הגדרות המודם TP-LINK Archer VR2600 עבור בזק (פרטנר?) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרות המודם TP-LINK Archer VR2600 עבור בזק (פרטנר?)

Shai Levy

Recommended Posts

היי,

רכשתי מאמאזון גרמניה את הנתב משולב מודם TP-LINK Archer VR2600 , הגיע צ'יק צ'ק ונראה מרשים למדי

הבעיה שאני לא מצליח להגדיר אותו שיצליח להסתנכרן מול ה DSL ( , הוד השרון ) 

הנורת DSL נשארת כבויה ויש לי הרגשה שאני מפספס משהו

כמובן שאני מחבר את הכבל טלפון (RJ11)  לנתב איפה שרשום DSL , סוגר את הראוטר הישן וכו' (הספק שלי: פרטנר, מודם ראוטר , מנוי 15 מגה בפועל .. הייתי אמור להיות על 40 אבל לא נכנס לזה..)

בלוגים (logs) אני לא מוצא שום דבר מעניין בנתיים אבל יש הרבה לאן לצלול שם

יש פה אמולטור למי שאולי רוצה לעזור: http://static.tp-link.com/resources/simulator/VR2600_V1_EU/index.htm

לצורך הפשטות לא רכנס לכל ההגדרות שניסיתי לעשות ללא הצלחה אלא רק בבסיסיות שבטח שם הטעות שלי:

אני נכנס ל Quick Setup

בוחר Other ולוחץ next

בוחר VDSL  ומכניס את המשתמש והססמא שלי בפרנטר 

מדליק את ה WIFI במסך הבא (לא רלוונטי לבעיה)

הוא אומר לי להמתין ונכשל ..  (קשה לי לזכור בדיוק כי אני צריך כל פעם לנתק ולחזור לראוטר הישן בשביל לרשום כאן ולגגל וכו')

בממשק בפנים לא מצאתי ישועה

נ.ב

במודם ראוטר שאורנג' נתנו לי אני רואה שמוגדר interface נוסף שהמשתמש שלו orange-def@orange.net.il .. יכול להיות קשור ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נחמד לקבל ממך תשובה, את המודם הזמנתי אחרי קריאה על ההכרזה אצלך באתר.

לצערי זה לא עזר ונראה לי שמצאתי את הבעיה, המודם שאצלי הוא גרסת Annex B .. ואני לא בטוח מה אפשר לעשות עכשיו חוץ מלריב עם (הזמנתי מאמזון גרמניה מעמוד שבקשתי באנגלית, לא מצויין בשום מקום ה Annex)

לא רציתי להזמין מאנגליה בגלל שהיה דורש מתאם לתקע והופף את התקע ל"עמוק" מידי .. 

אני כמובן יכול לנסות את מזלי מול אבל אז אצטרך לשלוח חזרה וכו' .. כל העניין ייקח זמן מה

1. האם אני יכול לטפל בעניין באמצעות firmware ? 

2. ADSL ? אם אני מבין נכון העניין לא רלוונטי כלל ל VDSL .. לתומי חשבתי שכולנו ב VDSL .. האם אני יכול לעבור ל VDSL פשוט ? (אני גר בהוד השרון)

נ.ב.

הלינק לאומלטור הנכון יותר: 

http://static.tp-link.com/resources/simulator/ArcherVR2600vV1_de/web/index.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם :)

VLAN לא הדלקתי אף פעם, הוא כבוי.

1. הייתי בקשר גם עם TP-LINK , אמרו שאי אפשר לפתור את זה בקושחה

2. הייתי בקשר גם עם , אין שום בעיה להחזיר ועזרו לי ברגע עם הנושא ואפילו אמרו שהם הורידו את המוצר מאמאזון גרמניה עד ש TP-LINK יוסיפו בתיאור שזה מתאים רק ל ANNEX B/J .. שירות נהדר.

אבל אני לא מבין מה יעלה בגורל המכס ששלמתי... יש לכם מושג ?

3. מישהו יכול להבהיר לי או להפנות אותי לכתבה מתאימה לגבי התשתית הישראלית ? ADSL או VDSL  .. איך אני יודע אם אני יכול לעבור ל VDSL, במה זה תלוי ?

אני שואל פשוט כי ברשימת מהאתר של צ'יף רשום:

ציטוט

הרשימה שלהלן כוללת דגמים שעל פי המפרט הטכני שלהם הם תומכים בשירותי ה-VDSL המסופקים על ידי התשתית של חברת בזק.  תמיכה זו מכונה "VDSL2 עם פרופיל 17a" עם PTM-Untagged והיא מוגדרת על פי תקן G.993.2 של ה-ITUU.

משם קפצתי למסקנה המוטעית שאני צריך להגדיר את הראוטר על VDSL

ארחיב בשביל הספורט - אני אמור להיות על 100 מגה אבל האיש מכירות של פרטנר מרח אותי והשאיר אותי על 15 ונמאס לי לרדוף אחריו ...  בגלל שהמודם שלי של פרנטר ואני עצבני על כל הסיפור רציתי רק ששלב ראשון יהיה לקנות מודם משלי שואכל לדלג בין החברות כל פעם שמרגיזים אותי בלי שאצטרך לקחת מהם מודם ואז להגיד מחדש את כל קונפוגרציות הרשת (יש לי הרבה הגדרות, זה קצת כאב ראש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שדרגתי למהירות 100 כמו שרציתי מלכתיכלה , זה העביר אותי ל VDSL ועכשיו הכל בסדר

אני כן תוהה אם עדיין כדאי לי להחליף את הראוטא כי עכשיו אני שבוי של קושחות גרמניות.. אבל נשמע לי שולי, אחשוב על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shai Levy

טוב, שדרגתי למהירות 100 כמו שרציתי מלכתיכלה , זה העביר אותי ל VDSL ועכשיו הכל בסדר

אני כן תוהה אם עדיין כדאי לי להחליף את הראוטא כי עכשיו אני שבוי של קושחות גרמניות.. אבל נשמע לי שולי, אחשוב על זה

נראה לי שמה שכתבתי בהתחלה היה נכון - בשלב ההוא לא היה לך חיבור VDSL אלא חיבור ADSL כי 15M אינו חיבור VDSL אלא ADSL וכך היית צריך להגדיר את הנתב - ADSL עם VPI/VCI של 8/48.  עכשיו כשעברת ל-VDSL הכל הסתדר ואני שמח לשמוע.  בסימולטור שאני הפעלתי ה-VLAN היה דלוק ולכן כתבתי לך לכבות אותו - זה צריך להיות המצב.  אם אתה מתסנכן ב-100M והכל עובד כרגיל, מציע להשאר אם מה שיש לך - חבל על כל הברדק.  הרי בכל מקרה, אחרי ההגדרה הראשוני, כמות הנגיעות בממשק של הנתב אפסית ותמיד יש את GOGGLE TRANSLATE אם הממשק בגרמנית משגע אותך.  בכל מקרה, אני שמח שבסופו של דבר הכל עובד ואתה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...