בעיה בסנכרון מיילים לפלאפון של משתמשים - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בסנכרון מיילים לפלאפון של משתמשים

sharonp28

Recommended Posts

שלום חברים, אני מנהל רשת באחד האתרים בחברה שלנו יש לנו הרשאות למשתמשים מסויימים לקבל את המייל הארגוני בטלפון הנייד שלהם, לצורך כך אנחנו מוסיפים את המשתמש לקבוצה מסויימת ב AD לאחר מכן הגדרה במכשיר הסלולארי ואז נוצרת עבורו רשומה בשרת exchange 2010 וככה הם מקבלים מיילים + זימונים ביומן.

הכל טוב וזה עובד אצל כולם כמעט כולל אותי, אלא שלאחרונה יש לי 2 משתמשים אשר בצעתי להם הגדרה מחדש במכשיר לפני כשבוע ומאז שניהם הפסיקו לקבל מיילים באותו יום (יום ראשון בצהריים) אם עושים סנכרון למייל זה רושם שבוצע סנכרון אך לא מושך מיילים, במחשב הם מתקבלים.

גם אם אני מנסה לשלוח מייל מהסלולארי שלהם זה מוציא הודעהת שגיאה כי השליחה נכשלה.

מדובר באותו דגם מכשיר גלקסי S5  אך ב 2 גירסאות שונות של לאחד יש 5.0.1 לשני יש 4.1.2

כל הגדרות הסנכרון במכשירים עצמם תקינות.

בדקתי גם על הרשת הסלולארית וגם על WIFI בארגון.

נסיתי למחוק חשבון במכשיר ולהקים מחדש מספר פעמים ללא הצלחה.

נסיתי גם להקים חשבון של אחד המשתמשים ב2 מכשירים סלולארים אחרים NOTE4 ו S2 בעלי גרסאות שונות של ללא הצלחה.

אחד העובדים במערכות מידע מהמטה אשר עוזר לי בהליך אמר כי הוא כן הצליחל להתקין את חשבון של המשתש גם באנדרואיד גם ב וזה עבד.

אחרי כל זה עברנו לשרת עצמו ולהלן מספר פעולות אשר בוצעו:

בוצע מעבר DataBase
הגדרת Enable Sync ב Exchange מוגדרת על Enable
בוצע מחיקה של המייל האחרון ( זה היה מייל שנשלח בתפוצה לכל האתר שלי וחשבנו אולי הוא תוקע משום מה)
בוצע מחיקה של Manage Mobile Phones

נסינו עוד משהו שמצאנו באתר התמיכה של מייקרוסופט

1. In the Apply to box, click Descendant msExchActiveSyncDevices objects.
  2. Under Permissions, click to enable Modify Permissions
  3.  שורה תחתונה עדיין 2 המשתמשים הללו לא מצליחים לקבל מיילים למכשירי הטלפון, יש לכם רעיונות ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיתי היום לבצע factory reset לאחד המכשירים כאשר הגדרתי לו את המייל הוא הצליח לסנכרן מיילים עד אתמול אבל שוב פעם מפסיק לקבל מיילים.

אם אני שולח מייל הוא מגיע למחשב אבל לא לפלאפון, וכאשר מנסה לשלוח מהפלאפון כותב השליחה נכשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...