מגבר / כרטיס קול עבור ATH-M50X - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר / כרטיס קול עבור ATH-M50X

LOOSE

Recommended Posts

היי,

ברשותי ATH-M50X ואני מאמין שאני לא לגמרי מנצל את הפוטנצייל שלהם.

נכון לעכשיו אני מחבר אותם ישירות למחשב או לסמארטפון.

האם לדעתכם השקעה במגבר או כרטיס קול פשוט תשפר את הביצועים שלהם ?

במידה וכן אשמח לשמוע על מה אתם ממליצים.

יעזור אם תצרפו גם לינק מ www.amazon.co.uk

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מומחה, אבל לפי הביקורת הזו (ב-3:12) הם לא צריכים מגבר.

הבחור מהביקורת נחשב אחד ממבקרי הטכנולוגיה הטובים שיש, אז הייתי ממליץ לעקוב אחריו בלי קשר.

אם אתה בכל זאת תחליט לקנות מגבר, שווה לבדוק גם ב-massdrop, יש הרבה דילים טובים על מגברים.

דרך אגב, איפה קנית אותם? (ובכמה קנית, אם אפשר לשאול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של davidt99

הוא באמת אומר שלא צריך מגבר אבל ב 03:04 הוא מחבר אותם למגבר ? 

הסיבה שאני בכלל חושב לקנות מגבר קטן עבורם זה משום שאני לא לגמרי מתרשם מאיכות הסאונד שלהם 

באותה רמה שחלק מהאנשים מתארים אותם. ואני יודע שמגבר יכול לחולל פלאים בחלק מן המקרים.

אני גר באנגליה אז רכשתי אותם מאמזון ב £135. 

massdrop נראה מעולה , רק חבל שאני צריך לשלם על משלוח :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כל אחד וההתמחות שלו, למרקוס בראון יש סרטונים מקצועיים ונחמדים לצפייה, אבל באודיו

הוא לא מבין באמת. 

בעקרון לא זקוקות להגברה, אל תצפה לניסים ונפלאות. אם אתה בכל זאת רוצה מגבר\דאק קומבו

שיכול לשמש אותך גם כיום וגם בעתיד במידה ותרצה לשדרג\להוסיף אוזניה פחות יעילה אתה

יכול לבחון משהו תקציבי עם תמורה טובה כמו זה או זה שידועים כמעולים ויספיקו מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roy.T

טוב כל אחד וההתמחות שלו, למרקוס בראון יש סרטונים מקצועיים ונחמדים לצפייה, אבל באודיו

הוא לא מבין באמת. 

בעקרון לא זקוקות להגברה, אל תצפה לניסים ונפלאות. אם אתה בכל זאת רוצה מגבר\דאק קומבו

שיכול לשמש אותך גם כיום וגם בעתיד במידה ותרצה לשדרג\להוסיף אוזניה פחות יעילה אתה

יכול לבחון משהו תקציבי עם תמורה טובה כמו זה או זה שידועים כמעולים ויספיקו מעל ומעבר.

ממש אשמח אם תוכל קצת לפרט בנוגע לדאקים שהזכרת. 

והאם יש גם אפשרות לחבר אליהם במידת הצורך (במקרה הזה harman kardon soundstick III) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורות נרחבות יש בכמויות ברשת על שני אלו, אתה יכול לקרוא עד שימאס לך אם תרצה ממש להיכנס לזה.

למרות שאני מניח שברמה הטכנית אין לך יותר מידי עניין להבין מה הולך שם.

אם אתה רוצה את השורה התחתונה ה-FIIO E10K מאוד פופולרי למחירו, ועושה עבודת הגברה מעולה ונקייה

ומתאים לאוזניות לא סופר קשות לדחיפה. כנ"ל ה-M3 שמעט יותר ורסטילי מבחינת הפיצ'רים\חיבורים שלו.

למה שתרצה לחבר של מחשב שלא לחיבור ישירות ללוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין כלום בכל הקשור לאודיו. איך שאני רואה את זה , DAC משמש מעין פילטר עבור רמקולים / למניעת רעש סטטי ,

מספק בוסט מסויים לצורך הגברה ומשפר את איכות השמע באופן כללי.

לכן נראה הגיוני שאם אחבר ל DAC , איכות השמע תשתפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, דאק הוא ממיר אותות דיגיטליים לאנלוגיים בשביל שהאוזניות ורמקולים שלך יוכלו לעבוד . 

Digital to analog converter 

וזה בדיוק מה שהוא עושה. 

גם לדאק יש איכויות כמובן, לא ניכנס לוויכוחים הפילוסופיים של ההבדל בין אחד שעולה 150 - 100 דולר שסביר שיהיה דאק מצויין לאחד שעולה 50 אלף.  זה גם לא רלוונטי לציוד כמו m50x ורמקולי מחשב. 

אין שום בעיה לחבר את הרמקולים ישירות ללוח שבמקרה אצלך גם מצויין,  ולהשתמש במגבר עם האוזניות, זה גם יותר נוח,  וגם עדיף שאוזניות ורמקולים לא ישתמשו באותו המקור כי זה יכול לבלבל. 

הזכרת שאתה רוצה לשפר את איכות השמע באוזניות שלך,  אתה צריך להבין שהעניין מתחלק בין כאלה שהסאונד של אוזניה כמו הm50x שהיא אוזניה מצויינת בפני עצמה מספקת אותם ולא מעוניינים\צריכים יותר מזה,  וכאלו שלא מסתפקים בזה ורוצים לטפס לשלבים הבאים באיכות הסאונד. אם אתה מאלו שרוצים לטעום מה-next level אתה צריך לחשוב על שידרוג לאוזניה איכותית יותר,  לא לנסות לשדך להם הגברה שגם אם תועיל במידה מסויימת,  זה עדיין לא יספק אותך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. מה לגבי עוצמת הווליום ? כרגע אני מגביר את הווליום במחשב ל 100% ועדיין אני מרגיש שיש אפשרות ולפעמים אפילו צורך בעוד. 

האם dac יכול לעזור פה ?

האוזניות אגב, מחוברות לפאנל הקדמי של המארז מטעמי נוחות.

האם יש הבדל בין החיבור האחורי לחיבור הקדמי מבחינת איכות הסאונד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב dac זה עניין של המרה, הריי דרייבר\רמקול שבאוזניה אינו יודע לפענח אותות דיגיטליים ואותו ה-dac פשוט ממיר את המספרים לגל אנלוגי שמועבר לספיקר. זה לא קשור לווליום . 

לא תמצא חיבור ב-dac בלבד,  אלא או במגבר עצמאי או במגבר\דאק קומבו. 

בהחלט אם חסר לך כוח מגבר משולב דאק הוא הפתרון,  או מגבר בלבד כמובן,  ולהשתמש בדאק של הלוח אם.  שני ההמלצות שקיבלת הם מגבר ודאק קומבו,  ז"א שההמרה וההגברה נעשת בלעדית בידי המכשיר. אופציה עדיפה לדעתי לאוזניות. 

לגבי החיבור ללוח,  לא חושב שזה ישנה הרבה ואם כן אז החיבור הקדמי הוא העדיף לאוזניות אאל"ט. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...