יש בארץ SSD 1 TERA של טושיבה ב -930 ש"ח! , איפה ה - catch ????? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בארץ SSD 1 TERA של טושיבה ב -930 ש"ח! , איפה ה - catch ?????

ASI89

Recommended Posts

נימכר באייבורי עם שלוש שנים אחריות.

מגיע עם תוכנת שיכפול.

לינק אספק בהמשך .

נשמע לי אישית :

TOO GOOD TO BE TRUE 

כי בנפח הזה עולים בד"כ באזור ה 1500 ש"ח.

אם זה "כשר ", אז המשמעות היא שחלק גדול מהמשתמשים יכולים להגיד שלום ולא להתראות לדיסק קשיח מסורתי ובתוספת לא גדולה במחיר לרכוש ישר על ההתחלה .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתכל באתר של איבורי , המחיר שם 1000 שקלים די זול ל בגודל כזה אבל לא בדיוק מחיר שווה לכל נפש.

בכל מקרה הביקורות לא מהללות בלשון המעטה. ראיתי אפילו ביקרות שטוענת שבגיבוי של  20G הביצועים של ה הזה היו פחות טובים מגיבוי חיצוני (USB3) עם שני כוננים מכאנים ב RAID 0.

בקיצור לא רואה פה איזה בשורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

זה כונן עם ביצועים מאוד פושרים, לא נפלתי. מחיר הוגן, וזהו

זה שלא מדובר בחיית ביצועים , את זה כבר הבנתי לבד מהמחיר .

השאלה אם לדעתך, באמת מדובר בביצועים שהם עד כדי כך נחותים ועלובים שכדאי לוותר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהטושיבה מבוסס על שבבי TLC  אולם גם evo  ו - BX  של עובדים על שבבים מסוס זה , אז מה הביג דיל אם כך ??

האם יכול להיות שמלבד עניין הביצועים הלא מזהירים ,מסתתרת גם בעיית אמינות כללית שמישתקפת במחיר ?

כי בעניין של ביצועים שהם מעט פחותים  אני בהחלט מוכן להתפשר כדי לחסוך חצי אלף ש"ח 

אבל אין לי שום מוכנות להתפשר בכול מה שנוגע לאמינות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשאל אחרת :

האם בשימוש יום יומי הוא מהווה תחליף ראוי לדיסק מכני סטנדרטי מבחינת ביצועים ואמינות?

------------

הקליפ הזה ב , הוא קליפ בודד כך שקשה להסיק ממנו מסקנות מפני שלכל החברות יש בממוצע כאחוז של מוצרים תקולים.

מה גם שברור מהסירטון שהטושיבה הזה היה פגום מלכתחילה .

זה לא שהוא עשה בו שימוש ,התקין עליו ,תוכנות והעתיק אליו קבצים ואז לפתע הוא התפגר .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של See the magic Ltd

כונני SSD לא כל כך אמינים כמו שכולם חושבים. הטכנולגיה עדיין חדשה. טרם ראיתי כונן שהחזיק מעל 3 שנים, מנגד הכוננים המכנים נימצאים

בשוק שנים והוכיחו אמינות ויציבות.

ולכן, לא היתי נחפז לרכוש כונן SSD 1T , מחברה עלומה בשביל לחסוך כמה שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכניים אינם אמינים ויציבים בשיט .

הם עלולים להתפגר ללא כל התרעה מראש ,גם אם אתה שומר עליהם בצמר גפן ודואג לפנק אותם במקסימום, עם מאוורר יעודי שמזרים עליהם אוויר צח מבחוץ.

גם ניטור רציף על ידי Smart , זאת חארטה שלא מוכיחה את עצמה .

הדגם הזה Q300 עד כמה שהצלחתי להבין , נושא תווית של טושיבה אומנם ,אולם בפועל יוצר במפעלה של סנדיסק , שכידוע נרכשה כבר לפני די הרבה זמן על ידי בכבודה ובעצמה.

כך שזה ממש לא נכון להגיד שמדובר בחברה עלומת שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSD כבר לא כל כך חדשה, הכונן התחילו לצוץ לשור הביתי כבר באיזור 2010-2011.

היו לפחות 6 שנים של התפתחות טכנולוגית שבזמן הזה הכוננים הוכיחו את עצמם ורק שיפרו את העמידות שלהם לאורך השנים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה חלקית? דבר ראשון למצוא מישהו שיש לו כונן במשך שלוש שנים זה קשה, אני את שלי קניתי ב-2012 וזה היה תחילת התחום, ודבר שני אתה מכיר מישהו שהיה לו שהפסיק לעבוד?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...