להזמין מEBAY אייפון se צריך לשלם במכס? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להזמין מEBAY אייפון se צריך לשלם במכס?

robertoic

Recommended Posts

אני רוצה להזמין:

Apple SE 64GB

בארץ הוא עולה הכי זול בזאפ 2670ש"ח.

בEBAY הוא עולה 472$ כולל משלוח שזה 1820ש"ח.

ההפרש קרוב ל800שקל שזה הרבה כסף אז השאלה היא כשהמכשיר מגיע לארץ האם הוא יגיע לדואר הרגיל? משלוח עד הבית?

או למכס בנמל אשדוד שאני יצטרך לשלם עליו עוד אקסטרה כסף? ואם כן כמה...

זה הקישור: http://www.ebay.com/itm/Apple-iPhone-SE-64GB-Factory-Unlocked-USA-Version-Apple-Warranty-BRAND-NEW-/152122849667?var=&hash=item236b3a7983:m:mnDYpOFo7y0MdBN5efMvO-A

ועוד שאלה האם לא יהיה בעיה עם הסים והעברית הכל יהיה רגיל כמו שאני קונה בארץ?

תודה רבה לעוזרים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה באיביי, פשוט אל.

יש כמות מטורפת של זיופים עם עמודי מוצר שנראים שהכל לגיטימי לגמרי. אני מכיר באופן אישי מישהו שהזמין וקיבל בפועל iPhome. עמוד המוצר נראה לגיטימי, המוכר היה עם דירוג טוב והמחיר לא היה זול בצורה הזויה אלא אותו מחיר רגיל של .

אם בכל מקרה תרצה לקנות אחד אתה תשלם 34.6% (נראה שזה כולל בתוכו מע"מ) וככל הנראה גם תצטרך לקבל אישור של משרד התקשורת.

צריך גם לוודא שהדגם הספציפי של האייפון מתאים לתדרים בארץ (לא יודע להגיד לך איזה דגמים מתאימים ואיזה לא, יהיה צריך לחפש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שולחים באמצעות ems הסיכוי שזה יתפס במכס לא גדול עקב גודלה הקטן של החבילה.

אם כן,אז אכן יחול מכס 35 אחוז ובנוסף גם מע"מ למיטב זכרוני.

מה שאני לא מבין זה האם גם ירדו לזנות?

האם כיום חלק גדול מהדירוגים של 99 אחוז  הם פשוט מפוברקים ולא ניתן לסמוך עליהם בשיט?

האם הפסיקה בזמן האחרון לפסול ולנדות את כל אותם נוכלים, כפי שהיא נהגה במשך שנים רבות ?

אם פונים בתלונה ל- ,האם הכסף מוחזר ללקוח בסופו של דבר ?

איך אפשר בכלל להיתגונן בצורה יעילה בפני מקרים כאלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק נכון?

EMS זאת בערך האפשרות הכי גרועה לשלוח בה - לא רק שאתה בוודאות של 100% תשלם את מלוא המיסים, זאת גם החברה שיש לה את עמלות המכס הגבוהות ביותר מבין כל שאר החברות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המכירה הספציפית, היא כבר כוללת תשלום מיסים מראש דרך איביי (בשיטה דומה לזו שנהוגה באמזון)

אתה תשלם 440$ על המוצר + 31$ על המשלוח + 178$ מיסים = 649$ שהם קצת מעל 2,500 שקל.

זה המחיר שאתה תשלם כבר בפייפל למוכר באיביי, עוד לפני שהחבילה בכלל תישלח אליך ותצא לדרך.

האם יהיו עוד עמלות שחרור מכס בדרך למרות התשלום מראש? לך תדע.

האם המכשיר בכלל יעצר במכס ואתה תצטרך להשיג אישורים ממשרד התקשורת? זה יכול לקרות.

בכל מקרה גם אם לא, זה 2500 שקל מול כמה אמרת שעולה בארץ? 2600? לא ממש משתלם אם תשאל אותי.

2016-10-21_2242.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ASI89

אם פונים בתלונה ל-ebay ,האם הכסף מוחזר ללקוח בסופו של דבר ?

לא תמיד אבל הסיכויים לטובתך אם אתה מגיש תלונה בזמן לפייפאל (וחס וחלילה אם המוכר מציע לך לשלם בדרך אחרת, אתה פשוט סוגר את העמוד ומחפש מוכר אחר)

במקרה שהזכרתי כן החזירו את הכסף והמוכר אפילו לא דרש את ה"טלפון", אם אפשר לקרוא לו ככה בכלל, חזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

אתה צוחק נכון?

EMS זאת בערך האפשרות הכי גרועה לשלוח בה - לא רק שאתה בוודאות של 100% תשלם את מלוא המיסים, זאת גם החברה שיש לה את עמלות המכס הגבוהות ביותר מבין כל שאר החברות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המכירה הספציפית, היא כבר כוללת תשלום מיסים מראש דרך איביי (בשיטה דומה לזו שנהוגה באמזון)

רק שבאמזון אין הפתעות, אין עמלות נוספות, אין מיסים נוספים ואפשר להחזיר את המכשיר תוך חודש ולקבל את כל הכסף כולל המסים חזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...