אולי Vega לא תהיה מהירה כמו שחשבנו? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אולי Vega לא תהיה מהירה כמו שחשבנו?

Hiigara

Recommended Posts

ציטוט של coch

הייתה הדלפה מצד בטשדה - הם פירסמו דרישות ל Texture Pack החדש שהולך לצאת ל Fallout 4 עם דרישות 

מומלצות ל 1080 ו 490 .... ואז הם מיד הסירו את זה...( אפשר למצוא את זה בגוגל )

נו אז יש לנו פה רמז די עבה ש 490 כנראה יתחרה ב 1080, פוטנציאלית הוא חזק ממנו - אבל בפועל אנחנו רואים

שלפעמים זה לא משנה והפוטנציאל הז לא ממומש, כמו היום. בתקווה שנתחיל לראות באופן קבוע ו DX12

או לפחות אחד מהם כאופציה קבועה במשחקי PC בעתיד הקרוב.

זה לא בדיוק באופן ישיר שייך לדיון, אבל אמרתי אני יעדכן את מי שזה מעניין אותו שכנראה ה vega הראשוני זה 

490...לא מפתיע.

ולתגובות האחרונות : 5870 אחד הכרטיסים הכי טובים שהיו לי. ל AMD היו ימים מצוינים בכל מיני השקות בעבר.

זה בבירור בלבול. הם ערכו ומחקו את זה די מהר.
לפי ההדלפות עד כה כרטיסי Vega ישווקו בתור 500 series ואני מאמין שכך זה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Hiigara

זה בבירור בלבול. הם ערכו ומחקו את זה די מהר.
לפי ההדלפות עד כה כרטיסי vega ישווקו בתור 500 series ואני מאמין שכך זה יהיה.

אין לדעת איך זה ייקרא מהדלפות.. ההדלפות במקרים רבים מתגלות כטעויות. לא שזה מחייב שהכרטיס

ייקרא 490 מאחר וזה גם ספקולציה.

למשל כנראה שנראה אותו רק לקראת מאי, למרות שהדיבורים היו על תחילת 2017\סוף 2016 בהרבה

מההדלפות של שנה שעברה. היום בעבודה קראתי קצת וגיליתי שבראיון עם ה CEO של נחשף שדור המעבדים השולחניים החדשים

יהיו זמינים במרץ, וכרטיסי המסך איפשהו במאי-יוני. זה בסדר כי זה ע"י המקור הכי אמין שיכול להיות, אבל זה גם מאכזב

לדעת שבסופו של דבר לא נראה החורף הזה אלא כנראה רק בקיץ. גם אין לדעת איך יהיה ההיצע.

את הכתבה קראתי באחד מהאתרי חומרה, לא זוכר איזה כי אני קורא בכמה שיש לי זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אין לדעת איך זה ייקרא מהדלפות.. ההדלפות במקרים רבים מתגלות כטעויות. לא שזה מחייב שהכרטיס

ייקרא 490 מאחר וזה גם ספקולציה.

למשל vega כנראה שנראה אותו רק לקראת מאי, למרות שהדיבורים היו על תחילת 2017\סוף 2016 בהרבה

מההדלפות של שנה שעברה. היום בעבודה קראתי קצת וגיליתי שבראיון עם ה CEO של AMD נחשף שדור המעבדים השולחניים החדשים

יהיו זמינים במרץ, וכרטיסי המסך איפשהו במאי-יוני. זה בסדר כי זה ע"י המקור הכי אמין שיכול להיות, אבל זה גם מאכזב

לדעת שבסופו של דבר לא נראה כרטיסי מסך החורף הזה אלא כנראה רק בקיץ. גם אין לדעת איך יהיה ההיצע.

את הכתבה קראתי באחד מהאתרי חומרה, לא זוכר איזה כי אני קורא בכמה שיש לי זמן.

אף אחד לא אמר שזה יהיה בתחילת 2017 או בסוף 2016, אלה היו ספקולציות ותרחישים של משתמשים לאחר שהפולאריס לא סיפק לצרכני ה-High End את הכרטיסים שלהם. 

AMD שחררה Roadmap באופן רשמי ו-Vega נרשמה ל-2017, לא נאמרו שום רבעונים או תאריכים מעבר לזה - לגבי הרייזן אושר שהוא ייצא במרץ רק לאחרונה, כך שאין לי מושג על אילו דיבורים אתה מתכוון. בינתיים ההדלפה היחידה ששווה משהו היא זו שצולמה ליד המקבוקים החדשים של , כל השאר לא ברור אם מדובר בדבר אמת או לא - וכפי שאני נוטה לעשות, אני סקפטי עד שלא יהיו בידיי מקורות שמוכיחים אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Hiigara

אף אחד לא אמר שזה יהיה בתחילת 2017 או בסוף 2016, אלה היו ספקולציות ותרחישים של משתמשים לאחר שהפולאריס לא סיפק לצרכני ה-High End את הכרטיסים שלהם. 

AMD שחררה Roadmap באופן רשמי ו-Vega נרשמה ל-2017, לא נאמרו שום רבעונים או תאריכים מעבר לזה - לגבי הרייזן אושר שהוא ייצא במרץ רק לאחרונה, כך שאין לי מושג על אילו דיבורים אתה מתכוון. בינתיים ההדלפה היחידה ששווה משהו היא זו שצולמה ליד המקבוקים החדשים של אפל, כל השאר לא ברור אם מדובר בדבר אמת או לא - וכפי שאני נוטה לעשות, אני סקפטי עד שלא יהיו בידיי מקורות שמוכיחים אחרת

בוודאי שהמון אמרו ש יגיע לקראת דצמבר 2016. ואז זה עבר לתחילת 2017. קיץ 2016 היה מלא בשמועות

לגבי שחרור בתאריכים הנ"ל ע"י כמות יפה של אתרים סיניים, צרפתים, וגם אתרים בינלאומיים.  לא הבנתי מה

הקשר בין והביצועים שלו לבין זה שהאינטרנט היה מלא בידיעות ( אמינות או לא אמינות בזמנו ) לגבי שחרור הליבות

לשוק הגבוה של בסוף שנת 2016. יותר מזה - לא שיחררו בזמנו שום מידע לגבי תאריכים מדויקים.

יותר מזה מספר 2' - אני אישית קניתי בקיץ 1070 גם כי הייתה לי אופציה להזמנה מחו"ל במחיר אטרקטיבי וגם כי ל AMD

לא היה שום תאריך מדויק ( 2016 או 2017 או 2018 ) ליציאה של ווגה. אני עוקב עוד מהקיץ בגלל שרציתי לשדרג

כרטיס מסך, האינטרנט היה מפוצץ בשמועות.

אם אין לך מושג למה אני מתכוון, תחפש בגוגל כתבות מקיץ 2016 ותמצא אינספור שמועות. בהצלחה.

ספקולציות לא צריכות להיות אמת, ותרחישים של משתמשים באינטרנט לא סותרות את ההגדרה של שמועות.

גם לגבי הרייזן לא הבנתי את הפואנטה של מה שרשמת. לאיזה דיבורים אני מתכוון ? קראתי כתבה לגבי

יציאה של המעבדים במרץ שאושרה ע"י ה CEO של . מנסה להבין מה אתה רוצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

בוודאי שהמון אמרו ש vega יגיע לקראת דצמבר 2016. ואז זה עבר לתחילת 2017. קיץ 2016 היה מלא בשמועות

לגבי שחרור vega בתאריכים הנ"ל ע"י כמות יפה של אתרים סיניים, צרפתים, וגם אתרים בינלאומיים.  לא הבנתי מה

הקשר בין Polaris והביצועים שלו לבין זה שהאינטרנט היה מלא בידיעות ( אמינות או לא אמינות בזמנו ) לגבי שחרור הליבות

לשוק הגבוה של AMD בסוף שנת 2016. יותר מזה - AMD לא שיחררו בזמנו שום מידע לגבי תאריכים מדויקים.

יותר מזה מספר 2' - אני אישית קניתי בקיץ 1070 גם כי הייתה לי אופציה להזמנה מחו"ל במחיר אטרקטיבי וגם כי ל AMD

לא היה שום תאריך מדויק ( 2016 או 2017 או 2018 ) ליציאה של ווגה. אני עוקב עוד מהקיץ בגלל שרציתי לשדרג

כרטיס מסך, האינטרנט היה מפוצץ בשמועות.

אם אין לך מושג למה אני מתכוון, תחפש בגוגל כתבות מקיץ 2016 ותמצא אינספור שמועות. בהצלחה.

ספקולציות לא צריכות להיות אמת, ותרחישים של משתמשים באינטרנט לא סותרות את ההגדרה של שמועות.

גם לגבי הרייזן לא הבנתי את הפואנטה של מה שרשמת. לאיזה דיבורים אני מתכוון ? קראתי כתבה לגבי

יציאה של המעבדים במרץ שאושרה ע"י ה CEO של AMD. מנסה להבין מה אתה רוצה..

ועוד הפעם, אתה לא מחפה את זה בשום ידיעה פרט ל: "אבל המון אנשים חשבו שיהיה" - הדבר הרשמי היחיד שהוכרז היה ה-roadmap (שבבירור אמר 2017 ולא שום דבר נלווה פרט להשערות עסקיות) ואיזה ציוץ לא ברור של ראג'ה מהטוויטר באותה התקופה (אוקטובר~נובמבר של 2016) שבגללו ובגלל העובדה שהפולאריס לא שחררה שום כרטיס בסגמנט של 300 דולר ומעלה רבים חשבו ש- תשנה את התכניות שלה (תיצור ליבת פולאריס כפולה או תקדים את תאריך היציאה של , אלה הדברים החמים שעלו בעיקר) - בפועל זה לא קרה, ולא ברור לי על מה ההתלהמות פה. 

ועדיין לא הצלחת להסביר לי איך שמועה או ספקולציה מתעלה על סימוכין אמתי שנשען על ידיעות מבוססות מפי או דובריה, דבר זהה עניתי על התאריך שרשמת בנוגע למעבדים - שרק לאחרונה הוכרזו תאריך חלק מהסדרה באופן רשמי (למקרה שלא הבנת, לא קראתי תיגר על הטיעון או ניסיתי לסתור אותו, אלא לחדד את דבריי באמצעות מקור חיצוני). לכן אני זה שמנסה להבין מה לעזאזל אתה רוצה ועל אילו הוכחות אתה מתיישב בדיוק פרט ל"אבל אנשים אמרו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Hiigara

ועוד הפעם, אתה לא מחפה את זה בשום ידיעה פרט ל: "אבל המון אנשים חשבו שיהיה" - הדבר הרשמי היחיד שהוכרז היה ה-roadmap (שבבירור אמר 2017 ולא שום דבר נלווה) ואיזה ציוץ לא ברור של ראג'ה מהטוויטר באותה התקופה (אוקטובר~נובמבר של 2016) שבגללו ובגלל העובדה שהפולאריס לא שחררה שום כרטיס בסגמנט של 300 דולר ומעלה רבים חשבו ש-AMD תשנה את התכניות שלה (תיצור ליבת פולאריס כפולה או תקדים את תאריך היציאה של vega, אלה הדברים החמים שעלו בעיקר) - בפועל זה לא קרה, ולא ברור לי מרבץ הקשקשת שהבאת לי פה.

ועדיין לא הצלחת להסביר לי איך שמועה או ספקולציה מתעלה על סימוכין אמתי שנשען על ידיעות מבוססות מפי AMD או דובריה, דבר זהה עניתי על התאריך שרשמת בנוגע למעבדים - שרק לאחרונה הוכרז באופן רשמי (למקרה שלא הבנת, לא קראתי תיגר על הטיעון או ניסיתי לסתור אותו, אלא לחדד את דבריי באמצעות מקור חיצוני). לכן אני זה שמנסה להבין מה לעזאזל אתה רוצה ועל אילו הוכחות אתה מתיישב בדיוק פרט ל"אבל אנשים אמרו".

אין מה לחפות, או להסביר. בקיץ 2016 היו אינספור אתרים שדיברו על תאריכי סוף-2016 כתאריך אפשרי ליציאת כרטיסי ה High End

של . זהו, פה בנושא הזה אין יותר מה להוסיף, זרקת קצת רעל באוויר - בסדר, הבנתי - אין מה להמשיך איתך.

הפנמתי שאני פונה לחמור שבא לפורומים במטרה להיראות כיוזר שמבין עניין - זה נראה שקוף מידי ברגע

שאמרת לי "מרבץ קשקשת". בהצלחה בפורומים. ממני לא תראה תגובה נוספת בכל נושא שתפרסם, או בכל נושא

שתיקח בו חלק בדיון, בגלל הגישה האידיוטית שלך.. כנראה שאתה אידיוט. שוב בהצלחה.

r

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

אין מה לחפות, או להסביר. בקיץ 2016 היו אינספור אתרים שדיברו על תאריכי סוף-2016 כתאריך אפשרי ליציאת כרטיסי ה High End

של AMD. זהו, פה בנושא הזה אין יותר מה להוסיף, זרקת קצת רעל באוויר - בסדר, הבנתי - אין מה להמשיך איתך.

הפנמתי שאני פונה לחמור שבא לפורומים במטרה להיראות כיוזר שמבין עניין - זה נראה שקוף מידי ברגע

שאמרת לי "מרבץ קשקשת". בהצלחה בפורומים. ממני לא תראה תגובה נוספת בכל נושא שתפרסם, או בכל נושא

שתיקח בו חלק בדיון, בגלל הגישה האידיוטית שלך.. כנראה שאתה אידיוט. שוב בהצלחה.

r

נו, יפה. אז תשאיר את השמועות בגדר שמועות ואת הספקולציות בגדר ספקולציות - אל תיקח אותן כדבר מובן מאליו או כזה שיכול להתיישב עם ידיעה מבוססת (roadmap או כל הכרזה רשמית כזו או אחרת). וקצת אירוני שאתה קורא לי "חמור שבא לפורומים במטרה לעשות רושם של אחד שמבין עניין" (מסקנה שלא ברורה לי איך הגעת אליה משום שאני מעולם לא ניסיתי להראות שאני מבין עניין פה בשום תחום, בקושי הגבתי), "מציף וזורק רעל באוויר" ואחרי זה קורא לי "אידיוט בעל גישות אידיוטיות", לי זה נראה כאילו הטענה שלך נראית פתאום אוויר ובמקום לנמק אותה אתה מגדף אותי או מנסה להתחמק מהדיון באופן יצירתי, לא עבד לך כל כך. משפט מוכר וטוב שיתאים לך הוא: "תקוף את הטיעון, לא את הטוען" ולצערי עשית בדיוק ההפך. 

יפה. אתה לא צריך את האישור שלי להתעלם ממני, אעשה זאת בעצמי. תינוק מגודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...