האם הוספת expresscard עם יציאת usb3 ישפר באופן משמעותי עבודה עם קשיחים חיצוניים? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הוספת expresscard עם יציאת usb3 ישפר באופן משמעותי עבודה עם קשיחים חיצוניים?

ASI89

Recommended Posts

הטענה הפירסומית אומרת שחיבור usb3 מהיר פי 10 מאשר usb2 .

האומנם זה באמת כך ,גם לגבי חיבור של דיסקים חיצוניים( עם תמיכה כמובן ב usb3 ) שמטיבעם הינם איטיים יותר ?

אם עובדים עם dok usb3 מה באמת השיפור באחוזים בהעתקת קבצים לעומת ביצוע אותה פעולה דרך חיבור usb2 ?

אני שואל את כל זאת מפני שאני עובד עם ישן יחסית עם מספר מוגבל של חיבורי usb2 ודיסקים חיצוניים עם חיבור שתומך ב -usb3 .

היות ובנייד יש לי חריץ  34 expresscard ,חשבתי להרוג 2 ציפורים במכה אחד ולרכוש כרטיס expresscard שיתן לי גם 2 חיבורי נוספים וגם ישפר את מהירות העבודה עם החיצוניים כי מדובר בחיבורים שתומכים בתקן usb3 .

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנייד אומנם קצת ישן אולם הוא עדיין מספק אותי לצרכיי כך שאני בספק אם המעבד משחק תפקיד כל כך משמעותי בהעתקה פשוטה של קבצים.

הלוח אכן פקטור אולם אם היצרן עשה עם חריץ expresscard יעודי ההגיון אומר שהלוח בנייד תומך בו בצורה סבירה .

מלבד זאת מדובר בשדרוג קל לביצוע ולא יקר .

34 מתקשר ללוח באותו מימשק pci -e כמו 54 ואפילו ישנם מתאמים בינהיים .

כך שההבדל למיטב הבנתי ,הוא רק בגודל הפיזי של הכרטיס .

ציטוט של ag43

למיטב זכרוני אפשר לקבל מהירות גבוהה יותר רק עם 54

ציטוט של ag43

למיטב זכרוני אפשר לקבל מהירות גבוהה יותר רק עם 54

ציטוט של askme

חבל"ז.

כי מהירות העתקה ובכלל של ה - USB  תלויה לא מעט גם במעבד

ובלוח בכללי, כך שאם יש לך נייד ישן, אתה עלול לסיים עם ציפור בתנור מאשר שתיים ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה ש expresscard מבוסס על מימשק   PCI EXPRESS שדומה ברוחב הפס לאותו מימשק שעושים בו שימוש גם במחשבים נייחים,

ועד כמה זה באמת רלבנטי כל הנושא של מארז חיצוני עם כרטיס מסך יעודי בגודל רגיל כמו 470 או 1050 שאמור אוטוטו לצאת לשוק

ואמור להיות גם זול למדיי וגם להציג ביצועים פנומינליים .

גם המחיר של אותם מארזים חיצוניים ירד לאחרונה והם לכאורה יכולים ללוות את הנייד הבא שארכוש ויאפשרו לי לחסוך הרבה כסף על נייד עם כרטיס גרפי יעודי בכך שאני אוכל להסתפק בנייד פשוט וזול יחסית עם כרטיס מסך מובנה במעבד של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...