יש בארץ SSD 1 TERA של טושיבה ב -930 ש"ח! , איפה ה - catch ????? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בארץ SSD 1 TERA של טושיבה ב -930 ש"ח! , איפה ה - catch ?????

ASI89

Recommended Posts

ניתקלתי בכונן DOC תקול לדוגמה בעובד על אותו עיקרון.

תקולים אני אישית ראיתי 3 תקולים מהחנות. ובכונן מכני לא קרה לי אף פעם .

הSSD התקולים שראיתי מחברות קרוסאיר, SANDISK

לא דיברתי על כונן שהיה ץקול מהחנוץ, דיברתי על כונן שהפסיק לעבוד.

ויותר מזה, לפני כארבע שנים הרבה כונים של Crosair וכו... השתמשו בבקרים לא אמינים מסוג sandforce שהיו יודעים בבעיות שלהם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם המוסקטים של ראשוני המתישבים באמריקה, לא היו באמת יותר טובים מהחץ והקשת של האינדיאנים.

אולם כעבור זמן לא רב הם השתכללו מה שהביא לכך שהמתיישבים דהרו בהמוניהם מערבה ובדרך תפרו מיליוני אינדיאנים כמו ברווזים במיטווח .

מה שאני מנסה להגיד בדוגמא שהבאתי מקודם ,

זה שאכן ה- הראשונים סבלו מבעיות ילדות , בעיקר כל אלו שהתבססו על הבקרים הידועים לשימצה של  SANDFORCE ,

אולם , ראבק מדובר בבעיה נקודתית מלפני 4  שנים , שזה כמו נצח כשמדובר בטכנולוגיה בכלל ובטכנולוגייה של מחשבים בפרט !!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הmtbf בקשיחים זה רק נתון בודד שהוא חלק ממשוואה שמשתנה בהתאם למה שבודקים עבור חיזוי אחוזי כשל לפי שנים.

זה לא מספר אבסולוטי של מה יותר אמין בעיקר שמשווים לכונן רגיל, מעבר לזה שssd מוגבל לכמות כתיבות מסויימת, גבוה אומנם וכונן רגיל בתאוריה כמעט לא.

ועוד דברים שונים שברורים, חלקים מכנים בכונן רגיל, רגישות גדולה יותר לתנודות וכו'.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתם סבורים ש -

,

consumer low end ssd

כמו הטושיבה כאן עדיף מבחינת ביצועים ואמינות על פני

high end hard disk 10,000 rpm

וזאת כמובן בהתחשב, שהטושיבה כאן מבוסס על שבבי TLC ,לא תלת מימדיים , שנחשבים ובצדק כנחותים ביותר בתחום ה - הן מבחינות ביצועים והן מבחינת אורך חיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pcworld.com/article/2998497/storage/tlc-nand-ssds-the-crippling-problem-storage-makers-dont-advertise.html

עד כמה זה בעייתי בהקשר לכונן הזה שבנוי על שבביי tlc מהדור הישן והלא תלת ממדי כמו כונני האיבו החדשים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...