פעם אחת ולתמיד: האם המחשבים של אפל באמת מתאימים לגרפיקאים? - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעם אחת ולתמיד: האם המחשבים של אפל באמת מתאימים לגרפיקאים?

another1

Recommended Posts

אורח Yarden Ben Ari

יוצרי תוכן אמיתיים לא עובדים על לפטופ, בוודאי לא על מקבוק פרו. זה אולי מתאים לוולוגריםיוטיוביסטיםלהקות קאבר שלא באמת יוצרים תוכן מורכב. לפטופים מחזיקים איטיים ב30% לפחות מאותו הדגם במחשב נייח. הראם איטי הרבה יותר. הדיסקיםSSD אפילו איטיים יותר לרוב. הGPU הרבה יותר חלש. אין שום הבדל בעולם יצירת התוכן בין לבין מחשב וינדוס. מי שיגיד אחרת, סתם FANBOY. זה נטו טרנד בעולם האומנות והתפוח מאחורה היה בגדר חובה לכל יוצרי בית הקפה. בשלב מסוים DJיים מסוימים הצדיקו את המק בגלל שהוא באמת יותר יציב ב"מאני טיים" (וזה חשוב מאוד אצל DJ) ובוינדוס יש לפעמים BSOD שנוצר לא בגלל חוסר תכנון של מייקרוסופט אלא בגלל כותבי הדרייברים של יצרי החומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כאדם שעובד יום יום על מק-פרו ("מהאפרה"), וגם על מחשב . דבר אחד יש לי לומר... "פראיירים לא מתים הם רק מתחלפים" וכן גם אני הייתי אחד כזה שנפל בפח של . למק OS X יש בעיות של זליגת זיכרון, מולטי טסקינג ברמה של קונסולה, התרסקות של ללא סיבה. דרייברים לכרטיסי מסך שלא עודכנו שנים... רוצים הוכחה! בבקשה כל יום שלי עם אפטר מתחיל עם ההודעה שמופיעה בתמונה המצורפת. טוב שיש מחשב בסביבה. [IMG]http://i63.tinypic.com/21d3n15.png[/IMG]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המשתמשים במק לא יוצרים שום תוכן וגם לא גרפיקאים . זה לפטופ שמיועד לאמריקאים אידיוטים שגולשים דרכו בפייסבוק בסטארבאקס . וכן יש לי מקבוק אייר , פרט לגלישה באינטרנט אני לא סובל אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסורת מהעבר. בשנות התשעים אדובי ייצרה תוכנות (פוטושופ הידועה) רק למק, שכלל אז מדפסת אישית, ראשונה מסוגה (כבר מהמקינטוש הראשון ב-84'). מעבר לכך הסטנדרטים של גרפיקה היו מאז ומתמיד גבוהים יותר במק - מסכים איכותיים יותר ומימשק אסטתי (שעדיין טוב יותר מחלונות). מאז דברים השתנו, אבל בביה"ס 'בצלאל' עדיין ממליצים לסטודנטים שיקנו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפשו בתגובות שלי מהשבועות האחרונים!!! ספרתי בדיוק איך בדקתי!!!! אלפי דולרים זורקים על הMAC..... בזבוז מחליא!!!! אבל ממה שאני ראתי, אלו אנשים שיש להם ולא מבינים בחומרה או תוכנה בשיט! זה כמו לשים (אז בתקופת האבן) איש שכותב ב BASIC מול איש שמתעסק ב KOALA PAINTER!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין בתוכנות עיצוב אבל לפי מה שהמעצבים אצלנו בעבודה אומרים (ולחלק מהם יש מק, לא לכולם) זה שהסיבה היחידה היא שחלק מהתוכנות לא קיימות בסביבת . מעבר לזה הם מודעים לגמרי לעובדה שאפשר לקבל מחשב פי כמה יותר חזק (שיתורגם לקיצוץ משמעותי בזמני הרינדור) במחיר יותר נמוך אבל אין יותר מידי ברירה בגלל חלק מהדרישות של הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו, יצאת מה זה פיתה. 1. יש לך אופציה שההודעה הזאת לא תחזור יותר (כתוב בתחתית ההודעה). 2. התכונה הזאת צריכה כרטיס Nvidia ובמק יש . בגלל זה ההודעה. ולגבי שאר הדיון, אין ספק שלחומרה של המק אין יתרון מיוחד (למעט העובדה שמערכת ההפעלה כתובה במיוחד כדי לעבוד איתה ולזה יש סוג של יתרון בניצול החומרה וביציבות), אבל למערכת ההפעלה יש יתרון עצום בנוחות, קלות שימוש ואפילו יופי (כן, זה פרמטר). היי פייב לכל ההאקינטושרים למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, בדיוק כמו האייפון- אין בו שום דבר מיוחד מלבד ה"שופוני- יש לי מכשיר במחיר אוברפרייס". אני אישית עוסק בגרפיקה ועיצוב ועובד במקביל על פי סי ומק, אם הדבר היה תלוי בי לא הייתי מתקרב למק, אפילו לא לשנייה. אין לו שום ייתרון על פני הפי.סי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור משתמש ....אני יכול להגיד לך שזה לא השופוני אלא המערכת הפעלה והאינטגרציה של כל פיצ'ר של בתוכנות.

אני יכול רק לשער - כי אין לי - שאולי המערכת הפעלה של נוחה יותר לשימוש למשתמשים שרוכשים את המוצר שלהם.

אולי גם האפשרות לאינטגרציה בין הIPHONE עם הMAC עם הMACBOOK עם הIPAD.

כמו שאמרתי אין לי מאק....אני עדיין מחפש סיבה להשקיע זמן ללמוד להשתמש בMAC ולא מוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Guy F

נו, בדיוק כמו האייפון- אין בו שום דבר מיוחד מלבד ה"שופוני- יש לי מכשיר אפל במכיר אוברפרייס". אני אישית עוסק בגרפיקה ועיצוב ועובד במקביל על פי סי ומק, אם הדבר היה תלוי בי לא הייתי מתקרב למק, אפילו לא לשנייה. אין לו שום ייתרון על פני הפי.סי

ליצן.

מה קשור עכשיו אייפון???

מכשיר אוברפרייס?? תזכיר לי כמה עולה 7?

תפסיקו כבר לדבר שטויות בקילו...

יש הוכחות חד משמעיות שמחשב פיסי מציג ביצועים הרבה יותר גבוהים מאשר מחשב מאק באותו מחיר. ושאני אומר ביצועים אני לא מתכוון לאיזה מבחן סינטטי אלא ביצועי רינדור עם זמנים הרבה הרבה יותר נמוכים. שזה בפועל מה שחשוב לאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackhammer

ליצן.

מה קשור עכשיו אייפון???

מכשיר אוברפרייס?? תזכיר לי כמה עולה גלאקסי 7?

תפסיקו כבר לדבר שטויות בקילו...

יש הוכחות חד משמעיות שמחשב פיסי מציג ביצועים הרבה יותר גבוהים מאשר מחשב מאק באותו מחיר. ושאני אומר ביצועים אני לא מתכוון לאיזה מבחן סינטטי אלא ביצועי רינדור עם זמנים הרבה הרבה יותר נמוכים. שזה בפועל מה שחשוב לאנשים.

אני ליצן? כמה עולה מכשיר אחר של סמסונג? כמה עולה HTC? כמה עולים מיליון ואחד מכשירים אחרים שהם לא אייפון? בדיוק אותו דבר כמו המחשבים- יש לך , במחירים מוגזמים בלי שום פרופורציה ויש לך פי.סי שאתה יכול לקנות/להרכיב ב1000 שקל ואתה יכול אם אתה רוצה לקנות מחשב במחיר כפול ומשולש מזה של . יש לך ב-ח-י-ר-ה.

עם אין לך בחירה. יש את מה שיש וזהו. ככה זה המק, ככה זה האייפון וככה זה כל מה שהם מוציאים. הבנת את הקשר, טמבל, בין האייפון לבין המק? הבנת את ההשוואה, טמבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...