חוזרים אל המערב הישן: Red Dead Redemption 2 הוכרז רשמית, אבל אל תמהרו לצהול - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוזרים אל המערב הישן: Red Dead Redemption 2 הוכרז רשמית, אבל אל תמהרו לצהול

yonatan.mendelson

Recommended Posts

ציטוט של djelectric

מה שרואים בטריילר רונדר על מערכת מחשב מטורפת, אני מוכן לשים את כל מה שיש לי על זה.

העניין באיך שהקונסולות מריצות את זה, כדי שזה יראה טוב פשוט לוקח להם הרבה מאוד זמן לטעון את זה.

גם V בPS3 אולי נראה נורמאלי אבל מעשית היה לוקח לו הרבה זמן לרנדר מחדש את הפיקסלים כשהיית מתקרב לאוביקט.

לצורך העניין היית רואה הר מרחוק והיית מתקרב אליהם עם מכונית? כשהיית מגיע היית רואה את ההר יחסית מפוקסל ולאט לאט מסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין הX360 והPS3 במשחק הזה ספציפי יש הבדל עצום!! קניתי PS3 במיוחד ואני מדגיש במיוחד! בשביל המשחק הזה, ולא הבנתי למה זכרתי אותו אחרת (כי בעבר היה לי X360). עד שראיתי את המשחק בX360 אצל דוד שלי וראיתי בעיניים שהמשחק נראה יותר טוב בהרבה! בPS3 יש ים באגים המשחק רץ מזעזע ומלא בלאגים! העצים וכל הטקסטורות בכללי נראות הרבה יותר טוב בX360! בקיצור מכרתי את הסוני וקניתי X360 חח D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Meni Tziuni

בין הX360 והPS3 במשחק הזה ספציפי יש הבדל עצום!! קניתי PS3 במיוחד ואני מדגיש במיוחד! בשביל המשחק הזה, ולא הבנתי למה זכרתי אותו אחרת (כי בעבר היה לי X360). עד שראיתי את המשחק בX360 אצל דוד שלי וראיתי בעיניים שהמשחק נראה יותר טוב בהרבה! בPS3 יש ים באגים המשחק רץ מזעזע ומלא בלאגים! העצים וכל הטקסטורות בכללי נראות הרבה יותר טוב בX360! בקיצור מכרתי את הסוני וקניתי X360 חח D:

וואי וואי עוד פעם אתה עם הטענות האנטי סוניות שלך חחחח. כמעט הלכנו מכות בפייסבוק בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...