עכבר חוטי Microsoft 4500 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר חוטי Microsoft 4500

Elad83

Recommended Posts

שלום,

לפני כמה שנים, עם המחשב החדש שקניתי, רכשתי עכבר 4500. זהו עכבר כבד יחסית עם שני כפתורים בצד בנוסף לשלושה הסטנדרטיים ועם גלילה אופקית. הסיבה שרכשתי אותו היא כי הוא מרגיש טוב ביד ונוח גם במשחקים בזכות הכפתורים שבצד. איכות הבנייה שלו היתה מושלמת והמקשים בו היו לחיצים ורגישים בצורה מדהימה.

העכבר החזיק אצלי כמה שנים עד שהגומי על הגלגלת התחיל להיתקלף ולהינמס עד שהגלגלת פשוט נתקעה ולכלכה את האצבעות. ז"ל.

קניתי שוב את אותו עכבר זכור לטוב, הפעם מKSP בסניף הקרוב לביתי. הו, מה רבה אכזבתי. זה ממש לא אותו עכבר.

מלבד המראה הזהה,  הכל שונה.

הפלסטיק מרגיש זול יותר והכפתורים בהרבה פחות רגישים. בניגוד לעכבר הקודם שבו מספיקה היתה לחיצה רכה על מנת להרגיש את הקליק של הלחיצה, בעכבר החדש צריך ממש לכופף את הפלסטיק של הכפתור כלפי מטה ורק אז מרגישים את הקליק.

שני העכברים הם מתוצרת .

רציתי לדעת האם זהו סיפור שהוא ידוע עם ציוד של מייקרוסופט? האם הם חוסכים עלינו עם השנים או שמא יש סוג א' וסוגים אחרים שמשווקים אולי לשווקים שונים? האם יש קשר לכך שהעכבר נרכש במחיר הזול ביותר שיש וברשת "גנרית" כמו KSP?

אם הייתי יודע בוודאות שקיים איפה שהוא אותו עכבר איכותי שהיה לי - הייתי רוכש אותו שוב בלי למצמץ.

503328242_1632849417_o.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...