המלך החדש: כונני ה-PRO 960 מגיעים לחנויות ומבריקים בביקורות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלך החדש: כונני ה-PRO 960 מגיעים לחנויות ומבריקים בביקורות

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אפשר פשוט לקנות את הOEM הזולים יותר , הSM961 וה-PM961 , ממש טיפה יותר איטיים אבל המחירים טובים בהרבה .
SM961 במהירויות של 1800/3200 ובנפח של 1TB עולה כ-1600 ש"ח כולל משלוח אך ללא מיסים ( המוצר מגיע במעטפה כל כך קטנה שהיא עוברת ללא כל בעיה בד"כ במכס )
ה-PM961 בנפח 1TB במהירות 1700/3000 עוד יותר זול ועולה כ1200 ש"ח .
גם עם מיסים הם עדיין יותר משתלמים מה960 ואפילו ה950 בגודל 512 .
כאשר קיימים גם גדלים של 256 ו-128 במחירים מצחיקים .
http://www.flexxmemory.co.uk/search.php?search_query=961&Search=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוזר , FLEXXMEMORY הם מפיץ מאוד גדול של מוצרי OEM , והעניין עם OEM הוא שהוא לא נמכר כRETAIL , והאחריות היא דרך המקום ממנו קנית , מנסיון איתם כשהיה לי דיסק שלא עבד שילמו את המשלוח אליהם וזיכו אותי על הדיסק כי לא היה להם להחליף באותו הרגע , מבחינתי שירות לא רע .

כונני OEM בד"כ מוכנסים ישירות לחומרה כגון ומוצרים אחרים ולא נמכרים ישירות לצרכן הסופי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של oxn35131

Asus SABERTOOTH Z87 תומך בכוננים מהסוג הזה? ואם לא באיזה סוג כן תומך לפי מה שבדקתי הלוח אם לא תומך ב M.2

z87 לא תומך בNVME ( לפחות לא בBOOT ממנו ) , יש כל מיני MODS לביוס שאפשר לבצע ועם כמה שאני אוהב להתעסק בשטויות מהסוג הזה , אני לא הייתי מנסה . תוכל להוסיף אותו בתור כונן נוסף עם מתאם M.2 ל-PCI-E , אבל זה נראה די בזבוז .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...