Mugen2 על מעבד 6700k - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mugen2 על מעבד 6700k

milgy

Recommended Posts

שלום יש לי מאת הקירור מוגן 2 ואני רוצה להתקין אותו על 6700k פניתי לסקייצ׳י במייל והם אמרו שאין בעיה ויש תושבות מתאימות שעולות כ 40 שח כולל משלוח לארץ, שמעתי שמעבדי סקיילייק נשברים מהלחץ של קירור מאסיבי רציתי לדעת האם למישהו יש נסיון עם זה ואם זה בעייתי איזה קירור מומלץ שיהיה לי שקט בחדר השינה ושקט לגבי הטמפרטורה בעבודה במהירות סטוק בהתחלה ובהמשך אם יהיה צורך

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי פניתי אל סקייצ'י שוב והנה תשובתם :

Hello,

Only coolers with HPMS mounting system (like Mugen 4) have too high pressure on and need addition washers to reduce the pressure on .
But the Mugen 2 rev.B uses an old mounting system which does not generate too much pressure. Don't worry.

אז כנראה שאין בעיה תודה בכל אופן לאלו שניסו לעזור.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

@milgy

איזה קטע.

גם אני הזמנתי מהם 2 ערכות כאלו ב40 ש"ח לאחת - גם מעביר את הקירור ממערכת LGA775 ל6700K.

רק שים לב - אם הקירור שלך נרכש לאחרונה, יכול להיות שהוא כבר תומך בLGA 1151 (Rev B).

שלי ספציפית זה הדגם הישן ולכן אני נאלץ לרכוש את הערכה (שמדהים שעדיין נמכרת כן?)

אז תעדכן שהגיע - אני הזמנתי ב3 בנובמבר וכרגע זה עדיין במשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שלי מהדגם החדש יותר אבל עברתי דירה וכל הקופסא עם ה"שאריות" מההרכבה והניירת נעלמה והיה שם המון דברים שהייתי צריך 

אני עם מארז HAF 932 והיו שם ברגים מכסים גלגלים וכל מיני חלקים של המארז מבאס.. אבל קורה.

ד"א גם למארז הזה ניתן להזמין חלקים באתר של באירופה וכך עשיתי.

מה שמנחם מעט. יפה שעדיין מצליחים למצוא תמיכה למוצרים מלפני כמה שנים הרבה צריכים ללמוד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...