כל מה שצריך לדעת על הPS4 PRO - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מה שצריך לדעת על הPS4 PRO

RG HD

Recommended Posts

@Sylum

אחד משפטים, השני הנדסת תוכנה. יש לנו סיכוי? :P

בנוגע לVR - יכול להיות שמשם הגיע הרעיון לPS 4.5, אבל מצד שני, אם זה היה נכון, מדוע הם השאירו את התמיכה של הPS4 הרגיל בVR? זה לא יעצור את הפוטנציאל שלו?

@RG HD

אל תיפול איתי בקטנות :) אני מכיר היטב את ההבדל.

אני לא מסכים עם טענתך שהPS4 חלש מידי. משחקים ברמה של MGSV לדוגמא מרצים מבחינתי את הצורך הגרפי של הדור הנוכחי, והיו יכולים לחכות בכיף עוד 3 שנים עד הוצאת הPS5 במקום דור האמצע המוזר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ps 4 pro פשוט בדיחה...

טכנית המכשיר חלש! והסיבה מעבד שיוצר צוואר בקבוק מסיבי על ה-GPU.

זאת הסיבה שלא תקבלו ברוב המשחקים 1080P 60FPS למרות שיש ל-GPU יכולת.

4K עבודה בעניים UPSCALER שקיים בכל מודרנית.

אקסקלוסיביים נו באמת...  FPS בעולם פתוח, FPS בתוך בניין, גוף שלישי בג'ונגל, גוף שלישי בחלל וואו...

איפה האסטרטגיה, איפה הסימולטורים, איפה הרפתקאות Point and Click, איפה סימולטורי טיסה וחלל, איפה כל האינדי והמודים נמצאים...

תעריף 2 למנוי משחקי רשת, כן תשלמו פעמיים גם לספקית האינטרנט וגם לסוני או .

והרשימה עוד ארוכה. תעשו לעצמכם טובה ותשקיעו בריג טוב ותחסכו המון כסף.

אגב, ROTTR פי כמה טוב יותר מ-U4, כעת המשחק מגיע ל- אז תבינו כמה אין מה להשוות.

שחכתי משהו חשוב שהרבה לא יודעים, לא מספיק שאין למכשיר SSD

לדיסק מכאני 1TB יש מהירות 5400RPM !!! תקנו מכונת אספרסו לזמני הטענת משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@urib

אני מתקשה להאמין שהמעבד יהיה הסיבה שלא אקבל 1080P 60FPS.

ה"UPSCALE" שאתה מדבר עליו הוא מ2K ל4K - כך שנכון שלא מדובר ב4K "אמיתי", אך אנשים שערכו השוואה וצפו בקונסולה בפעולה העידו על שיפור משמעותי באיכות.

בנוגע לאקסלוסיבים - רוב המשחקים שאני אישית משחק בהם, יש גם במחשב. FPS ספציפית אני משחק רק במחשב. אבל יש משחקים שיותר נוח לשחק אותם בקונסולה, ועוד איך אם אתה משחק עם שחקן שני.

אכן - צריך לשלם מנוי של 50 דולר בשנה לסוני. אני מאוד נגד המהלך, אבל אני מסוגל לעמוד בדרישה התקציבית הזאת.

בנוגע לSSD:

יש לך מושג מה היה מחיר הקונסולה עם היית כולל של 1TB?

ולמה לא 7200RPM? - רעש, התחממות ותוספת ביצועים לא נחוצה

זמני הטעינה בPS4 שלי היו מצויינים, תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשה לאמין אבל זאת עובדה! המעבד בקונסולות הוא החוליה החלשה במערכת.
אל תשלה את עצמך ראיתי השוואות (לא חסר ברשת) של PS4 PRO מול 4K נייטיב של PC, פשוט אין מה להשוות.
בגרסת ה-PS4P הטקסטורה מרוחה ולא חדה, חסרים פרטים בעומק... קיצר אין ארוחות חינם (מי שחושב שייקבל חוויית גיימינג במכשיר שעולה 400$ חי באשליה אופטית.
SSD 128GB לפחות למערכת הפעלה, זה כבר סטנדרט בימינו.
לגבי זמני טעינה, יצא לי לשחק בגרסאות של FALLOUT4, TW3 זה פשוט נורא...! במלא מובן המילה איך אפשר לשחק כך בכלל.
ממתי דיסק של 7200RPM מתחמם ויוצר רעש?
היום יותר מתמיד קל יותר לחבר את המחשב לטלוויזיה עם בקר בלי בקר, ככה שחוויית הגיימנג על הספה אפשרית גם ב-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים.

שכחתם שמדובר פה על מכשיר שעולה 400 דולר. נכון ששיווק הקונסולה כ4K הוא מטעה, אבל זו אינה הכוונה שלי ברכישתה.

להזכירכם - אני רוכש אותה עבור FPS יציב ושיפורים ויזואלים (במסגרת ה1080P).

לצערי המהלך הנוכחי של יפגע (להערכתי) בבעלי הקונסולה הרגילה - 30FPS ופחות יהפכו לסטנדרט.

אין לי כוונה לשחק בקונסולה בהגדרות נמוכות עם פריימים לא יציבים, בעוד בעלי PRO יהנו ממשחקיות שפויה.

אני כבר ביצעתי את ההזמנה המוקדמת של הקונסולה בבאג, ואקבל אותה כשתושק ב10 בנובמבר. למרות שכיום הקונסולות דומות במפרט למחשב רגיל, הן עדיין עם אקסלוסיבים משלהן, ומספקות נוחות למשחק על ספה עם חבר.

אתה המחשב שלי, כבר אצטרך לשדרג. המעבד כבר לא סוחב את BF1 החדש. לוח+זכרון+מעבד יסגרו אותי ב2000 ש"ח.

איזה קטע. הסוני 4 PRO עולה 2400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sylum

תאכלס למי שיש כסף אז שיהנה. זה לא שאתה לא מקבל פה שדרוג, פשוט הBANG4BUCK לדעתי לא הכי טוב.

לא הייתי משדרג ל PRO אבל אם לא הייתי מרוצה מהמחשב שלי, ואין לי , הייתי שוקל קניית PRO.

סך הכל זה כן שדרוג, בערך כמו ההבדל בין הRX460 לRX470.

מה שמצחיק בדור הנוכחי זה שקונסולות מעולם לא היו אמורות להיות ככה, מה שהם עשו פה הרס את היתרון היחיד שהיה לקונסולות -  הכנסת דיסק למכשיר והמשחק עובד.

עכשיו שכל משחק דורש התקנה על המכשיר, יש פאטצ'ים כל שני וחמישי, ואפילו מוציאים לך תוך 3 שנים מכשיר שגורם לשלך להרגיש מיושן- באותה מידה היית כבר קונה מחשב לפני 3 שנים ומשחק עם בקר או סטים או כל אחד אחר, ובמקסימום משדרג את הכרטיס מסך כשהמחשב מתחיל לקרטע ואתה נאלץ להוריד את ההגדרות למדיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...