מגן ברקים ונחשולי מתח של חברת PROGRADE - שווה משהו? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגן ברקים ונחשולי מתח של חברת PROGRADE - שווה משהו?

yanivu

Recommended Posts

שלום לכולם,

קניתי באייס מגן ברקים ונחשולי מתח של חברת PROGRADE (ורשום גם מגן בפני מתח נמוך).

האם הדגם מוכר? טוב? אני יכול לפתוח את האריזה והמכשיר ולשלוח אם יש צורך...

קצת מטריד שאין הגנה ממתח גבוה.

מגן ברקים ונחשולי מתח כולל השהייה PROGRADE CLEAN Dealor

חוץ מהמכשיר (של חברת Q משהו) שלא ניתן לקנות אותם במחיר שפוי (ביררתי אז זה בסביבות ה 200 שקל) מה הכי מומלץ בשוק בסופו של דבר?

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי, מישהו מכיר?

יש גם דגם חדש לוויסבורד (הישן היה האדום "ברק ורעם פלוס") בשם "סופר גארד".

האם גם לחדש יש הגנה מעלייה וירידה כמו לישן? שמתי לב שלזולים יש רק מירידת מתח ולא מעלייה...

תוצאת תמונה עבור וויסבורד גארד

בינארי, תוכל בבקשה גם להתחייס?

אני מוכן לקנות יחידה ולפתוח אם צריך ותוכל לתת דעה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק המגינים של Q-Trade מסדרת VDP ו-VDPS מכילים את כל ההגנות (מתח גבוה, מתח נמוך והשהייה) ובטיחותיים. ה-ESP של Q-Trade לא מכיל אותן אלא רק הגנת נחשולים, והשאר הם מתכון לשריפה: קישור לדיון בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק יש שרשור ייעודי לזה אשאל שם! אין טעם להתפצל.

אגב, בקשר לדגם הישן בינארי רשם בתרד שצירפת ש" וייסבורד ברק ורעם פלוס - אין הגנה תרמית על רכיבי ספיגת הנחשולים "

כלומר יש לו הכל (כולל עלייה וירידה) אבל ההגנה היא לא תרמית. יחסית למחיר שלו אני חושב שהתועלת היא גבוהה למרות שבערך פעם בשנה מתה לי יחידה אחת (מתוך 4 בערך...)

השאלה היא על הדגם החדש (קטן יותר פיזית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-Waisboard: כבר מגודלו הקטן יותר מהברק רעם פלוס, אני מנחש שאין לו את כל ההגנות שהיו לברק ורעם פלוס. הבעייה עם מגיני ברקים באופן כללי (כולל ברק ורעם פלוס) היא שברובם, אין הגנה תרמית לרכיבי ספיגת הנחשולים (הרגל המרכזית שבין שני הרגליים של הרכיבים), מה שאומר שאם המתח הדירתי גבוה מדי או במקרה של נחשול מתח או פגיעת ברק, הרכיבים עלולים לעלות באש ולשרוף את המגן. תפרק את הדגם החדש של Waisboard ותעלה מבפנים.

בקשר ל-PROGRADE, תפרק אותו ותעלה מבפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

למה עדכנת בדיון ההוא מלפני שנתיים ולא פה? לא פותחים דיון חדש בדיון ישן.

בכל מקרה:

1. ProGrade: יש שלושה MOVים כחולים עגולים, אולם המיקום של הרגליים שלהם, מסתיר אותם ממבט על. תספור כמה רגליים יש לכל MOV. במקרה של 3 רגליים, המגן בטיחותי כי הרגל המרכזית היא נתיך תרמי שמנתק את הרכיב במקרה של נחשול גבוה או מכת ברק. אם יש 2 רגליים, המגן מהווה סכנת שריפה.

2. SAKAL: יש שני MOVים כחולים בתוך כיסוי חסין אש במקרה של נחשול חריג שעלול לשרוף אותם וכן מנורת ניאון קרמית (הרכיב הלבן עם הפינות המתכתיות).

3. וויסבורד Pro-Tech: יש 3 MOVים, אולם רק שניים מהם נמצאים בתוך כיסוי חסין אש. אינני יכול לראות כמה רגליים יש ל-MOV החשוף. גם במגן זה יש מנורת ניאון קרמית. למגן זה אין הגנת מתח גבוה/נמוך, אלא רק השהייה והגנת נחשולים ונראה שכך הדבר גם עם המגן השני של SAKAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה על התשובה! כל הכבוד.

כמה הערות ושאלות...

אין לאף אחד מהם רגל שלישית בשום רכיב MOV (נקרא RV ב SAKAL וב WISE)

מה ההבדל בין 2 ל 3 MOVים?

(אגב, ל WISE יש 2 MOVים, לא שלושה)

איך יודעים עם יש הגנת מתח נמוך\גבוה? אם יש את הרכיב שצריך אז יש את שניהם או רק אחד מהם?

מה עושה מנורת ניאון קדמית? אכן ב PROGRADE אין אותה...

יש הבדל בין הממסרים? ב PRO הוא שונה מה 2 האחרים.. העליתי תמונה.

והרכיב הצהוב?

תודה!!!!!! שמח שיש תמורה ל 400 שקל שהוצאתי בשאיפה למצוא מגן טוב וללמוד קצת :-)

prograde.jpg

SAKAL WISE.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל בין 2 או 3 MOVים. אם יש להם שני רגליים, אז זה לא טוב. מנורת הניאון היא חלק מהגנת הנחשולים. אני הייתי ממליץ על Q-Trade VDPS, שיש לו גם הגנת מתח נמוך/גבוה, גם השהייה וגם ה-MOVים שלו הם עם הגנה תרמית. אני לא הייתי יכול להמליץ על אף אחד מהמגינים שהצגת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ממש מבאס לראות ששרפתי 3 מגנים + סט ביטים מיוחד ובסוף נשארתי בלי תשובות על נושא שדיברו עליו 18 עמודים בשרשור אחר.

בינארי, תוכל להתייחס בבקשה? אתם הצעתם שאנשים יפתחו ויעלו בשביל לבחון חלופות אחרות.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...