Battlefield 1 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 1

coch

Recommended Posts

ציטוט של Tamir Gefen

אין לי בעיה לשדרג משהו במחשב, אבל אני לא ממש מבין איפה הבעיה כרגע =(

תבטל את DX12. איתו יש נפילות ביצועים וממוצע FPS נמוך יותר:

bf1-benchmark-1080p-dx11.png

bf1-benchmark-1080p-dx12.png

http://www.gamersnexus.net/game-bench/2652-battlefield-1-graphics-card-benchmark-dx11-vs-dx12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ע"פ הגרף הזה DX12 נראה כמו כישלון גרנדיוזי.
כנראה תעבור עוד שנה לפני שמפתחים ישמשו בו כמו שצריך.
יש פה הבדלים של פי 4, 400%, ואפילו הרבה יותר ב FPS בדיוק במקומות שמועדים לקיטועים וקפיצות שכל כך מעצבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"DICE כרגיל עשו עבודה טובה"  חחחחחחחחחחח מתי הם עשו עבודה טובה? נכון שאולי באטלפילד 1 הוא משחק טוב אבל מתי לאחרונה יצא להם באטלפילד טוב? אחד שלא דרש חצי שנה של עידכונים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sween

"DICE כרגיל עשו עבודה טובה"  חחחחחחחחחחח מתי הם עשו עבודה טובה? נכון שאולי באטלפילד 1 הוא משחק טוב אבל מתי לאחרונה יצא להם באטלפילד טוב? אחד שלא דרש חצי שנה של עידכונים. 

אם צריך לעדכן משחק מידי פעם במשך חצי שנה, לא אומר שעשו עבודה "גרועה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך, אבל משחקי הבאטלפילד האחרונים (מלבד הארדליין) נחשבו להצלחה.

האם בגלל שהם היו צריכים להוציא כמה פאטצ'ים, זה אומר שהם עשו עבודה גרועה? כי אם זאת הטענה שלך, אז מבחינתך אף חברה לא עושה עבודה טובה כי כמעט ולא קיים משחק שלא מצריך כמה פאטצ'ים לאחר שחרורו לציבור.

אבל האמת שמבחינתי DICE כן עשו עבודה טובה, מאוד הופתעתי שהמשחק רץ חלק מאוד עם הכרטיס מסך שלי ואחרי שכיביתי את ה VSYNC אני מקבל בממוצע 70-80FPS, כשחלק מההגדרות בינוניות וחלק גבוהות. תגיד לי איזה משחק חדש אחר אני אצליח להריץ עם FPS כזה? בתקופה האחרונה התחלתי לשחק עם משחקים שצנחו ל40-30FPS שכבר התחלתי לשקול לקנות כרטיס מסך חדש לקראת BF1, ולמזלי כבר אין צורך.

(רק כדי להבהיר, את DICE אני מעריך בגלל שהם עשו מנוע טוב שלא מצריך ממני לשדרג עכשיו חלקים. את EA לעומת זאת, עם כל שיטות התמחור שלהם והשירות הגרוע להחריד שלהם, אני מתעב וזאת באמת חברה גרועה.)

הבעיה היחידה שהייתה לי עם המשחק (אולי עדיין קיימת, לא יודע) זה שכל כמה זמן המשחק היה קורס לי ומקפיץ שיש שגיאה עם הכרטיס מסך או עם הדרייבר, באינטרנט קראתי שהבעיה נפתרת לפעמים על ידי הפעלת הDX12 ואחרי שעשיתי זאת הבעיה אכן נפתרה אך הFPS ננעל על 60FPS אבל מרגיש יותר באיזור ה40FPS.

עכשיו ביטלתי את הDX12, הFPS חזר להיות גבוה והמשחק לא קורס, הוא למעשה יציב ונוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים,

אני עם GTX 1070

מעבד  i5-4570 CPU @ 3.20GHz

ו-16 ג'יגה זכרון

רציתי לקבל קצת טיפים לגבי ההגדרות הגרפיות של המשחק?

לדוגמא האם להפעיל DX 12 או לא?

להגביל פריימים ל-60 או לא?

וכו'...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להפעיל DX12. אין שיפור ביצועים ואפילו יש הרעה. ראה גרפים קצת למעלה בתגובות

להגביל FPS קראתי שעוזר למיקרו-תקיעות אז אם אתה נתקל בכאלה אולי כדאי להגביל (ב- BF4 הייתי מגביל ל- 120 אז פה הגבלתי גם ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיצור קובץ user.cfg בתיקיה של המשחק

תכניס שם 

GameTime.MaxVariableFps 121

למה 121 ולא 120? לא יודע... אני זוכר שהייתה לזה סיבה כלשהי :P

אותו דבר לגבי 60 FPS, אם תחפש הגבלת fps ל- bf4/1 ברוב המקומות כתוב להגביל ל- 61

ומשהו אחר

מישהו משחק עם עכבר (בפרט g700(s))?

משום מה יש לי לאגים מטורפים בעכבר כשאני משחק בצורה אלחוטית, הכל נעלם כשאני מחבר עם כבל. וזה קורה רק עם המשחק הזה... זה קורה לעוד מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של IlanF

תיצור קובץ user.cfg בתיקיה של המשחק

תכניס שם 

GameTime.MaxVariableFps 121

למה 121 ולא 120? לא יודע... אני זוכר שהייתה לזה סיבה כלשהי :P

אותו דבר לגבי 60 FPS, אם תחפש הגבלת fps ל- bf4/1 ברוב המקומות כתוב להגביל ל- 61

ומשהו אחר

מישהו משחק עם עכבר אלחוטי (בפרט g700(s))?

משום מה יש לי לאגים מטורפים בעכבר כשאני משחק בצורה אלחוטית, הכל נעלם כשאני מחבר עם כבל. וזה קורה רק עם המשחק הזה... זה קורה לעוד מישהו?

איך מייצרים את הקובץ הזה?

קליק ימני / חדש/ ואז מה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קובץ טקסט פשוט (.txt)

אם מופעל לך אפשרות לראות סיומות של קבצים אז קליק ימני - חדש - מסמך טקסט (לא וורד!) ואז תשנה את הסיומת ל- cfg.

אם לא אז תפתח notepad, תשמור קובץ, תבחר סוג קובץ "כל הקבצים" ובשם קובץ תכתוב user.cfg זה ישאל אותך אם אתה בטוח לשמור בקובץ כזה פשוט תאשר

בשביל לערוך אותו רק תפתח ב- Notepad. אני ממליץ לעבוד עם notepad++ זה עובד יותר טוב מה- notepad הרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...