מישהו מכיר את חברת i-parcel? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את חברת i-parcel?

Osher Levy

Recommended Posts

הזמנתי מאמזון אוזניות שנשלחו עם שירות Global אבל הגיעו לארץ עם i-parcel..

הבנתי שזה שלוחה של UPS במשלוחים בינלאומיים אבל השאלה היא האם הם מעבירים את המשלוח לדואר שליחים או באמת שולחים עד הבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דואר שליחים. שיהיה לך במזל. בפעם הראשונה שהיה אמור להגיע אלי המוצר (לפני שבועיים), השליח השאיר פתק בתיבה ובכלל לא ניסה למסור את החבילה (לא עלה לדירה, לא התקשר).

צור קשר עם המוקד לפני המשלוח ותיידע אותם שאתה מחכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Cynicoren

דואר שליחים. שיהיה לך במזל. בפעם הראשונה שהיה אמור להגיע אלי המוצר (לפני שבועיים), השליח השאיר פתק בתיבה ובכלל לא ניסה למסור את החבילה (לא עלה לדירה, לא התקשר).

צור קשר עם המוקד לפני המשלוח ותיידע אותם שאתה מחכה.

עדכון: החבילה הגיעה אליי אחרי יום אחד שהייתה בדואר שליחים! האמת, אני מופתע לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד היום קיבלתי מהם משלוחים אךל ורק עם דואר שליחים. הוא הLAST MILE CARRIER. שים לב שמשלוח זול באמזון לאו דווקא עובר אוטומטית לIPARCEL. בלא מעט פעמים החבילה נשלחה דרך UPS גם במשלוח הזול. באותו עניין - הניסיון שלי עם IPARCEL כלל זמני משלוח זוועתיים ושירות לקוחות מחפיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף עפם לא היה לי בעיה עם I-Parcel, השירות שלהם מאוד אפקטיבי ומהיר (למייל לרוב עונים תוך כמה דקות). הבעיות תמיד מתחילות ברגע שהחבילה בידיים של דואר ...

בכל החבילות שהגיעו עם i-parcel או EMS או כל משלוח שליחים אחר שלהדואר תמיד היה חוסר תיאום נוראי בין השליחים למרכז הדואר. פעמיים תיאמתי איתם שאני אבוא לסניף הראשי לאסוף את החבילה ופעמיים שעה אחרי זה היה אצלי שליח בבית (ואם אני בא לאסוף את החבילה כנראה שאני לא בבית):s07: כמובן שכל פעם הם אמרו שהחבילה במרכז ולא נשלחה...

פעם אחת התעדכן לי במשלוח שהגיע שליח ולא הייתי אבל לא היה שום הודעה בדואר והייתי צריך לצלצל אליהם לתאם משלוח רק בשביל שבאותו היום יצוץ שליח עם החבילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אני לא יודע על בסיס איזה עובדות נכתבו פה התגובות הקודמות, אבל i-parcel בפירוש לא מעבירים שום דבר לדואר שליחים של דואר ישראל.

החבילה מגיעה עד הבית עם שליח של ups.

זה עובדות ידועות, החבילות של IPARCEL מועברות לדואר שליחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כל החבילות של i-parcel מועברות לדואר , וכאן מתחילה הבעיה כי מספר המעקב משתנה. מומלץ ליצור קשר במייל עם i-parcel (עונים תוך דקות) ולבקש את מספר המעקב של החבילה בדואר (לא שזה יעזור הרבה כי בדואר אין עם מי לדבר בכל מקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...