מחפשת מפרט למחשב לגרפיקה עד 6K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת מפרט למחשב לגרפיקה עד 6K

nxnx21

Recommended Posts

היי אני מחפשת לקנות מחשב נייח לעבודה עם תוכנות גרפיות כמו : Maya \ Zbrush וכו , לא מיועד לגיימינג.

1. מה התקציב המקסימאלי 6000 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך אם אפשר לחסוך ולקבל אותה תמורה כן, אם הכוונה להתפשר אז לא

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?עריכה גרפית

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). Maya , Zbrush , tvPaint

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. אין צורך בגיימינג

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך)."1920X1080, 24

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אין צורך במסך 

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5-6,

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? כרגע לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? מערכת הפעלה 10

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים : מרכז - רמת גן / תל אביב
9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מבחינתי מחר

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אין תכנון לשדרוג מאסיבי.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: 

קיבלתי את המפרט הזה מחבר זה מחשב טוב או שיש מפרט יותר טוב בסכום זה ?  (מצורפת תמונה)
14886066_10154354883208598_593157501_n.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט (מארז נכתב בטעות) הזוי לגמרי, אני חושב שזאת הדרך הכי מתאימה לתאר את זה.

חלק מהחלקים קצת מיושנים (סדרה אחת אחורה), חלקים שלא מתאימים לצרכים שלך (חלקים שמיועדים ל OC בכלל).

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

מעבד: 1829 ₪ - * באנדל עם לוח אם * - Quad i7 6700 3.4Ghz + Gigabyte H170M-D3H S1151
זכרון: 818 ₪ - * מבצע * - 16G Kingston HyperX FURY 2400Mhz CL15 (כמות: 2)
כרטיס מסך: 1049 ₪ - * חדש במבצע * - Gainward GTX1060 3G D5 1506MHz-1708MHz Dual-Fan
דיסק קשיח: 429 ₪ - * מבצע * - SSD 850 EVO 250GB SATA III
דיסק קשיח: 225 ₪ - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 2 Years Warranty
באנדל (מארז + ספק): 349 ₪ - GX505 Window + Ippon 450W (PCI-E) PFC 3 Years Warranty
קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - * מבצע * - Alpine 11 Rev.2 
תוכנה: 399 ₪ - * מבצע * - 10 64 bit Hebrew OEM

מחיר סופי: 5147 ₪ למזומן  
 5249 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בדיון אחר אתה ממליץ על המארז הזה ופה הוא פתאום הופך להיות הזוי לגמרי... מעניין.

ואיפה ראית חלקים שמיועדים לאוברקלוק? מעבד משושה אמור לצמצם זמני רינדור סופיים ומכיוון שפליטת החום שלו גבוהה בהרבה מזאת של מעבד i7 רגיל משתמשים בקירור שמיועד ל TDP גבוה של 140W.

יש סדרה חדשה של מעבדי אקסטריק ומעבד כמו i7 6800K יתאים יותר, עבור תושבת זהה.

כ. מסך כמו GTX950 יכול להספיק אבל הייתי משדרג ל GTX1050Ti החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Syszone

^ בדיון אחר אתה ממליץ על המארז הזה ופה הוא פתאום הופך להיות הזוי לגמרי... מעניין.

ואיפה ראית חלקים שמיועדים לאוברקלוק? מעבד משושה ליבה אמור לצמצם זמני רינדור סופיים ומכיוון שפליטת החום שלו גבוהה בהרבה מזאת של מעבד i7 רגיל משתמשים בקירור שמיועד ל TDP גבוה של 140W.

יש סדרה חדשה של מעבדי אקסטריק ומעבד כמו i7 6800K יתאים יותר, עבור תושבת זהה.

כ. מסך כמו GTX950 יכול להספיק אבל הייתי משדרג ל GTX1050Ti החדש.

קודם כל תרגע, קח את התרופות שלך ואז תכתוב.

דווקא אחלה מארז אין לי שום בעיות איתו, תכף תגיד שאני גם אומר שה EVO 850 של הזוי, טרול שכמוך.

לא אמרתי שום דבר על המארז, אמרתי שאין הגיון בחלקים ל OC/ישנים מהסדרה הנוכחית והיא ממש לא צריכה מעבד 6 ליבות.

זה מפרט למשהו שעושה OC, מעבד וקירור הכל ל OC, תגיד לי אדון יודע כל, למה Mugen 3 אם זה לא מפרט ל OC? רואה איך אתה סתם רושם דברים?

מה קרה משהו עצבן אותך היום שאתה ככה עצבני ומחפש לעשות טרולינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה מקום לאנשים מתורבתים שיכולים להוכיח את מה שהם אומרים וכותבים אז מקומך ממש לא כאן.

את הידע של כל אחד מאיתנו רואים במה שאנחנו רושמים והצורה שבה מתבטאים ככה שאין ספק בעניין.

אני מבין שאתה לא יודע מה זה TDP של מעבד, למה מתכוונים כשאומרים "מארז" וכו'' לפי כך אין לך מה לתרום לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Syszone

קודם כל זה מקום לאנשים מתורבתים שיכולים להוכיח את מה שהם אומרים וכותבים אז מקומך ממש לא כאן.

את הידע של כל אחד מאיתנו רואים במה שאנחנו רושמים והצורה שבה מתבטאים ככה שאין ספק בעניין.

אני מבין שאתה לא יודע מה זה TDP של מעבד, למה מתכוונים כשאומרים "מארז" וכו'' לפי כך אין לך מה לתרום לדיון.

יחס גורר יחס, אתה הבאת לפה גישה מגעילה קיבלת יחס זהה.

" ^ בדיון אחר אתה ממליץ על המארז הזה ופה הוא פתאום הופך להיות הזוי לגמרי... מעניין. "

ציטוט שלך, אמרת מארז, אני לא דיברתי בשום מקום על המארז, ואל תגיד לי איפה מקומי כמו שאני לא אגיד לך איפה מקומך, חצוף שכמוך.

המעבד מגיע BOX משמע שהוא מגיע עם שהוכן לו מראש, שישמור על המעבד ולכן לא דרוש מעבר לזה שלא צרכי OC, לא יעזור לך מאיפה תמציא דברים.

אני יודע מזה TDP, ועדיין אין לזה קשר פה, הקירור BOX של המעבד ימנע ממנו להגיע לטמפ מסוכנת.

ד.א המפרט של פותחת הדיון מגיע עם שני קירורים למעבד, אני רק שואל את עצמי מה היא אמורה לעשות עם השני? לתלות על הקיר?

והתעלמת מהשאלה למה רשמו לה mugen 3 במפרט אם הוא לא לצרכיי OC, או שפשוט שכחת ששאלתי? מעניין.

גם אני חושב שמקומך לא כאן, ואני חושב שהדירוג שלך (28) לכמות התגובות שלך מוכיח את זה, שאתה לא ממש אהוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

חחחח

amnesia רשמת מארז הזוי לגמרי.

סביר שהתכוונת למפרט.

syszone ראה מה שרשום....

וואו צודק בקטע הזה אני קולט עכשיו, הכוונה היתה למפרט, לא יודע למה רשמתי מארז, על זה אני מתנצל - סה"כ התבלבלתי במילה, לא הייתה לי שום כוונה לרשום מארז.

אבל שאר הדברים כמו הקירור והלוח הוא יודע שאני צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר כבר ראיתי מקודם שהוא בלי סטוק, זה עדיין לא משנה את העובדה שהוא נתן לה ב 180 שמיועד ל OC.

זה ממש לא משנה הרבה.

ותמשיך להגיד ש mugen 3 X99 ו 5920K לא מיועדים ל OC, רק מראה כמה אתה מבין.

ורק שתדע היחס המגעיל שלך ושכל משפט שלך נגמר בציניות (תקרא את כל הפוסטים שלך, תראה לי איך שלא) גורם לאנשים להגיב אליך כמו שאני הגבתי, אתה ואני באמת לא מתכוון להעליב, בנאדם שאני מרחם עליו בגלל האופן שאתה מדבר לאנשים, הציניות הזאת בטח גורמת לך להיות לבד, החברה לא אוהבת אנשים שכל דבר אומרים בנימה של ציניות התנשאות, אז אל תתפלא שאחר"כ מחזירים לך באותו מטבע, אני פשוט מרחם עליך מכל הלב, אני בספק רב אם לא העירו לך על זה בחיים האמיתיים הרבה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...