מחשב בן 3ימים-נדלק אך מסך שחור! - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב בן 3ימים-נדלק אך מסך שחור!

yair23

Recommended Posts

בינתיים המחשב עובד, אבל הוא גם עבד סבבה 3 ימים ראשונים עד אתמול...

המחשב נכנס לביוס בלי נכון ?

וגם בלי הארד דיסק נכון ?

כלומר אם מסך שחור ישר כשפותחים ויש חשמל ואורות אז רק מעבד או ?

מחשב לא נכנס לביוס ללא . ללא כונן קשיח כן, אבל חייב מעבד, וחיבור לכרטיס גרפי.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של mulderfox

מחשב לא נכנס לביוס ללא זכרונות. ללא כונן קשיח כן, אבל חייב מעבד, זכרונות וחיבור לכרטיס גרפי.

חיבור לכרטיס גרפי = מסך שמתחבר למחשב אחרת לא רואים ביוס... ?! LOL

בינתיים המחשב עובד נורמלי

פחות או יותר... לא השתמשתי בו כמעט חודש אבל ב3 ימים האחרונים עבד בסדר, היו כמה פעמים שהוא לא חזר משינה (ווינדוס 10), אז אני שוקל לבטל את המצב שינה.

כשאני מכבה הוא נכבה.

הכל התחיל כשכיביתי אותו יום אחרי שקניתי, הוא יצא מהווינדוס אבל היה מסך שחור, והמחשב עדיין עבד. כיביתי ידנית ואחרי זה הוא כבר לא נדלק. ככה הכל התחיל.

ככה שמה שיש עכשיו נראה לי בעיה של הווינדוס, כי כשהוא בוחר שלא לצאת ממצב שינה ואני מכבה, הוא נדלק (ואני קורן מאושר)

אחרי ששמתי משחה טרמית במקום מה שהיה על הגוף של המעבד הטמפרטורות ירדו וכרגע המעבד על 19-21 מעלות.

והטמפרטורות של הלוח אם מראות 28-30

SSD 27

הארד דיסק חיצוני 31.

ככה שגם המחשב נדלק וגם הטמפרטורות ירדו. ככה שאולי באמת זה היה המשחה הטרמית או שהגוף לא ישב מספיק חזק/לחץ מספיק על המעבד...

לעדכן בתוכנות כמו DRIVER BOOSTER 4 למיניהן לא מומלץ נכון ? (מצורפת תמונה)

אה ועוד דבר אחד, בביוס עשיתי ריסט להגדרות מפעל/ראשוניות... רציתי לשנות את הזכרון שהכרטיס גרפי המובנה מקבל אבל לא נראה לי שצריך בשביל גלישה וסקייפ.

Screenshot (2).png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור לכרטיס גרפי = מסך שמתחבר למחשב אחרת לא רואים ביוס... ?! LOL

בינתיים המחשב עובד נורמלי

פחות או יותר... לא השתמשתי בו כמעט חודש אבל ב3 ימים האחרונים עבד בסדר, היו כמה פעמים שהוא לא חזר משינה (ווינדוס 10), אז אני שוקל לבטל את המצב שינה.

כשאני מכבה הוא נכבה.

הכל התחיל כשכיביתי אותו יום אחרי שקניתי, הוא יצא מהווינדוס אבל היה מסך שחור, והמחשב עדיין עבד. כיביתי ידנית ואחרי זה הוא כבר לא נדלק. ככה הכל התחיל.

ככה שמה שיש עכשיו נראה לי בעיה של הווינדוס, כי כשהוא בוחר שלא לצאת ממצב שינה ואני מכבה, הוא נדלק (ואני קורן מאושר)

אחרי ששמתי משחה טרמית במקום מה שהיה על הגוף של המעבד הטמפרטורות ירדו וכרגע המעבד על 19-21 מעלות.

והטמפרטורות של הלוח אם מראות 28-30

27

הארד דיסק חיצוני 31.

ככה שגם המחשב נדלק וגם הטמפרטורות ירדו. ככה שאולי באמת זה היה המשחה הטרמית או שהגוף לא ישב מספיק חזק/לחץ מספיק על המעבד...

לעדכן בתוכנות כמו DRIVER BOOSTER 4 למיניהן לא מומלץ נכון ? (מצורפת תמונה)

אה ועוד דבר אחד, בביוס עשיתי ריסט להגדרות מפעל/ראשוניות... רציתי לשנות את הזכרון שהכרטיס גרפי המובנה מקבל אבל לא נראה לי שצריך בשביל גלישה וסקייפ.

Screenshot (2).png

אישית אני משתמש ב- driver booster pro בלי בעיה. אבל לדעתי או שיש לך בעיה של דרייבר שלא מעודכן או לא תומך במצב שינה, או שלוח האם שלך תקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

אני לא נוגע בSNAKE OIL האלו. פותח הדיון - בקירור אוויר הטמפרטורה המינימלית האפשרית היא טמפרטורת החדר.

SNAKE OIL ? מה זה ?

שמתי רק משחה טרמית SILVER 5

יכול להיות שכרגע טמפרטורת החדר היא 20 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mulderfox

אישית אני משתמש ב- driver booster pro בלי בעיה. אבל לדעתי או שיש לך בעיה של דרייבר שלא מעודכן או לא תומך במצב שינה, או שלוח האם שלך תקול.

איך בודקים אם הלוח אם תקול ?

לפרק הכל ולקחת אותו לחנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בודקים אם הלוח אם תקול ?

לפרק הכל ולקחת אותו לחנות ?

אתה יכול לקחת את כל המארז לחנות, להסביר את הבעיה ושהם ישברו את הראש. מחשב חדש אמור לעבור בדיקות מאמץ לפני שהוא יוצא ללקוח. כולל כמה הפעלות מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mulderfox

אתה יכול לקחת את כל המארז לחנות, להסביר את הבעיה ושהם ישברו את הראש. מחשב חדש אמור לעבור בדיקות מאמץ לפני שהוא יוצא ללקוח. כולל כמה הפעלות מחדש

אז זהו שקניתי אותו בחלקים והרכבתי לבד בבית.

כשהתקשרתי לחנות אמרו

1, לנסות את המשחה הטרמית...

2, אם זה לא יעזור להביא לא את כל המחשב אלא רק את הרכיבים שאני חושב שתקולים, כלומר לוח אם מעבד וכו'.. כלומר בלי המארז.

3, מחר אני חוזר לחו"ל, וזה יהפוך לבעיה של אמא. כשכל מה שרציתי היה להחליף לה את המחשב הישן שלי שיש לה שקט נפשי ועוד כמה שנים ללא בעיות לאינטרנט וסקייפ. וכל מה שהמחשב החדש עשה לי זה רק בעיות כבר מהיום השני או השלישי שקניתי אותו.

נחזיק אצבעות שהכל הסתדר ושזה לא יתפגר לה :( (רכב גם אין אז אי אפשר סתם לקפוץ לחנות ולחזור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שקניתי אותו בחלקים והרכבתי לבד בבית.

כשהתקשרתי לחנות אמרו

1, לנסות את המשחה הטרמית...

2, אם זה לא יעזור להביא לא את כל המחשב אלא רק את הרכיבים שאני חושב שתקולים, כלומר לוח אם מעבד וכו'.. כלומר בלי המארז.

3, מחר אני חוזר לחו"ל, וזה יהפוך לבעיה של אמא. כשכל מה שרציתי היה להחליף לה את המחשב הישן שלי שיש לה שקט נפשי ועוד כמה שנים ללא בעיות לאינטרנט וסקייפ. וכל מה שהמחשב החדש עשה לי זה רק בעיות כבר מהיום השני או השלישי שקניתי אותו.

נחזיק אצבעות שהכל הסתדר ושזה לא יתפגר לה [emoji20] (רכב גם אין אז אי אפשר סתם לקפוץ לחנות ולחזור)

במקרים כאלה עדיף לקנות מחשב מותג - דל, או , או לחילופין לקנות שבו נעשתה עבודת אינטגרציה טובה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של mulderfox

במקרים כאלה עדיף לקנות מחשב מותג - דל, או IBM, או לחילופין לקנות מחשב נייד שבו נעשתה עבודת אינטגרציה טובה מראש

נראה לי שאתה 100 אחוז צודק פה...

נו טוב, כבר מאוחר מדי, והיא תהיה עם המחשב הזה וכמו שאמרתי רק להחזיק אצבעות :(

נקווה שהוא יחזיק מעמד לפחות שנה.

תודה לכל העוזרים :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...