צריך נייד ללימודי הנדסה תקציב 5-6k. והאם asus באמת בעייתיים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך נייד ללימודי הנדסה תקציב 5-6k. והאם asus באמת בעייתיים?

NightFoxlz

Recommended Posts

אהלן,
אני מתחיל ללמוד עכשיו הנדסת מכונות ולאחר סקר שוק ארוך, נסגרתי על נייד מסויים של , אבל איש מחשבים(נטול אינטרסים ) ייעץ לי לא להתקרב לחברה בעיקר בגלל כל מה שקשור לשירות הלקוחות והטכני שלהם!
בכללי מחפש נייד עם סוללה חזקה, 8 גיגה ראם ומעלה, ssd ועם העדפה למעבד מסדרות H,M, HQ. גודל מסך מעדיף 15.6 במינימום 14. מעדיף עם כרטיס גרפי של או אבל לא קריטי.
הייתי שמח לשמוע דעתכם.. טיפים, הערות..
הדגם שראיתי של אסוס הוא UX501VW-FW087T
http://www.pccenter.co.il/Product/מחשב-נייד-asus-ux501vw-fw087t--אסוס

תודה רבה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע יותר מדי על , אבל הם שולטים די חזק בתחום הנייחים זה בטוח.

אז הוא אמר לא להתקרב, יכול להיות שזה כתוצאה ממקרה פרטי שקרה לו עם שירות הלקוחות שלהם, יכול להיות שהוא פשוט לא אוהב אותם.

שוב אני לא יודע איך השירות שלהם בניידים, אבל לי לא הייתה בעיה איתם ואני איתם כבר שנים בשוק המחשבים הנייחים.

בכל מקרה, יש את בסכום הזה אך ללא כונן אופטי, האם אתה מעדיף להיות יותר רגוע אבל לוותר על הכונן? תלוי בך, אני אישית הייתי מעדיף את הנייד שאתה הבאת מאשר אלטרנטיבות כמו וכד', שמציעות פחות ממה ששלך מציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שאחרי השיחה שלו עשיתי גם חיפוש בגוגל והגעתי לכתבות מ2015 של גלובס על המון מקרים של בעיות עם השירות שלהם אז זה כנראה לא נקודתי אבל בגלל שזה לפני יותר משנה אולי המצב בשטח השתנה ובגלל זה רציתי לשאול אם למישהו היה אינטרקציה איתם בשנה האחרונה ויכול להעיד.

לגבי הכונן זה ממש לא קריטי לי. ואני אשמח לעוד אופציות אם למישהו יש להציע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NightFoxlz

הקטע הוא שאחרי השיחה שלו עשיתי גם חיפוש בגוגל והגעתי לכתבות מ2015 של גלובס על המון מקרים של בעיות עם השירות שלהם אז זה כנראה לא נקודתי אבל בגלל שזה לפני יותר משנה אולי המצב בשטח השתנה ובגלל זה רציתי לשאול אם למישהו היה אינטרקציה איתם בשנה האחרונה ויכול להעיד.

לגבי הכונן זה ממש לא קריטי לי. ואני אשמח לעוד אופציות אם למישהו יש להציע

כתבות שליליות תמצא על כל חברה, תמיד יהיו כאלה שלא מרוצים, אלה שמרוצים בדר"כ לא רצים לכתוב, אלה שלא דווקא כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...