אני מחפש לוח אם עם כרטיס מסך מובנה לרזולוציה גבוהה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש לוח אם עם כרטיס מסך מובנה לרזולוציה גבוהה

Zinger777

Recommended Posts

היי,

אני רוצה לקנות מחשב חדש עם כרטיס מסך מובנה בלוח אם, אבל יכול להיות שבעתיד ארצה לקנות כרטיס מסך חזק כמו 1070GTX אז חשובה לי האפשרות להוסיף את זה.

אני אחבר ללוח אם שני מסכים 1080P או 1440P אז אני צריך שלוח האם יתמוך בזה.

מעבר לזה אני רוצה לוח אם שיש לו 4 סלוטים של זיכרון עם תמיכה ב32GB ראם לפחות בסך הכל.

אקנה  I7 6700 אז צריך גם את התושבת שלו.

לא אעשה OC.

תמיכה בUSB Type C לא חשובה לי.

לא צריך תמיכה ב2 .

יש כזה במחיר שלא עובר את ה350-400?

אם לא, מה טווח המחיר הסביר ללוח כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 32GB מספיקים 2 סלוטים של , סטיקים של 16GB זה כבר מאוד נפוץ היום. אם באמת רוצים 4 סלוטים אז באזור ה-400  אפשר למצוא לוחות B150 עם כל מה שביקשת:

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי

לוח אם: 389 ₪ - * מבצע * - GA-B150M-D3H (DDR4) S1151
לוח אם: 409 ₪ - B150M-A S1151

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא הייתי ממליץ על קניית בעל 2 חריצי הרחבה לזיכרון - משתלם להשקיע עוד כמה שקלים ולקבל לוח בעל 4 חריצי הרחבה לזיכרון.

ב. עבור מעבד i7 (ולמעשה גם עבור מעבד i5) הייתי ממליץ על בעל 6 שלבי ייצוב מתח לפחות.

ג. כיום אין דבר כזה "כרטיס מסך מובנה" - יש גרפית שמובנית במעבד עצמו. לוח האם רק מספק ממשק התחברות אליה.

ד. יש להקפיד לקנות לוח אם בעל החיבורים הנדרשים. ברוב לוחות האם אפשר למצוא 3 חיבורים גרפיים - VGA (או D-SUB בשם אחר), DVI ו . חיבורי ה VGA וה DVI בד"כ תומכים ברזולוציה של לפחות 1080p וה HDMI תומך ברזולוציות גבוהות יותר. לפני קניית לוח האם יש לבדוק בדיוק באילו רזולוציות היציאות הגרפית שיש בלוח האם תומכות.

לאור כל הנ"ל ולאור העובדה שנראה שאין ממש דרישות מלוח האם, אני הייתי מציע ללכת על לוח אם כמו ה B150M-C של , שניתן לקנות בכ-400 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנייח האחרון היו לי 2 סלוטים לזיכרון וזה לא היה מספיק לי ולכן אני מעדיף 4 סלוטים ותמיכה כוללת של 32GB ומעלה גם אם אני יכול להשתמש בשני סטיקים של 16.

איך אני יודע כמה שלבי ייצוב מתח יש בלוח אם? איפה זה אמור להיות כתוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של smalul

לאור כל הנ"ל ולאור העובדה שנראה שאין ממש דרישות מלוח האם, אני הייתי מציע ללכת על לוח אם כמו ה B150M-C של ASUS, שניתן לקנות בכ-400 ש"ח.

מסכים בהחלט. אני קניתי גרסה מקבילה של GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zinger777

איך אני יודע כמה שלבי ייצוב מתח יש בלוח אם? איפה זה אמור להיות כתוב?

לא תמיד זה כתוב. בחלק מעמודי הלוחות כתוב משהו כמו "ASUS DIGI+ VRM - 6 Phase digital power design" (מהעמוד של הלוח B150M-A של Asus), אבל בשאר המקרים אני פשוט סופר את ה"קוביות" שמסביב למעבד וזה נותן (פחות או יותר, אם כי זה לא בהכרח מדוייק לחלוטין) את מספר שלבי ייצוב המתח בלוח האם.

ציטוט של bjnhv

אני קניתי גרסה מקבילה של GB.

על איזה דגם לוח אם מדובר? אני לא בטוח של יש לוחות אם זולים (ולוחות שעולים עד 400 ש"ח נחשבים כלוחות לשוק הבינוני-נמוך) עם 6 שלבי ייצוב מתח למעבד או יותר.

רק לצורך הבהרה - לא תהיה כל בעיה להפעיל מעבד i7 בלוח עם פחות מ-6 שלבי ייצוב מתח למעבד. זאת העדפה אישית שלי מתוך מחשבה שתוחלת החיים של כזה תהיה גדולה יתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של bjnhv

b150 d3h פחות מ400 עם 6 שלבים.

לא קיים לוח אם כזה באתר של .

יש את ה GA-B150M-D3H שהוא בעל 5 שלבי ייצוב מתח ובגודל micro ATX.

יש את ה GA-B150-HD3 וה GA-B150-HD3P שהם בעלי 6 שלבי ייצוב מתח ובגודל ATX.

מבין שלושת הלוחות הנ"ל, הלוח הכי זול שמצאתי (בחיפוש מהיר) הוא ה GA-B150-HD3, שעולה בפלונטר 434 ש"ח.

יש לוחות דומים של Gigabyte בעלי 6 שלבי ייצוב מתח, כולל כאלו המבוססים על ערכת שבבים מתקדמת יותר, שעולים פחות מ-400 ש"ח, אך הם תומכים ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

בעקבות המבצע שפורסם היום:

https://hwzone.co.il/זכרונות-ddr4-במחירים-משתלמים-מאוד-עכשיו-ב/

חשבתי לקנות שני סטיקים של 16GB.

אני אומנם לא צריך כמות כזו של , אבל במחיר כזה אני חושב שזה כדאי.

מה דעתכם? איזה יתמוך בהם (ובפיצ'רים שכתובים בהודעות למעלה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה לחבר ללוחות האלה מהירים יותר רק שהם יעבדו ב-2133 זה לא משהו שתרגיש אותו מבחינת ביצועים. אם אתה תתעקש על תמיכה רשמית בזכרונות מהירים יותר אז תאלץ לקנות לוח מבוסס Z170, זה ידרוש חריגה של לפחות 200 שקל מהתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...