ריכוז מבצעי הבלאק פריידי הגדול מהארץ ומהעולם (מתעדכן) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריכוז מבצעי הבלאק פריידי הגדול מהארץ ומהעולם (מתעדכן)

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא מוצרי חלב.

הם לא מחמיצים ומתקלקלים בגלל שהם לא בתוקף.

רובם ממשיכים להיות מיוצרים עוד שנים אחרי כן.

ממילא כל הזמן יוצאים דגמים חדשים, שלא מחכים לסוף שנה.

אם היית חושב קצת היית מבין את הנקודה הזאת בזמן.

חג הרווקים הסינים.

חג ההודיה הנוצרי.

לקראת חג המולד והשנה החדשה.

רק שלושת אלו הם סיבה מספקת לטירוף קניות עולמי.

וכן, גם מתקרבת סוף שנה בה עושים הנהלת חשבונות ומנפיקים דו"חות, אז הרצון למכור מועצם בתקופת הזדמנויות גדולה/אחרונה זו של השנה.

גם אם יש נסיון להתפטר מסחורות "ישנות" לפני יציאת דגמים חדשים, אין בכך כדי לבטל את ההזדמנות לקבל הנחות על מגוון עצום של מוצרים טובים, שרובם המוחלט לא מאבדים מערכם עקב יציאת דגמים חדשים, וגם אלו שכן אינם עושים זאת תוך יום.

שוב.. לא מדובר על מוצרי חלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, פשוט נראה מוזר שהצורך במוצרים האלה מתעורר דווקא עכשיו. אוליי במקום לקנות פלאפון כל חמש שנים זה מעודד לקנות פלאפון או מוצר אחר כל שנה או כל שנתיים.

הנקודה היא שאני רואה אנשים שמנסים לחסוך קונים דברים בבלאק פרידיי שהיו יכולים להסתדר גם בלעדיהם עוד שנה שנתיים או בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה באתי לכתוב תגובה, ולפני שסיימתי את השורה הרביעית כבר הייתי באמצע הדרך לתאר את כל הקיום האנושי.

הרצון לחדש ולשפר תמיד קיים.

הצורך מתחזק כשהתנאים מתאימים.

ובתקופת החגים נהוג להעניק לאחרים מתנות.

אז הצורך לתת ולקבל גודל.

ופה אפסיק לפני שאגרר לכתיבת ספר שלם, עם פרק מוקדש לניתוח האדם שכתב את ההודעה עליה עניתי, ולסיבות שהובילו אותו לחשוב את המחשבה באופן המסויים הזה.

תחשוב על זה בפעם הבאה שתגיע לצומת בה הרצון והצורך אינם מאוזנים עם שאר הרצונות והצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את הצורך להשתפר גם מעצמי.

בעצמי רכשתי לא מזמן כרטיס 64 GB לפלאפון שלי למרות שהיה לי עוד מספיק מקום עם ה32 GB.

וכששמתי את הכרטיס הרגשתי הרגשת שיפור ומיד חשבתי איך למלא אותו... כמובן שלא היה לי כל כך במה למלא אותו באותו הרגע.

הנקודה היא... הצורך הזה הוא לפעמים טוב ולפעמים לא טוב.

יש דברים שבאמת משפרים ויש דברים שרק נותנים תחושה של השתפרות(לפעמים זה גם בסדר).

הדוגמא הכי טובה זה הרשתות החבתריות וכל מיני משחקים שצוברים בהם דברים... הרשתות והמשחקים האלה מנצלים את התחושות האלה, לפעמים זה טוב כמו כל מיני משחקיי MANAGER  או בניית פארקים, אבל לפעמים נעשה ממש ניצול בצורה רעה בשביל לגרום לך להתמכר ולשרוף הרבה זמן וגם לא להרגיש כל כך טוב עם זה.

אתה צודק, יש פה הרבה פסיכולוגיה.

הנקודה שלי היא שהרבה פעמים כדאי לחכות או לחשוב בזמן שהמוח שלנו לא נמצא בסטטוס של אטרף ביזבוזים. יש כל מיני מצבים של המוח מבחינת הכימיקלים, לפעמים אנחנו עצבניים יותר, לפעמים שמחים וכו...

התחושה שלי היא שכדאי למקסם את הכסף שלך כדאי קצת לחשוב ולנסות להמתין מאשר לרכוש משהו כחלק מדחף ריגעי. זה נכון גם למשחקים וPRE ORDERS.

יש אנשים שאומרים שהם עושים סיכון מחושב. לדוגמא בPREORDER הם יודעים שיש סיכוי שהם יתאכזבו שהמשחק ייצא ויהיה שבור מהיום הראשון, אבל הם מודעים לזה ומוכנים לקחת את הסיכון הזה כי לא אכפת להם לשרוף כסף.

אם יש לך הרבה כסף אז כן, אתה יכול להנות מחווית SHOPPING "לא אחראית"(למרות שתמיד אפשר לבזבז יותר כסף לא משנה כמה אתה עשיר). אבל אם אתה מנסה לחסוך אתה צריך להיות יותר מחושב בהרגליי הקנייה שלך.

והמבצעים והחנויות האלה בונים על זה שתכנע לדחף הריגעי... זה יותר נדיר שבדיוק המוצר המיוחד שאתה צריך באותו הרגע הוא במבצע באותו הזמן... אז לרוב זה מכוון לגרום לאנשים לקנות מתוך דחף. הריי כשאנשים מסתערים על החנויות בבלאק פרידיי הם לא בדיוק עוצרים לבדוק אם המוצר שהם חושבים לקנות באמת עונה על הצרכים שלהם או שהם צריכים מוצר דומה אבל אחר(זה כמובן דוגמא יותר קיצונית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם מצד שני את התופעה ההפוכה... שבן אדם מתעסק במחר של הרכישה מלא זמן. כאילו משווה מה הכי טוב במשך חודשים וכו... לא אומר שאתה כזה אבל זה הצד השני של המטבע של צרכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה סיבה טובה לקנות כונן דווקא בBLACK FRIDAY.
טרי מהשנה.

אז למה שאנשים לא יקנו אם באמת יש את המחירים הכי טובים בכל השנה?

עוד דבר מדהים זה שבBLACK FRIDAY של 2015(שנמצא בגראף) הכונן עלה פחות ממה שהוא עלה בכל 2016!!! חוץ מBLACK FRIDAY כמובן.

עוד נתון חשוב לציין, המחיר שלו הגיע השנה מתחת לתקרת המיסוי! מה שהפך את קנייתו לסופר משתלמת! ביבוא אישי.

הרבה אנשים שיראו את זה יאמרו עכשיו, חבל שלא קניתי...

ובשנה הבאה הם ישבו כמו נץ מול המסך ויחפשו את המציאות שאסור לפספס של 2017.

amazon.png?force=1&zero=0&w=725&h=440&de

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Art Tatum

עוד נתון חשוב לציין, המחיר שלו הגיע השנה מתחת לתקרת המיסוי! מה שהפך את קנייתו לסופר משתלמת! ביבוא אישי.

הרבה אנשים שיראו את זה יאמרו עכשיו, חבל שלא קניתי...

ובשנה הבאה הם ישבו כמו נץ מול המסך ויחפשו את המציאות שאסור לפספס של 2017.

אם אתה מדבר על אלה שפיספסו אז כן אבל אנשים שלא צריכים קונן שבבי כעת משום שמספיק להם מה שיש להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא צריך לא צריך.

אבל במחיר הזה שמתחת לרף המיסוי משתלם לקנות אפילו סתם בשביל למכור הלאה עם רווח של 100-150 שקל.

לך תראה את המוכרים היפנים בEBAY.

היפנים יודעים לנצל את הזמן שלהם.

כאן בארץ חבורת עצלנים.

במקום לעשות כסף הם מתאמנים בלבזבז אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Art Tatum

מי שלא צריך לא צריך.

אבל במחיר הזה שמתחת לרף המיסוי משתלם לקנות אפילו סתם בשביל למכור הלאה עם רווח של 100-150 שקל.

לך תראה את המוכרים היפנים בEBAY.

היפנים יודעים לנצל את הזמן שלהם.

כאן בארץ חבורת עצלנים.

במקום לעשות כסף הם מתאמנים בלבזבז אותו.

מי ירצא לקנות עם 100 - 150 ש"ח לא יעשו מספיק הבדל בשביל לא לרכוש מקומית ועם אחריות. לא יודע עם אחריות של SAMSUNG בינלאומית אבל בוודאות אין העברת אחריות ביד שנייה.

מוכרים יפנים? מה איתם? יש עדיין בעיה עם העברת אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...
אורח אחד שמבין

זה מבצעים זה? גועל נפש. קמצים. ביום רגיל אני מביא ביותר זול. אעלק מבצעים. החברות האלה קמצנים ועובדים עלייכם בעניים. זה הכל רמאות. אני הבאתי ב 100 שקל לא רואות ממטר את האוזניות של ה HYPER X. וזה עוד ביום רגיל. אלה נוכלים אל תתקרבו אלייהם. אעלק . בתחת שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...