רכישת ספק אמין ומתאים - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת ספק אמין ומתאים

LOTE

Recommended Posts

בהמשך לעצתו של smalul מהנושא הזה:

אני מתכוון לקנות חדש כחלק ממחשב חדש שאני מתכוון לקנות, אשמח אם תוכלו לייעץ לי על אמין ומתאים לדרישותיי, לרבות גלישה ומשחקים קלים כגון LoL, CS, CSGO, Payday וכדומה.

תודה מראש :)

עריכה:

מפרט -

זיכרון - G.Skill Value 8GB 2133Mhz

כונן SSDד- 540s 480GB

כונן HDDד- WD Blue WD5000AAKS 500GB

מעבד - Intel I7-6700

לוח אם - Gigabyte H170M-D3H-GSM

כרטיס מסך - AMD R7 260X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

מה המפרט כולל כרטיס מסך.

מאיזשהי סיבה זה לא שלח, אז הנה המפרט:

זיכרון - G.Skill Value 8GB 2133Mhz

כונן SSDד- 540s 480GB

כונן HDDד- WD Blue WD5000AAKS 500GB

מעבד - Intel I7-6700

לוח אם - Gigabyte H170M-D3H-GSM

כרטיס מסך - AMD R7 260X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הדאבל פוסט, אבל אני לא מצליח לערוך את התגובה הקודמת. (מנהלים אם תוכלו לערוך..)

מה אתם אומרים על השניים האלו (ביחס לדרישות שלי):

1. Antec 650W VP650P  - עולה בהנחה של הבלאק פריידי 279 ש"ח

או זה - 2. Antec 550W 80+ VP550P שעולה 275 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה שתשאל פה, אני לא נעלב, ככה יוכלו לבקר את מה שאני רושם, שום דבר לא אמת מוחלטת, השאלה היתה בגדול למה את הספק הזה, האם הוא מספיק ולמה לא הספק גדול יותר בערך באותו מחיר. הספק הזה עם dc-dc ז"א בגדול מתחים יציבים יותר בעיקר בהעמסה צולבת, בספק בלי, מה שנקרא group regulated שמסילה אחת מועמסת הרבה למשל +12V והמסילות הקטנות קצת, המתחים בהם משתנים הרבה יחסית, להגיד לך כמה היציבות הזו משפיעה בחיי היום יום ז"א קריסות וכו' אני לא יכול להגיד לך, מה שכן כמעט כל הספקים בסדרות המעל בינוניות של כל החברות עם dc-dc ולאט לאט גם דגמי ביניים, למשל fsp raider ii, cm gm, vpf ועוד, בספק הזה גם שיפרו את איכות הבנייה והוא עם 5 שנים אחריות, יש לו גם חסרונות מן הסתם, מאוורר מיסב שרוול וקבל ראשי קטן יחסית שגורם לו לא לעמוד בhold up time כנדרש, הם היו צריכים לקצץ במשהו.....בקיצור הוא תמורה מצויינת למחיר עם 5 שנים אחריות, מעדיף אותו על ספק פחות טוב 550W, מבחינת הספק מערכת כמו שלך עם כרטיס של 150W ז"א gtx 1070, 480 תגיע בלחץ ל300W. בגדול אם אתה מרגיש בנוח עם הספק גדול יותר לך על זה, אני עומד לגמרי אחרי ההמלצה שלי, בארץ משום מה לא מוכרים הרבה דגמים איכותיים של 550W וישר קופצים ל650W, ספק גם איכותי יותר וגם נצילות גבוהה יותר, יחזיר את עצמו לאורך חיי המחשב מבחינת עלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...