התייעצות בתחום הלימודים - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בתחום הלימודים

orel80

Recommended Posts

אהלן, רציתי תוך כדי המועדפת להתחיל כבר קורס בתחום המחשבים.

הנה הרשימת קורסים https://www.hackeru.co.il/

מישהו יודע להגיד לי מניסיון / מידע איזה קורס יהיה לי משתלם לעשות מבחינת השכר שאפשר לממש בסוף הקורס,

ומבחינת ביקוש בשוק לגבי אותו תחום שאני אלמד .

חשוב לציין שאין לי ניסיון קודם בתחום , אני הולך ללמוד מאפס עד הסוף תוך כדי המועדפת.

תודה (אגב גם על אקריו אני אשמח לשמוע חוות דעת :D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Second Edition

עדיף תואר ראשון במדעי המחשב..

זה ברור אבל זה תואר מאוד קשה שכרגע גם אין לי פנאי לעשות אותו אז חשבתי על קורס מהיר שיאפשר גם קידום דרכו..

מה מציע לגבי הקורסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

מה הידע והרקע שלך?

במה אתה רוצה לעסוק היום ובעוד כמה שנים?

הקורסים האלו הם לא יותר מהסמכות של יצרנים שלא עוזרים בשום צורה לאנשים עם אפס נסיון ובטח לא שווים את הכסף.

אין לי ידע בתחום, זאת אומרת לא בתחום הקורסים לפחות במחשבים בכללי כן יש לי ידע ואני יודע המון דברים אבל 

לא משהו שיעזור לי באחד הקורסים שיש פה ברשימה אני אצטרך ללמוד מאפס.

רוצה לעסוק בתחום המחשבים גם היום ובטח עוד כמה שנים, כל עולם גאדג'טים, מחשבים סלולרים מאוד מעניין אותי ולכן רציתי לבדוק על קורס שיקדם אותי.

מזאת אומרת לא עוזרים הרי הם צריכים ללמד מנקודת אפס לא ? ככה הם גם מציינים ובחלק מהקורסים מתחייבים בכתב למצוא עבודה עם סיום הקורס בתחום הנלמד.

מה דעתך אז לדלג על קורסים זה בזבוז כסף? לנסות לרוץ ישר לתואר מסויים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של orel80

אין לי ידע בתחום, זאת אומרת לא בתחום הקורסים לפחות במחשבים בכללי כן יש לי ידע ואני יודע המון דברים אבל 

לא משהו שיעזור לי באחד הקורסים שיש פה ברשימה אני אצטרך ללמוד מאפס.

מתחילים מאיזושהי נקודה בסיסית. יש הרבה מאוד דברים שאפשר ללמוד לבד בהתחלה עוד בתקופת הלימודים בבית ספר כמו ללמוד להתקין ולהתשמש בתוכנות שונות.

בשביל זה לא צריך שום מערכת לימודים רשמית.

לרוב הדרך של הרבה אנשים בתחום (שלא התמזל להם להיחשף לזה בזמן השירות הצבאי) היא להתחיל מתפקיד זוטר כמו helpdesk/NOC ומשם להיחשף לטכנולוגיות ומטולוגיות בתחום.

גם פה לא צריך שום קורס, אלא רק אהבה לתחום. לא לפחד לשאול שאלות ולחקור.

ציטוט של orel80

רוצה לעסוק בתחום המחשבים גם היום ובטח עוד כמה שנים, כל עולם גאדג'טים, מחשבים סלולרים מאוד מעניין אותי ולכן רציתי לבדוק על קורס שיקדם אותי.

זה תיאור מאוד כללי. תתחיל לעבוד בתחום ותראה מה יותר מושך אותך.

ציטוט של orel80

מזאת אומרת לא עוזרים הרי הם צריכים ללמד מנקודת אפס לא ? ככה הם גם מציינים ובחלק מהקורסים מתחייבים בכתב למצוא עבודה עם סיום הקורס בתחום הנלמד.

מה דעתך אז לדלג על קורסים זה בזבוז כסף? לנסות לרוץ ישר לתואר מסויים?

כי מה שאתה לומד שם לא עוזר לך בשום צורה אם אתה לא עוסק בזה במקביל במקום העבודה שלך.

לשלם על הסמכות שגם ככה השוק מוצף בהם כבר הרבה שנים מהכסף שלך זה בכלל ירייה ברגל.

כל מה שמבטיחים לך במכללות למיניהם - מאוד רחוק מהמציאות. חבל שאף אחד לא העביר ביקורת על שיטות השיווק שלהן באמצעי התקשורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של multicore

כל מה שמבטיחים לך במכללות למיניהם - מאוד רחוק מהמציאות. חבל שאף אחד לא העביר ביקורת על שיטות השיווק שלהן באמצעי התקשורת.

מה אתה מצפה מכתבות שמשתמשות במילה סייבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...