האם יש מרשמלו 6.0.0 לגלאקסי S5? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש מרשמלו 6.0.0 לגלאקסי S5?

1stcowgirl

Recommended Posts

שלום.

יש לי S5 G900F והצורך שלי הוא להגדיל את הנפח הפנימי של הסלולאר.

מערכת הפעלה 6.0.1

אז יש לנו INTERNAL שזה נפח פנימי

ויש לנו EXTERNAL שזה נפח חיצוני של כרטיס ה SD.

הצורך שלי הוא להעביר קבצי DATA + OBB על גבי כרטיס ה SD.

אז נכון לרגע זה נתן להעביר אל הSD אבל רק את ההתקנה שלהן, את קבצי ה DATA וה OBB הגדולים לא ניתן להעביר.

ראיתי שעם מעכרכת הפעלה 6.0.0 ניתן לפרמט את כרטיס ה SD בתור INTERNAL STORAGE וכך לתת לאפליקציות יותר שטח פעולה.

אולם, במערכת הפעלה 6.0.1 , ביטלו את האפשרות הזו.

כמובן שאני ROOTED.

ניסיתי כל מיני שעבדו בעבר כגון LINK2SD או APP2SD ואפילו את ROOT ESSENTIALS אבל אף אחת לא אפשרה לי לקבל את מה שאני רוצה.

אז חשבתי לעצמי: "אולי כדאי להתקין את הSTOCK FIRMWARE 6.0.0 ואז לבצע את התהליך".

אבל אני לא מוצאת את ה STOCK הנ"ל.

מצאתי 6.0.1 ואחריו את 5.0 ואת 4.4.2.

אולי מישהו מכיר ויודע היכן אני יכולה להשיג את 6.0?

ברגע זה אני מורידה את 5.0 בתקווה שהפיצ'ר קיים שם.

אז לסיכום יש לי 2 בקשות:

1). קישור ל 6.0.0 (אם אפשר של חברת פלאפון) הקוד הוא PCL

2). מישהו מכיר דרך להמיר את הSD למצב שהטלפון יכיר בו כאחסון פנימי?

תודה רבה.

נ.ב.

ניסיתי לפרמט ל NTFS , XFAT וכו דרך המחשב וזה לא עזר.

ניסיתי לפרמט בעזרת ADB ולחלק מחיצות וגם זה לא עזר.

רק לציין שהתהליכים ב ADB עבדו מצויין והכל עשה רושם שאמור לעבוד כמו שצריך.... אבל זה לא (הטלפון לא מזזה תוספת לנפח פנימי ולא מאפשר להעביר יותר מ 16GB) _ (וזה כנ"ל לגבי התוכנות כגון ROOT ESSENTILAS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ הגרסה הרשמית היחידה שפורסמה עבור S5 היא 6.0.1 ולא 6.0.

http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=178&t=213803

מאחר וסמסונג ביטלו את הפונקציה של שימוש בכרטיס SD ככרטיס זכרון בגרסה 6.0.1 אין שום סיבה לחשוב שהיא לא מבוטלת גם בגרסה 6.0 של סמסונג עבור S5.

בדקתי באתר sammobile ששומר גרסאות התקנה מקוריות עבור מכשירים שונים, ואין שם גרסה 6.0 עבור S5, אלא רק 6.0.1

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900F/

ניתן כמובן להתקין גרסת AOSP של 6 ולהנות מהפונקציה היחידה שחסרה לך, אך המשמעות היא תמיכה טובה פחות בדרייברים של המכשיר שלך (בלוטוס, וויפי, וכו').

אם את מעוניינת בגרסת AOSP אזי הכי פשוט יהיה להתקין גרסה של CM, כל הגרסאות שלהם נמצאות בקישור הבא:

https://download.cyanogenmod.org/?device=klte

נ.ב למיטב הבנתי הסיבה היחידה שאת זקוקה ליכולת הזו היא אם אין לך מספיק מקום על מחיצת הסיסטם לטובת .

אולי הפתרון הפשוט ביותר הוא להסיר אפליקציות שאת לא משתמשת בהן יותר ו/או להגדיר לאפליקציות הזוללות מקום לגבות את הקבצים שלהן לענן (לדוג' ולדוג' גלריה ומוזיקה לענן של גוגל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של א.ב. גימל

נ.ב למיטב הבנתי הסיבה היחידה שאת זקוקה ליכולת הזו היא אם אין לך מספיק מקום על מחיצת הסיסטם לטובת אפליקציות.

אולי הפתרון הפשוט ביותר הוא להסיר אפליקציות שאת לא משתמשת בהן יותר ו/או להגדיר לאפליקציות הזוללות מקום לגבות את הקבצים שלהן לענן (לדוג' whatsapp ולדוג' גלריה ומוזיקה לענן של גוגל).

קודם כל המון המון תודה והערכה! _ (אתה הראשון שענה לי על זה, אפילו ב XDA לא ענו כבר מעל 3 ימים)

ההצורך שלי באכסון לקבצי OBB ו DATA.

לדוגמא:

לא יכולה להתקין יותר מ 3משחקים _ (כי ה OBB של כל אחד שוקל מעל ומער ל 1.5GB) אז זה ממש ממש לא נוח.

ניסיתי בערך 5 שיטות ואפליקציות מהרשת כולל מנהלי קבצים, XPOSE FRAMEWORK, ועוד כל מיני פירמוטי SD..... אבל ללא הצלחה.

יכול להיות שזה פשוט לא אפשרי? _ (לכל הרוחות..... וקניתי 64GB UHS-I איכותי ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי... כאילו יש לי i7 עם... GTX980 והקוץ בה זה 120GB

לפי מה שהצעת (שבדקתי עכשיו ואכן עובד על הנייד שלך), אני מבינה שנדרש פרמוט למערכת קבצים מתאימה.

להתעסק עם ADB, כרגע, מרגיש לי שאצטרך שוב לפנות זמן ומקום בכדי לשבת ולנסות. (זה כבר מתיש)

אבל ההגיון מאחורי פירמוט ו PARTITIONING.. נשמע הגיוני מאד.

אנסה לחזור ל ROOT ESSENTIALS ולהתעסק מעט ב PARTITIONING. _ (בחיי... להתקין STOCK או CUASTOM FIRM לוקח פחות זמן מכל הניסויים הללו)

תודה.

אני אחזור לשתף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...