פעם אחת ולתמיד: האם המחשבים של אפל באמת מתאימים לגרפיקאים? - עמוד 4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פעם אחת ולתמיד: האם המחשבים של אפל באמת מתאימים לגרפיקאים?

another1

Recommended Posts

1. גם חובבי יגידו לך המחיר הוא מוגזם 2.תמיכה ב 10 ביט נוספה ל OSX רק ב2015 (עובדה קיימת אז כל הטענה שלך מגוכחת) תמיכה ל 10 ביט בחלונות כבר עשור קיים 3. אם מתקינים שום זבל ...אין צורך לתחזק שום דבר עידכונים של 10 וגם 8 לא מאיטים שום דבר במיוחד לא עם כונן אל תצפה לקחת מחשב של 1500 שקל עם איטי ולעשות השוואה למחשב של 10 פלוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שאני חושב שהמק משתלם בכל אופן, אבל ההשוואה הזאת מעוותת.

מדדובר במחשב בן שלוש שנים שכמובן לא יכול להתמודד מול מחשב מודרני.

מדיניות התמחור של הזויה והמחיר שלו לא משתנה כשהטכנולוגיה מתקדמת.

בחודש הבא אמור להיות מוכרז מק פרו חדש ואותו יהיה צריך להשוות מול עדכני.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omrij

לא שאני חושב שהמק משתלם בכל אופן, אבל ההשוואה הזאת מעוותת.

מדדובר במחשב בן שלוש שנים שכמובן לא יכול להתמודד מול מחשב מודרני.

מדיניות התמחור של אפל הזויה והמחיר שלו לא משתנה כשהטכנולוגיה מתקדמת.

בחודש הבא אמור להיות מוכרז מק פרו חדש ואותו יהיה צריך להשוות מול PC עדכני.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מסכים איתך שהחומרה שלו מיושנת כי מה לעשות (כמו שאמרת), מחשב בן 3 לא יכול להתמודד מול מחשב מודרני...

אבל זה מה שאפל מוכרת. כרגע (או נכון לזמן יצירת הסרטון) זה הדגם שיש לאפל בשוק.

כשיגיע המק פרו החדש יכול להיות (דגש על 'יכול להיות') שהוא יהיה בעל החומרה הכי חזקה לכמה חודשים ואז גם זה ישאר מאחור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

״..ואף על פי כן, נע תנוע..״ אחת הכתבות המוטות ביותר שקראתי כבר זמן רב. ההשוואה בין איימק לכל מחשב אחר אינה מציאותית מכיוון שאין בשוק שום מחשב עם מסך כמו באיימק 27״! וההשוואה בין וינדוז ל- MacOS ממש לא הוגנת כלפי מיקרוסופט שחייבת להתפשר בכל אספקט של מערכת ההפעלה שלה כדי שתתאים למכנה המשותף הנמוך ביותר, לעומת שמערכות ההפעלה שלה מתאימות כמו כפפה ליד. אם יש עוד כמה Ghzים או לא זה לא כל כך רלוונטי (כמובן ביחס הגיוני) לעומת העובדה שהשוק המקצועי צריך כלי עבודה אמין, יציב, חף מאיומים סביבתיים, ו...כייפי לעבודה. כל זאת כדי להגיע לרמת יצירתיות המקסימלית שכל משתמש שואף לה. הכותב חוטא לאמת, או מנסה לשווא להסוותה ע״י התייחסותו ״המוזרה״ ליציבותה העדיפה בהרבה של MacOS לעומת וינדוז, כמו גם לחסינותה המופלגת לעומת זו שמרדמונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של David Peled

״..ואף על פי כן, נע תנוע..״ אחת הכתבות המוטות ביותר שקראתי כבר זמן רב. ההשוואה בין איימק לכל מחשב PC אחר אינה מציאותית מכיוון שאין בשוק שום מחשב עם מסך כמו באיימק 27״! וההשוואה בין וינדוז ל- MacOS ממש לא הוגנת כלפי מיקרוסופט שחייבת להתפשר בכל אספקט של מערכת ההפעלה שלה כדי שתתאים למכנה המשותף הנמוך ביותר, לעומת אפל שמערכות ההפעלה שלה מתאימות כמו כפפה ליד. אם יש עוד כמה Ghzים או לא זה לא כל כך רלוונטי (כמובן ביחס הגיוני) לעומת העובדה שהשוק המקצועי צריך כלי עבודה אמין, יציב, חף מאיומים סביבתיים, ו...כייפי לעבודה. כל זאת כדי להגיע לרמת יצירתיות המקסימלית שכל משתמש שואף לה. הכותב חוטא לאמת, או מנסה לשווא להסוותה ע״י התייחסותו ״המוזרה״ ליציבותה העדיפה בהרבה של MacOS לעומת וינדוז, כמו גם לחסינותה המופלגת לעומת זו שמרדמונד.

הסיוט של כל משתמש מק עובר כל יום, או בקיצור "sbbod"

יש כאלו שעושים צחוק, ויש כאלו כמוני עסוקים בכסיסת ציפורניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omrij

אני משתמש כבר שנים בOSX (על PC)

יכול לספור על כף יד אחת את מספר הפעמים שהיה לי SBBOD

זה קורה בעיקר בעבודה אינטנסיבית כגון: מאומץ,

אפטר ופרמייר, אינדיזיין עם כמות גדולה של עמודים.

עבודה ברשת מול שרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של WarMachine

עליית המחיר לא הביאה לשדרוג של הרכיבים בדגם הבסיסי (13 אינץ') וכך יצא שנשארנו בדגם הבסיסי עם כרטיס מסך עלוב של אינטל איריס, 8 ג'יגה של זכרון ראם, ומעבד i5 שאינו מהסדרה האחרונה של אינטל. בנוסף, כל חיבורי ה-USB הם מסוג-C, דבר שיקשה על חיבור של חומרה קיימת ללא רכישת מתאמים שמסרבלים את החיבור וכן מייקרים את כל העסק. אכזבה נוספת היא בגזרת כל הפיצ'רים הקטנים שנתנו למק את האופי המיוחד שלו. הלוגו של אפל בגב המסך אינו מואר, אין את הסאונד המוכר בהפעלה של המחשב וגם המטען אינו מתחבר באמצעות Magsafe. להרבה מהאנשים יראו פיצ'רים אלו איזוטריים אבל הם חלק בלתי נפרד מאופיו ודמותו של המחשב.

אז נכון, גודל הכונן הקשיח מתחיל ב-256 של SSD מהיר יותר (גודל שלא מספיק לכלום, בטח שלא לעריכת קבצי וידאו), יש מקלדת חדשה ונוחה יותר וכן גם Touch ID ו-Touch Bar. המקבוק החדש הוא גם קל יותר ודק יותר וכן בעל Track Pad ענקי עם טכנולוגית Force Touch.  האם אלו פיצ'רים מהפכניים? אפשר להסכים שלא. האם הם מצדיקים את התוספת למחיר? אני בכלל לא בטוח.

כמדומני שלא הבנת את הקונספט של המקבוק פרו המינימלי אם טענותיך נגד החברה נובעות מטענותיך עליו. 

המכשיר הזה נועד לאלו שרוצים מחשב נייד "אמיתי" עם מעבד i לשימושים יומיומיים ואולי מעט עריכות וגרפיקה דו מימדית, ונעשה מאמץ לבדל אותו מהמקבוק הרגיל עם ה Y וכן מהמקבוק פרו הגדולים שבאמת מיועדים לשימושים מקצועיים. זו הסיבה שהורידו ממנו את הפיצ'רים השונים, וזו הסיבה שבעבר הדגם הרע נמוך הגיע עם מסך TN. אף אחד לא רוצה שתערוך עם המחשב הזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די להצדיק את . המחויבות היחידה שלאפל יש היא כלפי בעלי המניות שלה. הדגם החדש עדיין ממותג בתור Pro, כלומר מחשב לעבודה של מקצוענים. משמע רוצה שתערוך על המחשב הזה. הם גם בדרך כלל אלה שקונים את זה, ועל חשבון מקום העבודה, אז המחיר זה לא סוף העולם בשבילם. עכשיו לך תכניס את הכרטיס שלך פנימה או תחבר את האיחסון הנייד בלי דונגל שעולה 20 דולר. *Courage*

הסיבה כביכול שבגללה המקבוק אייר המשיך להגיע עם מסך TN נחות בעל רזולוציה נמוכה היתה על מנת לשמור על 10 שעות בממוצע על בטריה. הסיבה האמיתית היתה חמדנות, מסך TN מיושן בן 5 הרבה יותר זול לייצור. 

אין לאפל כרגע תחליף למקבוק אייר, גם לא הפרו 13". הם הרגו אותו בכוונה. יותר רווחי למכור מקבוק אייר נכה עם מסך יפה (מה שהם קוראים לו מקבוק)ב1300 דולר, או מה שאתה מכנה באלגנטיות תחליף לאייר ב1500 דולר, מאשר מחשב שימושי שהוכיח את עצמו (עם מסך משודרג נניח) ב1000. למען השם, לYoga 2 Pro שלי בן ה3 יש מסך 3K. אבל אנשים הם אנשים, והם ימשיכו לקנות מקבוקים (ואני יכול להבין למה, זאת משקולת יפה מאוד וסמל סטטוס), לסבול בשקט, ולפלוט כמות מופרזת של כסף.  בדור הזה, אפילו אתרי הטכנולוגיה הגדולים מתלוננים על שני פורטים של -C, ועוד באותו הצד ROFL, במחשב שהמחיר שלו מתחיל ב$1500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omrij

אני משתמש כבר שנים בOSX (על PC)

יכול לספור על כף יד אחת את מספר הפעמים שהיה לי SBBOD

אני משתמש כבר שנים ב- 7 / 8 / 8.1 / 10, מספיקה לי כף יד אחת וגידמת כדי לספור את כמות הפעמים שהיה לי BSOD (זה קרה בדיוק 0 פעמים), אבל זה לא מונע מפנבואים של לטעון שווינדוס לא יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...