חדש ברשת: כונן אחסון USB אלחוטי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש ברשת: כונן אחסון USB אלחוטי

Frungy

Recommended Posts

כן מסתבר שזה עושה הכל.

אפשר לחבר כמה מכשירים בו זמנית.

להזרים לעד שלושה מכשירים(ללא קרטועים אני מניח, תלוי באיכות אולי).

https://www.sandisk.com/home/mobile-device-storage/connect-wireless-stick

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Art Tatum

אבל! זה לא USB 3.

ופה ההבדל.

הזוי מאוד, דווקא במוצר כזה הייתי מצפה מסאנדיסק ליותר.

כמובן שבמחי יד הופכים את כל ה"סטארט אפ" הזה ללא רלוונטי, המותג שלהם חזק מאוד בתחום הזה.

כזה סטיק "גרסה 2.0" עם מחבר 3.0 או אפילו 3.1 טייפ A או C וקישוריות 802.11AC ויש להם מוצר טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ymac

הזוי מאוד, דווקא במוצר כזה הייתי מצפה מסאנדיסק ליותר.

לי ולך יש השקפה שונה לחלוטין על .

אתה רואה את כחברה ענקית וחדשנית, שהמציאה את הDISK ON KEY, ושולטת בתחום עד היום.

אני רואה את סאנדיסק כחברה ענקית, שהמציאה את הDISK ON KEY ברעיון מבריק אחד, ושבמשך יותר מעשור יצרה ומכרה מוצרים זולים עם נחותים ואיטיים בשלל מוצרים בהם לא צוינו כלל ביצועיהם.

שנים!!! אחרי שחברות אחרות התחילו לייצר מוצרים מתחרים בעלי ביצועים גבוהים, נזכרו להדביק את הפער ולהוציא איזה מוצר אחד או שניים מהירים משלהם.

עד היום כמעט כל! הDOK שהם מוכרים בעלי ביצועים בלתי מתקבלים על הדעת, רובם עם כתיבה בסביבות ה4KBPS.

והם עדיין מוכרים אותם כמו לחמניות בגלל שיווק אגרסיבי ובועת הסטטוס קוו שהם הובילו ומקיימים עד היום בה הצרכנים לא יכולים לראות על המוצרים את ביצועיהם, לא באריזה ולא בדף המוצר באתר.

גנבים באפילה.

סאנדיסק היא ההתגלמות של כל מה שאני לא אוהב בתחום הDISK ON KEY.

אומנם היא המציאה את הDISK ON KEY, אך היא גם אחראית ישירה ועקיפה לסבל עצום של לקוחות, לביזבוז זמן ענק מימדים שמצטבר למיליארדי שעות אבודות של תסכול ועצבים, להשארת מאות מיליוני לקוחות בורים וחסרי יכולת לדעת מה הם קונים, לדיכוי ושחיקת כוחם הצרכני.

אתה צודק שסאנדיסק יכולים להפוך את כל ה"סטארט אפ"(דגש על המרכאות) הזה ללא רלוונטי.

אבל על פי העבר מסוגלים לשבת ולחכות עכשיו שנים לפני שהם יחליטו שמשתלם להם למכור גרסאות WIRELESS USB3, כי ה"גאון" שחשב(זאת אומרת קרא או שמע ממישהו אחר) להוציא WDOK הוא גם ה"גאון" שחשב להוציא גרסאות USB2 אחרי! שהUSB 3 כבר הפך לסטנדרט בלוחות.

למה? כי המוצר שלהם כרגיל מבוסס על זולים ואיטיים, והם לא מעוניינים לחשוף עד כמה, או בכלל להכניס לטרמינולוגיה את הנושא.

סאנדיסק אינה חברה חדשנית המובילה את הקידמה.

סאנדיסק חברה שלוקחת זבל וממחזרת אותו לנייר טואלט.

ומדי פעם כשהם רואים שוק גדול ומפותח ורוצים לתת בו ביס, הם פשוט... מעתיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך אדוני! מסכים עם כל מילה. מוצרים זוועתיים ויקרים שלא שווים אגורה. קניתי DOK שלהם ב300 שקל, הדבר הכי איטי ומייסר שיש בעולם. USB3.0 עלאק. אולי רק בצבע של החיבור. למי שקורא את זה אי שם בעתיד : לא לקנות מוצרים של San Disk !!!!!!!! לכו על חברות אחרות, שכנראו יהיו זולות יותר ויציעו סחורה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...