התקנת ווינדוס 7 על ASUS X540L - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת ווינדוס 7 על ASUS X540L

asvg

Recommended Posts

התקנתי  10  רק  בשביל  לשנות  את  ההגדרות  בביוס  כפי  שצויין  בקישור  עברתי  שלב  שלב ואצלי  בביוס  אין  את  האפשרות  לשנות  ל  LEGACY  כפי  שרשום  שם , 

למטה  בהערות רשום  בקישור  שלא  כל  המחשבים  יכולים  לשנות  הגדרה  זאת  ולפי  דעתי  המחשב  שלי  הוא  אחד  מהם

Note that the Compatibility Support Module (CSM) may not be present on all UEFI PCs. On some UEFI PCs, it supports UEFI only, without an option to enable CSM/Legacy support.

אם  הבנתי  נכון  באופן  תיאורטי  על  מנת  להתקין  7  במחשב  זה  צריך  פשוט  להחליף  את  הביוס  בלוח  האם  מה  שהוא  לא  מעשי  כמובן , עדכון ביוס  לא  נראה  שיעזור  במקרה  זה  נכון  ???

תודה על  ההענות  המעמיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביוס  זו  תוכנה  שצרובה  על לוח  האם  שיש  חברות שכותבות  ביוס  והוא  כחלק  אינטגרלי מלוח  האם, היום  אי  אפשר להחליף  ביוס , אפשר  רק  לעדכן  , פעם  לפני  בערך  25  שנים  [תבדוק  בספרות  ישנה  על  מחשבים]  היה  מצב  שעדכון [שדרוג] הביוס  היה  נעשה  פיזית , אלה  היו  שני  שבבים  בלוח  האם  שהיו  מחליפים  אותם  פיזית  , היום  כמובן  שאין  דבר  כזה , העדכון  נעשה  דרך  קובץ  שאתה  מוריד  מאתר  היצרן  ואיתו  מעדכן  את  הביוס  על  מנת  להוסיף  תמיכה  ויכולות  חדשות  שלא  היו  לפני  כן [כמו  תמיכה  בחומרה  חדשה]  , לכן  ציינתי  שזה  לא  מעשי  אני  רק  אומר  תיארטית  [על  מנת  שנבין  למה  אי  אפשר  להתקין  7  במחשב  זה ] אנחנו  לא  יכולים  להתקין  במחשב  זה  ווינדוס  7  בגלל  תוכנת  הביוס  הצרובה  בלוח  האם הזה  ולכן  היצרן  באתר  שלו  דאג  לא  לשים  דרייברים  של  7  למחשב  זה  ספציפית  אלה  רק  לווינדוס  10 , [אולי  זה  הסכם  עם  מיקרוסופט  ואסוס  על  מנת  שנקנה  רשיונות  לווינדוס  10  ונעשיר  את  הקופה  של  מיקרוסופט , אולי  לא  יודע]  בכל  מקרה המחשב  חדש  ואין עדכון  לביוס  כרגע  ולא  נראה לי  שאסוס  רוצה  שנתקין  7

יכול  להיות  שאני טועה  אז  תאיר  את  עיני  אף  אחד  לא  יודע  הכל  בטח  לא  אני  

תודה  על  ההענות  המעמיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא אישי. מה שמצאתי היה ברגע כשנפתח הדיון לפני יותר משבוע ולא היום ואין לי שום כוונה לבצע זאת שנית.

תתכבד ותחפש בעצמך דריברים אם זה כל כך מענין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כנס לביוס:

advanced
usb configuration

xhci pre boot mode
תבחר בשבילו disabled

עכשיו תוכל להתקין את 7

למחשב כזה הצלחתי להתקין את כל הדרייברים מלבד משטח העכבר

הנה הדיון שלי, מקווה שעזרתי לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...