שווי כרטיס R9 270X - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווי כרטיס R9 270X

DanielMahz

Recommended Posts

אתה חייב להבין שהחומרה, בעיקר בשוק כרטיסי המסך, מתקדמת ממש מהר. זה שקנית את הכרטיס בסכום מסוים זה לא אומר שאחרי שנה שנתיים זה מה שהוא יהיה שווה. החומרה מתקדמת, ואין לאף אחד סיבה לקנות כרטיס ישן במחיר של חדש. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomer70

אתה חייב להבין שהחומרה, בעיקר בשוק כרטיסי המסך, מתקדמת ממש מהר. זה שקנית את הכרטיס בסכום מסוים זה לא אומר שאחרי שנה שנתיים זה מה שהוא יהיה שווה. החומרה מתקדמת, ואין לאף אחד סיבה לקנות כרטיס ישן במחיר של חדש. בהצלחה.

זה ברור לי , אני מתעסק בתחום הזה . 

ואני לא מצפה שחומרה שקניתי ב X תהיה שווה X אחרי שנתיים .

אבל הכרטיס עדיין באחריות , וברמה די טובה למשחקים מודרניים.

למען הדיון: הכרטיס נרכש ב1100 ש"ח, אני מצפה שהוא יהיה שווה לפחות באיזור ה450~500 ש"ח בהתחשב בזה שהוא באחריות ובעל חזק 

מבחינתי זה מחיר שהייתי מוכן לשלם על כרטיס כזה (אבל לא כולם חושבים ככה ומוכרים חומרה ישנה במחירים זולים מאוד רק כדי להיפטר מהם)

ציטוט של Idanh

הוא לא רחוק מ RX460 מבחינת ביצועים.. אם ניקח שמדובר בחשבון ב 4GB.. אממממ - הייתי שם עליו תג מחיר של 300-350.

הוא יותר חזק מRX460, הוא באיזור ה 470 +- .

וזה שם אותו בתג מחיר של משהו שווה ערך כיום (כמובן חדש) באיזור ה 900ש"ח (בערך).

אם נוריד כמו ש none77 אמר 40-50אחוז מגיעים למחיר של 500+ ש"ח.

אז איך כולם מעריכים על כרטיס כזה 300 או אפילו 200 שקל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DanielMahz

הוא יותר חזק מRX460, הוא באיזור ה 470 +- .

וזה שם אותו בתג מחיר של משהו שווה ערך כיום (כמובן חדש) באיזור ה 900ש"ח (בערך).

מצטער לזעזע את עולמך.. אבל זה הכרטיס - בזמנו, הוא היה נחשב לבסיס של ה High End.. היום הוא המקסימום של ה Low End... כמו שכבר אמרו פה - השוק הזה טס מבחינת וכל שנה השדרוג נהיה רציני יותר ויותר..

הכרטיס שברשותך לא נופל מ RX460 אבל הוא בהחלט נופל לעומת ה RX470 (ממש לא 470+-)...

אתה מוזמן לחפש בנצ'ים ברחבי האינטרנט והשוואות בין ה RX460 לבין הכרטיס שלך ולראות בעצמך - יש משחקים שה 270X מנצח, ויש לא מעט כאלה ש RX460 מנצח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של DanielMahz

כי ב 500 (אפילו פחות) אתה יכול לקנות 280X ביד שניה.

ואם אני זוכר נכון לפני שנה ה 280X מחודשים נמכרו בחניות ב 700-800 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Idanh

הכרטיס שברשותך לא נופל מ RX460 אבל הוא בהחלט נופל לעומת ה RX470 (ממש לא 470+-)...

אוקיי, גם אם הוא ברמה של 460 (וכמובן בגרסאות ה4GB ולא 2GB), כרטיס כזה חדש מתומחר בין 700-800 ₪

לכן הגיוני שיהיה שווה 400-500₪

ציטוט של lompy

כי ב 500 (אפילו פחות) אתה יכול לקנות 280X ביד שניה.

ופה הבעיה, שאנשים מוכרים את החומרה הקיימת שלהם ביד שניה בזול רק כדי להיפטר מהמוצר וכאן מורידים את הערך של המוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך , אנשים מנסים למכור במחיר הכי גבוהה שהם יכולים. אם זה המחירים שנותנים ביד 2 אז זה מה שאנשים מוכנים לשלם על כרטיס משומש. מה שאתה יכול לעשות זה להתעקש ואולי יהיה לך מזל או להיתקע עם הכרטיס. בכל מקרה בשוק של היום 500 שקל הוא לא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא מסכים איתך. רוב האנשים שנתקעים עם חומרה כזאת ולא מצליחים למכור אותה לאחר תקופה מסויימת מתייאשים ומורידים מחיר.

וכאן האנשים האלה קובעים את מחיר שוק היד שניה שלדעתך נראה "נורמאלי" כיום. זה לא אומר שזה שווי החומרה

זה עובד ככה גם עם רכבים(רכבים שנמכרים הרבה מתחת למחירון בגלל שיש הרבה כמוהם שרוצים למכור והם רוצים להעיף מהר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...