ת'רד נפלאות דואר ישראל V1 - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד נפלאות דואר ישראל V1

ag43

Recommended Posts

לעוד מישהו נאבדות הרבה חבילות בחודשים האחרונים? (חבילות בדואר רגיל)

נאבדו לי כבר יותר מ10, כמעט כל חבילה שניה לא מגיעה, זה בלתי נסבל, בקצב הזה אף אחד לא ירצה למכור לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרושם שלי הוא שהאובדנים הם יותר בעיה מקומית (חלוקה? גניבה מהתיבה?...), אם כי יכולים להיות גם אובדנים בשאר הדרך.

בדואר רשום, כל האובדנים שלי היו עוד במזרח אסיה ורובם ככולם עקב החזרה לשולח - לרוב נוכחות ושאר טעויות שולח.

מלבד זאת, חבילות מסוף מרץ עדיין מגיעות אלי בטפטוף. עוד לא התייאשתי לגביהן. אובדן ממש היה לי בפעם האחרונה על פריט שנשלח לפני למעלה מחצי שנה.

דואר מהארץ - רשום מגיע מיד, לא רשום מגיע  ל..א..ט.

איך אצלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שזה גניבה מהתיבה כי יש לי מספר על הכל והסניף שלי לרוב פשוט שולח הודעה גם על חבילות קטנות.

חבילות לא רשומות במזל מגיעות.

רשומים חלקם פשוט מפסיקים להתעדכן, לרוב אפילו לפני שאני רואה עדכון מהארץ.

בשבוע האחרון פתאום עלה עדכון שלא ראיתי לפני, יש מרכז מיון חדש במודיעין שחבילות מגיעות אליו (אני בכלל גר בחולון), בינתיים יש לי שתי חבילות ששם כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה קיבלתי חבילה שנשלחה לפני חמישה חודשים והוכרה כבר כאבודה. היא הייתה תקועה בבלאגן של דואר . אחי התאום קיבל מטען מבריטניה אחרי חצי שנה. גם בלאגן בדואר

יש לי שהזמנתי לפני יותר מחודשיים מאליאקספרס - והן פשוט אבודות איפושהו בארץ. הסכמתי עם המוכר לחכות עוד 10 ימים - אבל אין לי צפיות גדולות.

היום למעשה קיבלתי 2 חבילות שנשלחו לפני חודש - שיפור, או עליה חד פעמית. כל השאר - אבודות :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Kuroshiro

בשבוע האחרון פתאום עלה עדכון שלא ראיתי לפני, יש מרכז מיון חדש במודיעין שחבילות מגיעות אליו (אני בכלל גר בחולון), בינתיים יש לי שתי חבילות ששם כמה ימים.

זה המיון הארצי החדש לכל מה שמגיע מנתב"ג - זה מה שאמור לפתור את כל העיכובים בארץ. מעודד לראות שהתחיל לפעול. נקווה שיתחיל להסתדר אחרי שיסיימו הרצה ופינוי טונות של דואר תקוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניחשתי לא רע...

ציטוט של Milford Cubicle

ה-Google home שלי יושב שם מיום ראשון... המספר מעקב נתקע שם.

נו, אז עד עכשיו היה מופיע בחו"ל, נעלם לתקופה ארוכה, ופתאום צץ אחרי שעבר את מרכז המיון. התקדמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 חבילות שהזמנתי מסין הגיעו. 2 הגיעו לאחר חודש וחבילה שלישית שכבר חשבתי הלכה לאיבוד הגיעה אחרי יותר מחודש וחצי. בכל המקרים קיבלתי הודעות SMS עם מספר מעקב ומיקום חבילות על מדף בסניף מסירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא בטוח אם זה קשור לדואר או לא, אבל לא זכור לי שהיו כאלו שיבושים...

חבילה מDX הגיעה אחרי שלושה חודשים וחבילה מאוקראינה (eBay) שיצאה משם לפני חודש עדיין לא אותרה בישראל. 9_9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...