הודעת שגיאה של input timing לאחר התקנת מוניטור דל u2715h - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעת שגיאה של input timing לאחר התקנת מוניטור דל u2715h

DocHemulin

Recommended Posts

שלום רב, 

לאחר שחיברתי את המוניטור u2715h (חדש) שתומך ברזולוציה של  2560x1440  ואיתחלתי את המחשב קיבלתי את הודעת השגיאה הבאה :

The current input timing is not supported by the monitor display.please change your input timing to 2560x 1440, 60 Hz or any other monitor listed timing per the monitor specifications. 

אז הנחתי שזה מכיוון שלא התקנתי עדיין את הדרייברים. אז איתחלתי את המחשב ושיניתי לרזולוציה המינימלית דרך הbios של 640x480 ואז הצלחתי להעלות את מע' ההפעלה (windows 7). 

הבעיה שגם לאחר שהתקנתי את הדרייברים, ברגע ששיניתי את הרזולוציה בשולחן העבודה ל2560x1440 המסך חזר להודעת השגיאה שציטטתי (בדקתי לפני וקצב הרענון היה מוגדר על 60Hz).

כרטיס המסך הוא ATI radeon HD 4850 המחובר בכבל DVI  to (מדובר ביציאת dual DVI I).

איתחול וניסיון לעבוד לאחר התקנת הדרייברים בצורה רגילה (בלי להיכנס לbios) לא עזר. 

אודה לעזרה. 

***עדכון: מהמצב של הרזולוציה הכי נמוכה האפשרית עליתי לרזולוציה של 1920X1080 ואז זה עבד אך היה מעין רטט בתצוגה של החלונות בלבד (בוידאו לא היה בעיה). כשעליתי לרזולוציה של 2048X1152 הרטט נעלם ונראה כי אין בעיה. אני עדיין לא מבין מדוע אני לא יכול לעבוד ברזולוציה הנטיבית של המסך (2560X1440) ומה בעצם הבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות היחידה בקצב הרענון שמופיעה לי היא 60hz, יש מקום נוסף שבו אפשר לשנות את הרזולוציה מלבד הMonitor setting ?

המסך תומך בוודאות ב2560X1440 ברענון 60 הרץ, כרטיס המסך תומך ברזולוציה אבל לא הצלחתי למצוא לגבי הרענון. אבל אם אצליח להוריד ל30 ולהעלות רזולוציה אז אולי אגלה שהבעיה באמת בכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...