האם הפטור ממכס עד 500$ ,תקף לגבי מסכים בגודל 32 ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הפטור ממכס עד 500$ ,תקף לגבי מסכים בגודל 32 ?

ASI89

Recommended Posts

קיראו כאן:

כל מי שהסתבך פעם עם פקידי המכס האנטיפטים ,גסי הרוח, רודפי הבצע ,עלוקות מוצצי הדם ,אוכלי החינם והפרזיטים האלו , מקלל את היום שבו הם נולדו.

בקניית מסך ,עקב גודל החבילה, הסיכוי שהוא יעלה במידגם עומד על 100 אחוז.

החארות הללו רואים בכל מסך מעל 25 אינץ כטלוויזיה לכל דבר ועניין גם אם רשום עלייה שהיא מוניטור ל- בלבד .

על פי הטבלאות של הקניבלים האלו , מחוייבת במכס של 35 אחוז ובנוסף על כך עוד מע"מ של 17 אחוז ,מה שהופך לכאורה כל קנייה בחו"ל ללא משתלמת בעליל .

מצד שני ,יצאה תקנה מלפני כשנה שקניות עד 500 דולר ,פטורות ממכס .

השאלה שלי היא כדלקמן:

במידה ואני מזמין מחו"ל ,מסך מעל 25 , נניח לצורך העניין 32 , בסכום של 500 דולר כשעלות המשלוח בקבלה נפרדת , עומדת על 80 דולר , האם אני פטור לגמרי מהמכס הארור החל על טלויזיות ,כך שאני אשלם רק את ה-17 אחוז מע"מ בלבד?

האם המע"מ יחול רק על ה-500 דולר או שגם על ה-80 דולר ,דמי המשלוח?

אודה לכם מאוד על עזרתכם כדי להמנע מלהשאב למטחנת הבשר של הקניבלים של המכס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://hwzone.co.il/community/index.php?/topic/554288-מיסים-על-מסכי-מחשב-מחו

בקנייה עד 75$ במידה ויש הפרדה בין המשלוח, אין תשלום מיסים חוץ ממשקאות וכו'. מעל זה המיסים הם גם על המשלוח, דרך חברות שילוח אין מיסים על המשלוח, אבל לפעמים יש תשלום מיסים בתוך המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא קיבלתי תשובה ענינית וספיציפית .

האם על מסך מחשב שעולה  500 דולר ומטה צריך לשלם בנוסף תשלום כולשהוא מעבר ל 17 אחוז מע"מ ?

( מעניין לי את הסבתא אם העלוקות קוראים לזה מס קנייה /מכס  או שם אחר כולשהוא פרי דימיונם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכום הזה מתייחס לשני המסכים ביחד ,כלומר שילמת על כל אחד 350 שקל?

אם כן ,אז מדובר רק במע"מ ודמי המשלוח של פדקס ?

האם המסכים עברו חלק ולא עלו בבדיקה המידגמית של המכס ,קרי לא היית צריך לנסוע כלל למשרדי המכס ,כדי לשחררם והם הגיעו ישירות לביתך באמצעות שליח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...