ADSL אקוואנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL אקוואנט

olegu

Recommended Posts

אני ביררתי וגיליתי שמבין כל הספקים שמספקים ADSL אקוואנט הוא הכי זול 17$ לחודש גם ל0.5 וגם 1.5. הכי יקר זה נטויז'ן (שאליהם אני מחובר כעת) אם40$ 0.5 ו50$ 1.5 ושאלתי היא למה יש הבדל כו גדול של 23$ -33$. האם לקוחות של אקוואנט גם גולשים במהירות של פי 2 או 3 בנטויז'ן. האם אין להם פס רחב גדול לחו"ל. אני יודע שאצל ספקים יותר יקרים גם המהירות יותר גדולה אבל איך שאני יודע היא לא כל כך משמעותית (כך לפחות אמרו לי בבזק). אם ההבדלים במחירים הם גם ההבדלים באיכות במהירות. למישהו כאן יש ניסיון אם אקוואנט??

מה המהירות של חבילת 0.5 האם היא עולה רוב הזמן על 35-40K ומה המהירות של 1.5 האם זה עובר את המאהK. כמה אתם מורידים בKAZZA?

ואם אין הבדל גדול במהירות אז לדעתי זה מאוד שווה משום שאם לדוגמה אתה משלם 99 ש"ח על שיחות באינטרנט רגיל ועוד 20$ לספק אז בחבילת ה WOW של 0.5 של אקוואנט המחיר הוא 185 ש"ח כולל ועוד בבזק יש של200 דקות שיחה לחודש למשך שנה ואם מוסיפים עוד 20 ש"ח אז מקבלים WOW EXTRA 1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

ההבדל הוא שהם ספק שאין לו בושה שפשוט משקר ללקוחות שלו.

17 דולר לחבילה של ה0.5 בלבד!

הם יכולים להמשיך לשקר לך כמה שהם רוצים, אתה לא תקבל יותר מ70 קילובייט לחו"ל גם אם תיהיה מנוי לחבילת ה EXTRA.

אתה מוזמן לנסות...

חבילות ה Extra זהות במחירן (עם סטיות ממש לא משמעותיות) בין כל הספקיות, אקוואנט פשוט שקרנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

מה לא הספיק במה שאמרתי?

אין מה לפרט!

במדינת , מה שאתה משלם, זה מה שאתה מקבל, אין חוכמות.

אתה רוצה איכות? תשלם יותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי לקוח של AQUANET וזה היה רע ממש רע

יש לי משהו אחד טוב להגיד עליהם - היה פינג מאד נמוך בשרתים באץ(MOHAA ) אבל רק בארץ בחול לא ניתן בכלל להתחבר.

דברים רעים:

1) שרות רע מאד הם סוגרים את באסטה ב1700

2) מהירות גלישה עלובה מאד אין לי מילים אפילו לתאר את השעות של תסכול.

3) הרבה מאד תוכנות הורדה KAZZA וכו אפילו לא נותנות להתחבר אילהם בגלל המהירות או יותר נכון חוסר יציבות

של הקשר.

4) לא ניתן להתנתק באמצע החודש הם "עובדים מהראשון לחודש עד ל 31 " כלומר אפשר לעשות פעולות בחשבון רק בתאריכים

אלו.

באשר לשאלה השניה אני מנוי 012 ופרט לתקלה של שעה אחת לשבוע מהירות מעולה וגם המחיר.

אני משלם 47 לחבילת הביניים אבל החבילה הבסיסית היא 27 כולל מע"מ.

אם באיזה שהיא צורה לא הובן אז אני אומר - לא לנסות אפילו להתחבר לAQUANET .

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי לציין לטובה את ישראסרב, כשנרשמתי אליהם גם פחדתי שהם יהיהיו איטיים בטירוף אבל ממש הופתעתי לטובה!

כמעט מכל שרת בארץ אני מוריד על 200 חוץ מכמה מקרים בודדים(שאני אפילו לא זוכר פשוט אני לא רוצה להתחייב)...

בקשר לשרתים בחול - זה ממש תלוי בשרת שממנו אתה מוריד... למרות שהרבה פעמים הורדתי על 100-200

אקיצר, אני ממליץ לך עליהם. וכמעט שכחתי את הדבר הכי חשוב, 150 שקל לחודש לחבילה של 1.5

ואם אתה נרשם שם אז בבקשה תגיד שהממליץ שלך הוא המשתמש flashner

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חודש חינם.

ותאמין לי אני לא ממליץ לו להתחבר אליהם רק בשביל החודש חינם הזה...

אם לא הייתי מרוצה מהם הייתי מתנתק מהם כבר ממזמן

עריכה

-------

מה גם שלפני שהתחברתי אליהם, התחברתי לכל מיני ספקים דרך WOW (שמשלמים לפי זמן התחברות) וראיתי שאין שום הבדל בין ספקים שונים לישראסרב... ואני מציע לכל אחד לעשות את זה לפני שהוא מתחייב לספק מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...