11K..

אתם רואים בעיתיות

אני רואה אנשים חדשים שנכנסים ולכן הנפח עולה ולכן התגובה החריפה (שלא הייתה כזו כבר הרבה זמן)

הם נבהלים מוכרים, חלקם מפסידים, חלקם מרוויחים ואז המחיר חוזר לעצמו

כמו שנאמר בכתבה בערוץ 10, 'ראיתי בני עשרים מיליונרים'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mishax1

אפליקציה לקניית כובשת את המקום הראשון בהורדות לאייפון

300 אלף חשבונות חדשים ביום אחד

Android Cryptocurrency Wallet Apps Are a Security Disaster Waiting to Happen

https://www.bleepingcomputer.com/news/security/android-cryptocurrency-wallet-apps-are-a-security-disaster-waiting-to-happen/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mishax1

כתבה ממש מרתקת על הפגיעות של אפליקציות אנדרואיד בכללי..  בכל מקרה, על האנדרואיד שומרים בדרך כלל "דמי כיס"... את הכסף "הגדול" שומרים בארנק חומרה או cold storage אחר.. 

ואגלה לך סוד, גם היום, אנשים שמגהצים בכרטיס האשראי שלהם לפעמים מגלים שמישהו בצד השני של העולם משך כמה אלפי דולרים מהכספומט עם פרטי הכרטיס..
נ.ב. כל פעם שאתה קונה בכרטיס אשראי אתה בעצם מוסר את כל הפרטים שמאפשרים המשך חיוב של הכרטיס.

אבל אז יש לך ביטוח של חברת האשראי... על ביטקויין אין ביטוח.

אגב - לא אמור להיות מעקב מדויק על כל סכום , כך שאם ארנק נגנב, ניתן למצוא את העיסקאות שיעשו בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי הערך של הביטקויין עולה? כשאנשים קונים. מתי הוא יורד? כשאנשים מוכרים. כלומר ברגע שיהיה שווה באמת למכור, תצטרך למכור מהר כי אז כולם ימכרו והערך שלו יצנח.

יכול להיות שתמיד יוזרם כסף פנימה, כי אוליי יש לו שימוש מעבר למסחר. לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בועה אילו לא היה ערך לכלכלה של הביט קוין מלבד מסחר טהור. אבל אני רואה יותר ויותר אנשים משתמשים בביט קוין למוצרים ושירותים אמיתיים. אז לא סגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...