CookIt - Cookie Clicker: תאפו עוגיות קנו שדרוגים ותאפו עוד! *זהירות מסוכן* - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CookIt - Cookie Clicker: תאפו עוגיות קנו שדרוגים ותאפו עוד! *זהירות מסוכן*

CookIt

Recommended Posts

jcRPkDP.png
CookIt - Cookie Clicker
הקדמה:
אהלן חברים כמה כיף לחזור לכאן עם עוד אפליקציה מהאוסף שלי!
אני שמח להכיר לכם את CookIt - Cookie Clicker
המטרה של המשחק בעקרון זה פשוט להעביר לכם את הזמן כשאתם מחכים לאוטובוס, מונית, חבר\ה, לתור שלכם בסופר, או שסתם משעמם לכם טילים בבית ואתם יכולים לשחק במשחק!
אז חברים יקרים שלי, המשחק כרגע זמין להורדה בחינם בחנות הGoogle Play למכשירים שמריצים אנדרואיד והוא רק בחיתוליו ככה שאני מאוד אשמח לרעיונות והצעות שיפור ושימור כדי שאוכל בסופו של דבר - ללמוד ולפתח את האפליקציה יותר ויותר ומי יודע.. אולי בעתיד יבואו עוד smile.gif

פרטים:
עמוד הפייסבוק
קישור להורדת האפליקציה
המטרה של המשחק זה ללחוץ כמה שיותר על העוגיה ולצבור כמה שיותר עוגיות. לאט לאט תגיעו למצב שעם העוגיות שאספתם תוכלו "להשתדרג".
מה זה אומר להשתדרג אתם שואלים?
זה פשוט- יש טבלה במסך שבה תוכלו לקנות מצרכים אשר יעזרו לכם לצבור עוד יותר עוגיות!
ככה שאם בהתחלה על כל לחיצה על העוגיה צברתם עוגיה אחת, תוכלו לצבור יותר עוגיות רק מלחיצה אחת על העוגיה!
כמו כן, גם תוכלו לשדרג את המשחק שלכם כך שבכל שניה שעוברת אתם צוברים עוגיות מבלי ללחוץ כלל על העוגיה אבל זה רק בשלב מתקדם יותר לאלה שבאמת חזקים וחורשים את המשחק.
טבלת הישגים - במהלך המשחק, ככל שתצברו יותר עוגיות כך תשיגו יותר מדליות.
טבלת שיאים - השם שלכם יופיע ברשימה עם כמות העוגיות המירבית שלכם כך תוכלו לראות מה הניקוד הכי גבוה ולהתחרות עם חברים שלכם או מול אנשים ברחבי העולם. הטבלה מציעה שלושה מקומות; ראשון, שני ושלישי כך שכל יום תוכלו להגיע לתוצאה הגבוהה ולנסות להתחרות על המקום הראשון!

מדיה:
rSehj7w.png

jxhEJ5n.png

vFf4MLF.png

sj3d4Zk.png

סיכום:
אז זהו חברים, זו האפליקציה שלי, הבייבי שלי.
אני יותר מגאה לפרסם אותה כאן ולקבל את התמיכה שלכם.
אם תוכלו להוריד את האפליקציה ולתת פידבק אני אשמח, רק אם אפשר אז שהפידבק לא יהיה רק כאן בפורום אלא גם בעמוד של האפליקציה.
ואם תוכלו גם לתת לייק בעמוד הפייסבוק שלנו כך שתוכלו להתעדכן במה שקורה עם האפליקציה ועם הרעיונות הבאים smile.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של alont

איך המשחק הזה שונה מcookie clicker המקורי של orteil, או מעשרות החיקויים שלו שכבר יש בplay store?

כרגע אין הרבה שוני

אבל בעדכון הבא שאני מתכנן יהיו כמה שינויים כמו למשל העיצוב שאני מאוד לא מרוצה ממנו.

וחוץ מזה גם אם האפליקציות זהות.. אז מה? אהבתי ממש תמשחק ורציתי אחד משלי..

אם זה כזה קריטי אני אכין עוד כמו זו ואשים כמקום עוגיה - תפוח אדמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...