לקנות את ה OP3 או לחכות ל OP3T - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות את ה OP3 או לחכות ל OP3T

Lishay

Recommended Posts

אני חושב לקנות פלאפון חדש, לא מהיקרים ולא חייב מהמילה האחרונה - ככה שאלטרנטיבות סיניות טובות הן אופציה לגיטימית לטעמי

ממה שבדקתי 3 הוא פלאפון לא רע בכלל, אבל בדיוק השדרוג שלו (T) עומד להימכר בעולם.

אז מהניסיון שלכם, הדגם הרגיל של 3, המחירים שלו הולכים לרדת בארץ? בחו"ל? או שזה לא הולך לקרות כל כך מהר. 
וגם בעניין הסטוקים שייגמרו כי הם יפסיקו למכור אותו - אני מניח שבאתרים כמו אליאקספרס זה יימכר עוד הרבה זמן, כדאי לקנות משם? 

או שעדיף לחכות ל OP3T? ההבדל הוא לא כזה מהותי (והשאלה המרכזית היא כמה כסף צריך להוסיף על ה"שדרוג")

בקיצור אני בנתיים מחכה אבל אשמח לשמוע מה אנשים כאן אומרים בעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"המהיר ביותר", מי ישמע... הטלפון "המהיר" עם תמיכה תוכנתית גרוע, חיי סוללה בינוניים, ומסך ומצלמה שהם High End של שנה שעברה אולי, הא ואופילו חריץ MicroSD אין.. מי שרוצה מעבד חזק יותר מה-SD820 שירכוש עוד היום את אחת מגרסאות ה-S7 עם מעבד ה- 8890, גרפית קצת יותר חלשה, אבל ליבות חזקות יותר, וכביכול חסכוני יותר בחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתה לא מבין על מה אתה מדבר בכלל.

היו לא מעט השוואות, נמצא שהוא מהיר יותר מהפיקסל החדש אפילו, ואני מדבר על הדגם הרגיל אז מה יהיה עם המשודרג?

חיי הסוללה השתפרו והיו לא מעט שהיו מרוצים ממנה בדגם הרגיל.

תמיכה תוכנתית גרועה? נו באמת.. הם עובדים רבות על התוכנה שלהם והעדכונים שלהם די מהירים לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שאתה לא יכול להגיד למישהו שכותב את דעתו ש-"הוא לא מבין בכלל", הפורום נועד להביע דעה, אף אחד לא חייב להסכים עם אף אחד, אבל בסופו של דבר אין פה נכון או לא נכון, יש פה דעות שונות, אתה יכול להגיד שזה טלפון "מדהים", אני יכול להגיד שזה טלפון שהסיבה היחידה שהוא חיי זה הייפ סביבו, בעיקר ילדים שכל מה שאכפת להם זה המעבד הכי טוב במחיר הנמוך ביותר. באותה הזדמנות אני יכול לכתוב שה- הטלפון הכי מהיר כרגע ועדיין להחזיק בדעתי שזה לא מכשיר האנדרואיד הכי טוב כרגע. הכל מסתכם ב-דעה, יש פה בעיה בפורום של אנשים שחושבים שהם יודעים יותר מאחרים ודעתם האישית אוטומטית גוברת על דעת האחרים.. 

בנוגע להשוואה שלך. ה-פיקסל מכיל SD821 שעובד בתדר זהה ל-820  (ז"א אפס שיפור ביצועים לעומת SD820 רגיל), תוסיף את זה שגוגל אף פעם לא השקיעו באופטימיזציה לאותם מבחני ביצועים אלה בחווית השימוש בפועל תבין שזה לא בר השוואה, ה-OP3T בהחלט יעשה טוב בטבלאות הביצועים עם הגרסה המתקדמת של ה-SD821 שעובדת בתדרים קצת יותר גבוהים, אבל כאן זה נגמר, עוד כמה אחוזים לתדר לא ישנו את חווית המשתמש, במיוחד כשבכל הביקורות, וכל החסרונות של ה- רק משבחים אותו על כמה שהוא מרגיש מהר יותר מכל טלפון אחר בשוק. מסך ה-1080P בגודל 5.5" עם מטריצת ה-Pentile לא אמור להיות קיים במכשיר דגל בשנת 2016, חייבים 1440p בשביל לאזן את המסחור הגדול בתת הפיקסלים בתצורה הזאת. אולי על מסך 5" זה עוד מקובל, על מסך 5.5" זה לא. ומבחינת תוכנה וחיי , הדבר היחיד שמחזיק את המכשיר הזה חיי זה קהילת המפתחים והייפ סביבו. 

בקיצור, הדעה הרווחת היא שדווקא הפיקסל המכשיר הכי מהיר כרגע, לא בגלל שהוסיפו 1 למספר של המעבד, אלה כי פשוט יודעת איך לתכנת את מערכת ההפעלה כדי שתעבוד במצב האופטימלי על גבי המכשירים שלה. ה-OP3 לא באמת "זול" ביחס למה שהוא מציע, זה פשוט שהרבה מהמכשירים השנה מתומחרים במחירים שערורייתיים (הפיקסל דוג' טובה) מה שגם, לפי התגובות של בעלי OP3 ומכשירי OP אחרים ברחבי הרשת, הם מאוד לא מרוצים מההתנהלות של החברה מול הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין באמת את הדקויות האלו מי הכי מהיר או למי יש הכי גדול. זה באמת כזה קריטי?

כאילו יכול להיות מכשיר מהיר יותר מהאחר (או מכולם), וגם, זה לא יהיה בפער אימתני - אבל הוא נופל בהרבה פרמטרים שלא שמים לב אליהם - למשל איכות בנייה פחות טובה. פחות נוח, או שלאורך זמן הוא יחזיק פחות. ואז מה כבר שווה שהוא הכי מהיר או "שיש לו הכי גדול" 

בנתיים חשבתי על שינוי כיוון - עוד שחשבתי עליוו ושמתמודד ראש בראש עם ה OP ועוד מכשירי דגל (?) 
ה Mi5s בגרסת 4G ראם ו 128GB
מה אתם אומרים עליו? לא הבנתי כל כך את הסטטוס שלו כרגע - יצא רק בשוק הסיני? אז מה לגבי הזמנה מאתרים סינים?
זה עם רום סיני או משהו כזה לא גלובאלי? 

לא הבנתי כל כך איך זה בא לידי ביטוי אם אקנה גרסה כזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נשים בצד בעיות אמינות לא ידועות ורום בין לאומי חסר,

הייתי אומר שה MI5S הוא המכשיר החזק ביותר יחסית לעלות (יש גם את ה LEECO 3 PRO אבל לא הייתי מתקרב אליו).

אם ה OP3T היה יותר זול, הייתי הולך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של chenrp

אם נשים בצד בעיות אמינות לא ידועות ורום בין לאומי חסר,

הייתי אומר שה MI5S הוא המכשיר החזק ביותר יחסית לעלות (יש גם את ה LEECO 3 PRO אבל לא הייתי מתקרב אליו).

אם ה OP3T היה יותר זול, הייתי הולך עליו.

בכמה כבר ה OP3T יותר יקר? זה לא עלייה דרסטית. אני כרגע חזרתי לחשוב על ה OP כאופציה על השיאומי, בגלל כל העניין עם הרומים שצריך להתעסק איתו.

עכשיו או שאקנה את ה OP3 או שאחכה אפילו ל OP3T - מתי הוא יגיע לישראל או מתי יהיה אפשר לקנות את זה מאתר סיני כלשהו במשלוח לישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OP הודיעו שהם מפסיקים לייצר את OP3 וגם מפסיקים למכור אותו לאט לאט בעולם, מניח שזה מסכם יפה את העניין.

חוץ מזה OP3T לא יקר בהרבה בכלל, מה ההתלבטות?

כנראה שבשבועות הקרובים כבר יהיה זמין לרכישה בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מחפש כל מיני גימיקים ושטויות. מעדיף פלאפון שיהיה אמין ויעבוד טוב, סוללה טובה, טוובה אבל מוכן להתפשר על זה לטובת דברים אחרים, לא ענק מדי, חומרה חזקה ביחס למחיר, מכוון לכיוון ה 1500 - 2000 ש"ח. אבל אפשר גם לחרוג מעט.

האופציות היו OP3 \ OP3T או כלשהו, אבל קצת ירדתי מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...