מלחמה מזן אחר: Battlefield 1 כבש את המבקרים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמה מזן אחר: Battlefield 1 כבש את המבקרים

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של Zeev86

די מאכזב שהקמפיין קצר לפי הביקורות, אבל שיחקתי רק בפרק של טנק והשלב כל כך פתוח שאני עוד אחזור לסבב שני אם לא שלישי.

לא קונים (או cod לצורך העניין) בשביל single player

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא הכי מסכים אתך אילן.

אני אישית תמיד הייתי חסיד של סינגל לפני המולטי.

בדרך כלל אני אוהב תמיד לחזור לסינגל ברמת קושי הגבוהה ביותר גם לאחר תקופה ארוכה למרות שכבר סיימתי את המשחק.

כמובן שזה תלוי בכמה אהבתי את הסינגל.

סתאם לצורך העניין, בשבוע האחרון אני משחק שוב בסינגל של BF3 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם הסינגל, אבל אם אתה מתכנן לקנות את המשחק רק בשביל זה - חבל על הכסף.

המשחקים האלה בנויים בראש ובראשונה בשביל מולטי והסינגל ברוב המקרים קצר ופחות מושקע (למרות שלא תמיד)

אני בעצמי נהנה מהסינגל אבל אין מה לעשות, רוב התוכן של המשחק (והזמן שתשקיע עליו) נמצא במולטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שרוב התוכן נמצא במולטי, על זה אין בכלל ויכוח.

אבל אני לא חושב שאנשים קונים משחק רק בשביל סינגל או מולטי, אלה בשביל כל החבילה.

דוגמא טובה שיש לסינגל "משקל", אפשר לראות ב-titanfall 1...

המשחק קיבל תשבחות על המולטי, אבל באותה נשימה הרגישו שסינגל במשחק הזה היה must.

ויש לא מעט אנשים (אני אחד מהם), שמצפים יותר ליראות איך הסינגל של משחק כזה או אחר יהיה.

לאחרונה רכשתי את GOW4 ואת BF1, ואתה יודע מה...הסקרנות והצפייה שלי הייתה לסינגל, כי בגדול אין חדש תחת השמש במולטי במשחקים מהז'אנר הזה.

כמובן שאני יכול רק להעיד על עצמי במקרה הזה;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא כמה אנשים יש שקונים BF או COD רק בשביל מולטי ולא נוגעים שנייה אחת בסינגל. אבל כן הרוב באמת קונים בשביל כל החבילה.

GOW4 זה מהמשחקים שיש להם מולטי רק בשביל להגיד שיש להם מולטי, ב- BF זה די ההפך...

אבל מה שאומרים.. על טעם ועל ריח... העיקר שתהנה מהמשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק בו אתמול ב SINGLE, אכן גרפיקה מדהימה... טיפה ניסיתי את ה war stories, רק מה שלא ברור לי זה למה כל פעם שהורגים אותי אני מועבר לשחקן אחר בקרב, ולמה שאני יוצא באמצע אין save game ? לא הגיוני שכל פעם אני אמור להתחיל מחדש את המסך... קצת מוזר או שזה רק בהתחלה ככה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...