AP של LinkSys - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AP של LinkSys

Mejadla

Recommended Posts

אהלן,

ברשותי היום ראוטר של Linksys דגם WRT1900ACS. את המודם-ראוטר של הפכתי לברידג' (זה החייגן שלי בעצם).

אני ישן בחדר ממ"ד והראוטר נמצא בחדר שלי גם כן. הבעיה היא, באופן מפתיע, שהבית מתלונן שאין קליטה של WiFi בבית. מכיוון שאני מאוד מרוצה מהמוצר הזה של לינקסיס, חשבתי לקנות AP של לינקסיס גם כן ולתלות אותו במיקום מרכזי בבית. ה-AP יתחבר לראוטר ב-CAT6 (אין בעיה להשחיל את הכבל עד למיקום בבית), הרצון שלי הוא שה-AP שאני רוצה לקנות - LAPAC 1200 - יתחבר לתקרה כמעין גלאי עשן (הוא בצבע לבן). ראיתי שאנשים עושים את זה וזה נחמד.

1. האם מישהו מכיר את את ה-AP הנ"ל? חשוב לי שה-AP יהיה ניתן לתלייה (הכבל מגיע מתקרת גבס מונמכת של המזגן) על תקרה, ושהוא יהיה AC (משתמשים בסטרימינג)

2. האם בזמן מעבר למשל מהחדר שלי לסלון, יהיה צורך בהחלפת רשת? או שה-AP יהיה אותה בדיוק?

3. האם כבל CAT 6 של משהו כמו 20 מטר יוריד מהירות?

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל בשביל PoE אתה צריך שהראוטר יעביר חשמל על גבי כבל הרשת שיוצא ממנו, ראוטרים בייתים בדרך כלל לא תומכים בזה. יש מכשירים PoE Injector שיכולים להוסיף אספקת חשמל לכבל שעובר דרכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

כן אבל בשביל PoE אתה צריך שהראוטר יעביר חשמל על גבי כבל הרשת שיוצא ממנו, ראוטרים בייתים בדרך כלל לא תומכים בזה. יש מכשירים PoE Injector שיכולים להוסיף אספקת חשמל לכבל רשת שעובר דרכם.

ה-Injector יכול להוריד מהביצועים של הרשת?

לפי מה שהבנתי באינטרנט מהראוטר יוצא כבל שמתחבר אליו, הוא מתחבר לחשמל וממנו יוצא כבל עד ל-AP. 

מה אומר גם התקן של ה-AP לגבי ה-PoE? תקן IEEE 802.3at

אומר משהו מיוחד לגבי Injector מסוים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

לא חושב ש-Injector ישפיע בשום צורה על הביצועים, מה שכן אתה צריך אחד שעומד בתקן PoE Plus כי ה-AP הזה לוקח קצת יותר חשמל מהתקן הרגיל.

אוקיי תודה רבה על התשובה, מה לגבי השאלה השנייה?  האם בזמן מעבר למשל מהחדר שלי לסלון, יהיה צורך בהחלפת רשת? או שה-AP יהיה אותה רשת בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...