עזרה בזיהוי רכיבים אלקטרוניים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בזיהוי רכיבים אלקטרוניים

STi

Recommended Posts

היי, צריך בבקשה את עזרתכם בזיהוי ואיתור (עדיף , או אם יש בארץ במחיר משתלם) של שני רכיבים שונים, אצרף כמובן (-:

הרכיב שרשום עליו E8 זה הרכיב השני, מאמין שאת זה אפשר לזהות בקלות, אני פשוט לא מכיר (-:

תודה רבה!WP_20161030_15_55_05_Rich_LI (2).jpg

WP_20161107_22_59_16_Pro_Ink_LI (2).jpg

WP_20161029_20_53_14_Pro.jpg

WP_20161030_15_56_25_Rich_LI.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכיבי ה LX הם ככל הנראה common mode choke. תוודא על ידי מדידת התנגדות בין הפין המגיע מה והפין שהולך לקבל לייד ב 1 מהרכיבים התקינים. אם יש שם קצר/קרוב לקצר, זהו common mode choke. אם הקצר בין 2 הפינים מצב ה או 2 הקבלים, זהו isolation transfomer

רכיב common mode choke מסנן הפרעות שמגיעות על 2 החוטים של ה data באותו סימן. בתנאים טובים ההפרעות נמוכות וייתכן שהחיבור יעבוד גם אם תחבר את הקווים ישירות מהכניסה ליציאה ללא הרכיב. יתכן שלא יעבוד בכל מקרה

הרכיב השני הוא ככל הנראה קבל. אם צד ה - שלו מחובר לאדמה וצד ה + למסילת מתח (שמחוברים אליה קבלים אחרים), הוא קבל. לפי גודל הוא כנראה כמה עשרות uF מקס', את המתח תבחר בהתאמה למתחים שיש במעגל (בהנחה שהוא מחובר למסילה אם המתח הגבוה ביותר, אם לא ידוע אחרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של Ash Binary

רכיבי ה LX הם ככל הנראה common mode choke. תוודא על ידי מדידת התנגדות בין הפין המגיע מה והפין שהולך לקבל לייד ב 1 מהרכיבים התקינים. אם יש שם קצר/קרוב לקצר, זהו common mode choke. אם הקצר בין 2 הפינים מצב ה או 2 הקבלים, זהו isolation transfomer

רכיב common mode choke מסנן הפרעות שמגיעות על 2 החוטים של ה data באותו סימן. בתנאים טובים ההפרעות נמוכות וייתכן שהחיבור יעבוד גם אם תחבר את הקווים ישירות מהכניסה ליציאה ללא הרכיב. יתכן שלא יעבוד בכל מקרה

הרכיב השני הוא ככל הנראה קבל. אם צד ה - שלו מחובר לאדמה וצד ה + למסילת מתח (שמחוברים אליה קבלים אחרים), הוא קבל. לפי גודל הוא כנראה כמה עשרות uF מקס', את המתח תבחר בהתאמה למתחים שיש במעגל (בהנחה שהוא מחובר למסילה אם המתח הגבוה ביותר, אם לא ידוע אחרת)

היי, תודה על המענה! מצטער על הדילאיי!

אני לא ממש יודע לבדוק את הקצר, אבל לפי מה שרשמת עשיתי חיפושים והרכיבים שמצאתי דומים (רשמתי 2.0 common mode filter ) והרכיבים שמצאתי מאוד דומים למה שיש שם (הלוח הוא של שנמצא כבר אצל הלקוח שלי -לא רציתי להשבית אותו עד שאמצא את הרכיב) השאלה איזה אני צריך לקנות ) אילו נתונים  אני צריך?

לגבי הרכיב השני, התייעצתי באיזה פורום ורשמו לי שזה רכיב של SANYO "Poscap Dry tantalum B2 series
E8 suggesting 150 ufd and the j as 6.3VDC voltage rating "

ה-J מסמל שזה 6.3V וה-E שזה 150uf , רק שאני לא מצליח למצוא את הרכב הזה באיביי נגיד..יש כאלו דומים עם נתונים שונים, יש רעיון מאיפה אוכל להשיג?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הם לא מדרגים אותם לפי uH (אולי כי משהוא שם כבר לא ליניארי בגדלים/תדרים האלה ?) אלא לפי impedance at frequency. מחיפוש נראה שהרוב הם 90 ohm, יש כמה שהם פחות. כנראה אם תשים 90 ohm הא יעבוד...

ודא שהמידות מתאימות כך שתוכל להלחים אותו

לקבל הדרישות הן פשוט שיהיה דומה או טוב יותר בקיבול, מתח ו ESR (ב ESR טוב יותר = נמוך יותר). אם תחפש לפי שם הסדרה + קיבול (150 uF, לא ציפיתי שיהיה כזה גדול) + מתח כנראה שתמצא את הקבל המתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...