הפעלת קו אינטרנט *שני* בבית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפעלת קו אינטרנט *שני* בבית

chandler

Recommended Posts

היי חבר'ה,

היות ואני חייב קו פנוי ונקי 24/7 (מסיבות שלא אפרט כאן כי זה פשוט יותר מדיי) וההורים שלי התנתקו מחברת יס, וכרגע צופים בתכנים באינטרנט (ערוצים בלייב, קודי, תוכנות רבות אחרות של תמידי)

ובנוסף לזה הורדות ממושכות של תכנים, וזה פשוט מעמיס על הקו והופך אותו לבלתי נסבל בשבילי, [קפיצות חמורות, ובכללי פינג גבוה הרבה יותר באופן קבוע מן הסתם] (כשאפילו קפיצה בCMD של מעל 1-2MS מפריעה לי מאוד)

החלטתי לנסות לבדוק את האפשרות להפעיל קו שני (כמובן שאני מוכן לשאת בתשלום הנדרש), אנחנו נמצאים בבזק ובזק בינלאומי (חיבור VDSL) , האם ניתן לעשות דבר כזה? פשוט שיהיה לי ראוטר משלי, בנפרד משלהם, וקו שהוא לגמרי נפרד , כמובן שאין צורך לציין שגם באותן חברות (בזק וספק בב"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של chandler

היי חבר'ה,

היות ואני חייב קו אינטרנט פנוי ונקי 24/7 (מסיבות שלא אפרט כאן כי זה פשוט יותר מדיי) וההורים שלי התנתקו מחברת יס, וכרגע צופים בתכנים באינטרנט (ערוצים בלייב, קודי, תוכנות רבות אחרות של תמידי)

ובנוסף לזה מבצעים הורדות ממושכות של תכנים, וזה פשוט מעמיס על הקו והופך אותו לבלתי נסבל בשבילי, [קפיצות חמורות, ובכללי פינג גבוה הרבה יותר באופן קבוע מן הסתם] (כשאפילו קפיצה בCMD של מעל 1-2MS מפריעה לי מאוד)

החלטתי לנסות לבדוק את האפשרות להפעיל קו אינטרנט שני (כמובן שאני מוכן לשאת בתשלום הנדרש), אנחנו נמצאים בבזק ובזק בינלאומי (חיבור VDSL) , האם ניתן לעשות דבר כזה? פשוט שיהיה לי ראוטר משלי, בנפרד משלהם, וקו שהוא לגמרי נפרד , כמובן שאין צורך לציין שגם באותן חברות אינטרנט (בזק וספק בב"ל)

היי,

בהחלט אפשרי להקים קו נפרד עם רוחב פס נפרד.

אם מעוניין, מוזמן לשלוח פרטי התקשרות במייל ל: online@bezeqint.net ואדאג שנציג טכני יחזור אליך עם הפרטים.

בברכה,

מתן, בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי מייל עם הסבר קצר והטלפון שלי, תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...