מקלדת גיימינג. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת גיימינג.

daniking

Recommended Posts

שלום צריך המלצה למקלדת גיימינג יש לי מישהו שטס לארה"ב לכן המחיר יורד משמעותית אבל אני פשוט לא יודע להחליט בין כל המקלדות גיימינג שיש בשוק כרגע.

עדיפות למקלדת ומעולם לא היה לי מקלדת גיימינג לכן לא יודע איזה מקשים אני מעדיף . 

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא קצת בשירשור הזה:

ושים לב לשאלון. תשתמש בו.

אחר כך תכנס לgoogle וחפש מקלדת שמתאימה לך עם תאורת . תן עדיפות לcorsair וducky. 

אם העיצוב לא מתאים לך, או שחסר לך פונקציה מסוימת, יש עוד 50 חברות אחרות שמציעות וריאציות שונות. 

ואגב, גם מקלדת ב50 שקל היא מקלדת גיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

meir_l אתה מתייחס מילולית למה שפותח השרשור כתב\ביקש, אבל אני ואתה יודעים בדיוק למה הוא מתכוון.

הרי אפשר גם לומר שעכבר ב20 שקל מתאים בדיוק לגיימינג כמו שעכבר.... סתאם נזרוק G502.

כי אפשר הרי לשחק בכל המשחקים מבלי יוצא מהכלל בשני העכברים, ובכל זאת הG502 מכמה סיבות מתאים יותר "לגיימינג"" וכמובן לכל שאר השימושים במחשב.

ואת זה אפשר גם לומר על אוזניות, ניקח למשל את Cloud Revolver אל מול PC100 (שוב זה סתאם דוגמאות) הרי ברור ששני הסוגים יתאימו ויעשו את העבודה בכל המשחקים ואתה יודע מה, אני אומר ששניהם "מתאים לגיימינג".

לפותח הדיון,

אני יתן לך דגשים שאני אישית חושב שיכולים לתת לך יותר נוחות מאשר יתרון במקלדות לגיימינג.

*תאורה (RGB)- חד משמעית מעבר לגימיק יש לזה יתרון מסוים, כי בננו רובנו אוהבים לשחק בחושך ותאורה במקלדת בהחלט עוזרת.

*גודל- אני אישית משתמש בK65 ואין לי מושג איך לא קניתי מקלדת לפני כמה שנים טובות!

אחרי שמתרגלים לעניין שאין את המקשים בצד ימין, מבינים כמה נוחות ויתרון יש לדבר הזה!

העכבר לא "נתקל" במקלדת ויש לך מקום לקפה חחחח.....

*מכנית או לא- שמע בדיקות מקיפות בהחלט מוכיחות שיש הבדל לא מבוטל בין מקלדת מכנית ללא מכנית, אבל שלא יהיו לך טעויות..מקלדת מכנית לא תיתן לך יתרון בקרב או תעשה אותך שחקן טוב יותר.

שחקן מנוסה ב-CSGO או ב-SC2 יכול "לעשות לך בית ספר" עם כל מקלדת שהוא ישחק בה :)

*מחיר- כן, על איכות משלמים ומקלדת מכנית איכותית עולה יותר ממקלדת רגילה, כי היא פשוט טובה יותר נ-ק-ו-ד-ה (מבחינתי בכל אופן ואין לי בעיה שיחלקו עלי).

נקודה אחרונה שאני חושב שאפשר להוסיף....

*ניקיון- כן כן, ניקיון! בגלל שנוח מאוד לפרק את המקשים במקלדת היא כל כך פשוטה לניקיון שזה יתרון שראוי לציין.

ותשתמש בקישור ש-meir_l הביא, יש שם את כל המידע שאתה צריך.

בהצלחה;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של YoniDahan

meir_l אתה מתייחס מילולית למה שפותח השרשור כתב\ביקש, אבל אני ואתה יודעים בדיוק למה הוא מתכוון.

הרי אפשר גם לומר שעכבר ב20 שקל מתאים בדיוק לגיימינג כמו שעכבר.... סתאם נזרוק G502.

כי אפשר הרי לשחק בכל המשחקים מבלי יוצא מהכלל בשני העכברים, ובכל זאת הG502 מכמה סיבות מתאים יותר "לגיימינג"" וכמובן לכל שאר השימושים במחשב.

ואת זה אפשר גם לומר על אוזניות, ניקח למשל את Cloud Revolver אל מול PC100 (שוב זה סתאם דוגמאות) הרי ברור ששני הסוגים יתאימו ויעשו את העבודה בכל המשחקים ואתה יודע מה, אני אומר ששניהם "מתאים לגיימינג".

תסלח לי שניה, אני רוצה לשתות מכוס קפה הגיימינג שלי לפני שאני עונה לך...

217221.jpg

היום זורקים את המותג "גיימינג" על כל דבר אפשרי כדי למכור לאנשים.

למקלדת מכנית אין יתרון על מקלדת ממברנה ב50 שקל כשזה נוגע למשחקים. היתרון הוא יותר אישי וכללי (נוחות).

במקרה של עכברים זה שונה, עכברים נמדדים על פי קריטריונים מסוימים שמהווים את היעוד שלהם, אם זה באמת משחקים או לשימוש כללי:

Acceleration
Prediction
Lift off distance
Max perfect tracking speed 
Malfunction/ Skipping speed
Lag/Delay
Jitter
Smoothing
Pixel walk
Pixel skipping

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לייק על הכוס...

שוב פעם, עזוב רגע את המילה גיימינג ותבין למה התכוון פותח הדיון.

אם נכנס לזה לעומק ברור שזה יותר "מותג" מאשר משהו שבאמת פרקטי...אם נכנס לעולם הכיסאות בכלל נלך לאיבוד :\

כל שטות שמוסיפים לה צבע אדום או ירוק הופך להיות פריט "לגיימינג".

אני ניראה לי שהבנתי איך אפשר לעזור\לכוון את פותח הדיון, והבאתי לו דוגמאות ליתרון שיש במקלדת כזאת או אחרת וזהו.

מבחינתי אפשר לקרוא לזה "מקלדת סופר דופר":P

ד"א אני בטוח שמי ששותה בכוס הזה הופך להיות יותר טוב.

כי זה פאקינג כוס גיימינג;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

n-key rollover לדוגמה. מאוד מאוד חשוב בגיימינג, אתה לא רוצה שהמקלדת שלך תפסיק להגיב בגלל שאתה מחזיר 2-3 כפתורים ביחד. הפיצ'ר הזה לא קיים או קיים בצורה מוגבלת במקלדות גנריות או זולות וכאלה שלא מייועדות לגיימינג. בד"כ במקלדות הזולות מדובר על 3-key rollover מסוג כלשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

n-key rollover לדוגמה. מאוד מאוד חשוב בגיימינג, אתה לא רוצה שהמקלדת שלך תפסיק להגיב בגלל שאתה מחזיר 2-3 כפתורים ביחד. הפיצ'ר הזה לא קיים או קיים בצורה מוגבלת במקלדות גנריות או זולות וכאלה שלא מייועדות לגיימינג. בד"כ במקלדות הזולות מדובר על 3-key rollover מסוג כלשהו...

אתה יכול להגיד ששימוש במעל 4 כפתורים בו זמנית מיועד לגיימינג, אבל העניין הוא שכיום אתה יכול למצוא מקלדות ב50 שקל שמאפשרות קליטה של 4-5 כפתורים לחוצים בו זמנית. וכל המקלדות יכולות לתפקד על 3, מן הסתם.. (אחרת איך אתה משתמש בcontrol alt delete)

ומה גם שאני לא רואה שימוש כל שהו ב5 כפתורים ומעלה. אפילו במשחקים כגון blade and soul או mmo. מילא אם אנחנו מדברים על 2 שחקנים על מקלדת אחת, וגם אז לא צריך יותר מ4. אבל מילא.

ציטוט של Psychedelic

מקשי WASD מודגשים/צבע שונה.

מסכים קטנים שנותנים אינפורמציה רלוונטית למשחק

אקסטרה מקשים לתכנות במשחקים

ועוד ועוד עוד

שאלתי אותך כי לא ענית על השאלה שלי בעמוד ה1. 

אז אתה מחפש כפתורי wasd בצבע שונה? כפתורי מקרו? וזה לא שאתה לא יכול לתכנת את כלל המקשים במקלדת.

מסכים קטנים הם גימיק, אז אני אציע לך לרדת מהרעיון. בוא נגיד שמדובר על מקלדת מוארת וכפתורי מקרו, 350 שקל. תוספת המסך זה עוד כ700 שקל. ב700 שקל אתה יכול לקנות מסך נוסך 24 אינץ', ולהעביר לשם את כל המידע שאתה צריך.

"עוד ועוד ועוד" זה מוגזם. מה כבר יש עוד? מקלדת מכנית? מקלדת מכנית היא לא בהכרח יותר טובה לגיימינג ממקלדת ממברנה, זה יותר עניין אישי, ובסופו של היום זה יותר נוחות מאשר שיפור בביצועים במשחק.

תראה, אלה האופציות שיש לך: תאורה/תאורה אחורית, מקשי מקרו, מכנית/ממברנה, קומפקטית/גודל מלא, ווריאציות של צבע אם מצאת משהו שאתה אוהב, ובמקרה שזה עושה לך את זה, כמה מופעי אור.

הבדלי המחיר (גם בדולרים) הן בסביבות ה50 שקל- 300 שקל- 700 שקל, שמפרידות בין איכות המקלדת מבחינת מה שהן מציעות. 

יש עוד אופציות כמו מקלדת שטוחה (כמו של לאפ טופ), אבל אני נמנע מלדבר על זה כי אלה מקלדות שיגרעו יותר בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...